Pěnčín 2017 - O pohár starosty

Liga: VCPV
Místo: Pěnčín
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 09. 09. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 03. 09. 2017 20:30
Konec rezervace: 09. 09. 2017 10:00
Začátek tipování:  03. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 09. 09. 2017 00:00
Zadal: Stanislav Režný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-pencin-8764.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
22Polkovice PRTomáš Mareček
33Niva PVJarek Novotný
44Čechy pod Kosířem MužiPVAdéla Buiglová
55Myslejovice PVMilan Buriánek
66Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
77Kelčice PVAntonín Tesárek
88Olešnice OLMartin Trefil
99Lipová PVStanislav Režný
1010Dětkovice PVLadislav Kořínek
1111Domamyslice PVDavid Vykopal
1212Bílovice PVStanislav Režný
1313Měrotín OLTomáš Hlavinka
1414Ludéřov OLTomáš Palička
1515Cholina OLPatrik Maksant
1616Soběsuky PVKamila Krychtálková
1717Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
1818Bořitov BKDavid Páral
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice APVStanislav Režný
22Soběsuky PVStanislav Režný
33Krasice PVKarolína Burešová
44Bílovice BPVStanislav Režný
55Soběsuky PVStanislav Režný
66Olešnice OLRadka Skoaplová
77Loučany OLDagmar Bartoňková
88Dětkovice PVLadislav Kořínek
99Pěnčín PVTomáš Palička
1010Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
1111Cholina OLPatrik Maksant


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL17,2917,2517,292017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Loučany OL17,3616,9117,362016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Plinkout OL17,9217,3717,922016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dětkovice PV17,9217,4017,922017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Domamyslice APV17,6418,0018,002017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Polkovice PR18,1117,9118,112017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bořitov BK18,1417,6318,142017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Měrotín OL18,1717,4118,172017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Lipová PV18,2018,0518,202017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Čelechovice na Hané PV18,5017,8918,502017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Plumlov PV16,6518,6218,622016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Čelechovice na Hané PV18,6318,4318,632016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Soběsuky PV18,6717,7418,672016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Soběsuky PV18,2418,7718,772017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Domamyslice BPV19,0618,5419,062016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Domamyslice PV19,1017,0119,102016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dětkovice PV19,1018,4319,102016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bílovice PV19,5518,1619,552017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Domamyslice BPV18,3719,8619,862017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Ludéřov OL17,9020,0420,042017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Cholina OL19,6520,2620,262016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Ludéřov OL20,7417,7520,742016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Lipová PV20,7718,6020,772016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bílovice PV20,8318,0220,832016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Kelčice PV21,4920,3221,492017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Kelčice PVNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Olešnice OLNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Niva PVNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Niva PVNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,3816,7917,382016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Soběsuky APV18,1617,2718,162016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bílovice APV19,3918,7719,392016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešnice OL18,6719,4419,442016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pěnčín PV18,1019,5619,562016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dětkovice PV18,0520,9820,982016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bílovice BPV24,3725,4425,442016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Soběsuky BPVNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/05/19 Pěnčín, PV,
PROL
2016/08/21 Sportovní areál Pěnčín, První ročník dětské pohárové soutěže
-
2016/09/03 Pěnčín, O pohár
VCPV
2017/09/09 Pěnčín, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže