Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2017/08/01 2017/10/14 Bukovina u Čisté, pod Kaňkem, Sky run fighter, putovní pohár velitele SDH SM -
2 2017/09/06 2017/11/10 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka PM -
3 2017/10/04 2017/11/18 Kulturní dům Držkov, Celkové vyhlášení FNC 2017 JN FNC
4 2017/10/15 2017/11/19 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku JH -
5 2017/10/07 2017/12/08 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O Vánočního kapra SDH Kuřim BO -
6 2017/11/05 2017/12/07 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky CR -
7 2018/05/13 2018/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
8 2018/06/03 2018/06/15 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových KM PHL
9 2018/06/03 2018/06/15 Křenovice, 20. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
10 2018/06/17 2018/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
11 2018/06/24 2018/07/06 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
12 2018/07/01 2018/07/13 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
13 2018/07/08 2018/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
14 2018/07/08 2018/07/20 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
15 2018/07/15 2018/07/27 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
16 2018/07/22 2018/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
17 2018/07/29 2018/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
18 2018/08/05 2018/08/17 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
19 2018/08/19 2018/08/31 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Český Rudolecnerozlišeno Chlum u Třeboně602017-10-18 10:26:36
2Český Rudolecnerozlišeno Rácovice542017-10-18 08:16:27
3Český Rudolecnerozlišeno Kostníky342017-10-17 18:49:56
4Český Rudolecnerozlišeno Kostníky262017-10-17 18:45:27
5Český Rudolecnerozlišeno Bohdalovice642017-10-17 17:41:40
6Český Rudolecnerozlišeno Strachoňovice912017-10-17 09:51:54
7Český Rudolecnerozlišeno Strachoňovice852017-10-17 09:50:52
8Český Rudolecnerozlišeno Libkova Voda792017-10-17 06:46:45
9Český Rudolecnerozlišeno Střížov842017-10-16 22:05:42
10Český Rudolecnerozlišeno Střížov782017-10-16 22:05:05
11Český Rudolecnerozlišeno Telč832017-10-16 20:37:48
12Český Rudolecnerozlišeno Kamenice nad Lipou12017-10-16 20:32:58
13Český Rudolecnerozlišeno Zliv772017-10-16 19:16:55
14Český Rudolecnerozlišeno Zhoř u Tábora762017-10-16 12:44:05
15Český Rudolecnerozlišeno Chotěmice432017-10-16 12:21:28
16Kuřim, parkoviště u TOS KuřimMuži Kučerov132017-10-16 10:59:50
17Český Rudolecnerozlišeno Drahňovice752017-10-16 09:33:28
18Český Rudolecnerozlišeno Chlum u Třeboně822017-10-16 09:19:53
19Český Rudolecnerozlišeno Chlum u Třeboně742017-10-16 09:19:09
20Český Rudolecnerozlišeno Štítary702017-10-16 07:56:16
21Český Rudolecnerozlišeno Lhotice732017-10-16 06:33:48
22Český Rudolecnerozlišeno Želeč722017-10-15 21:51:53
23Český Rudolecnerozlišeno Slapy712017-10-15 21:36:41
24Areál PlazaMuži Křelovice102017-10-15 21:06:41
25Český Rudolecnerozlišeno Štítary812017-10-15 20:47:16
26Bukovina u Čisté, pod KaňkemMuži Rácovice202017-10-15 20:29:45
27Bukovina u Čisté, pod KaňkemMuži Kostníky142017-10-15 20:28:57
28Český Rudolecnerozlišeno Chválkov692017-10-15 20:28:50
29Český Rudolecnerozlišeno Kojatice462017-10-15 20:27:20
30Český Rudolecnerozlišeno Krasonice392017-10-15 20:20:29
31Český Rudolecnerozlišeno Krasonice682017-10-15 20:19:48
32Český Rudolecnerozlišeno Hodov272017-10-15 20:07:46
33Český Rudolecnerozlišeno Čechtín472017-10-15 20:07:05
34Český Rudolecnerozlišeno Rybova Lhota312017-10-15 19:59:55
35Český Rudolecnerozlišeno Ústrašice242017-10-15 19:58:55
36Český Rudolecnerozlišeno Mysletice872017-10-15 19:54:09
37Český Rudolecnerozlišeno Mysletice802017-10-15 19:52:39
38Český Rudolecnerozlišeno Božejovice22017-10-15 19:48:36
39Český Rudolecnerozlišeno Šaratice672017-10-15 19:42:43
40Český Rudolecnerozlišeno Lesná652017-10-15 19:40:51
41Český Rudolecnerozlišeno Zdešov632017-10-15 19:27:17
42Český Rudolecnerozlišeno Stříbřec612017-10-15 19:16:26
43Český Rudolecnerozlišeno Petrovice582017-10-15 19:15:08
44Český Rudolecnerozlišeno Skrýchov u Malšic592017-10-15 19:03:37
45Český Rudolecnerozlišeno Česká Bělá562017-10-15 18:56:58
46Český Rudolecnerozlišeno Jakubov u Moravských Budějovic572017-10-15 18:13:58
47Český Rudolecnerozlišeno Břilice412017-10-15 18:12:55
48Český Rudolecnerozlišeno Lásenice662017-10-15 18:12:03
49Český Rudolecnerozlišeno Lásenice552017-10-15 18:10:51
50Český Rudolecnerozlišeno Budišov532017-10-15 18:05:30
51Český Rudolecnerozlišeno Horní Němčice622017-10-15 18:04:29
52Český Rudolecnerozlišeno Horní Němčice522017-10-15 18:03:01
53Český Rudolecnerozlišeno Čechtín512017-10-15 18:02:45
54Český Rudolecnerozlišeno Dolní Žďár502017-10-15 18:02:20
55Český Rudolecnerozlišeno Cizkrajov492017-10-15 18:01:49
56Český Rudolecnerozlišeno Cizkrajov482017-10-15 18:01:19
57Český Rudolecnerozlišeno Čikov442017-10-15 18:01:12
58Český Rudolecnerozlišeno Lanšperk422017-10-15 18:01:03
59Český Rudolecnerozlišeno Kaliště382017-10-15 18:00:50
60Český Rudolecnerozlišeno Plešovice372017-10-15 18:00:47
61Český Rudolecnerozlišeno Cizkrajov362017-10-15 18:00:46
62Český Rudolecnerozlišeno Polště352017-10-15 18:00:46
63Český Rudolecnerozlišeno Horní Meziříčko332017-10-15 18:00:43
64Český Rudolecnerozlišeno Milíčov322017-10-15 18:00:38
65Český Rudolecnerozlišeno Holašovice282017-10-15 18:00:36
66Český Rudolecnerozlišeno Horní Pole222017-10-15 18:00:33
67Český Rudolecnerozlišeno Lodhéřov232017-10-15 18:00:33
68Český Rudolecnerozlišeno Dešná252017-10-15 18:00:32
69Český Rudolecnerozlišeno Heřmaneč202017-10-15 18:00:25
70Český Rudolecnerozlišeno Horní Meziříčko192017-10-15 18:00:25
71Český Rudolecnerozlišeno Žirovnice172017-10-15 18:00:24
72Český Rudolecnerozlišeno Rohovka132017-10-15 18:00:21
73Český Rudolecnerozlišeno Benešova Hora122017-10-15 18:00:19
74Český Rudolecnerozlišeno Horní Meziříčko142017-10-15 18:00:17
75Český Rudolecnerozlišeno Roseč92017-10-15 18:00:13
76Český Rudolecnerozlišeno Panské Dubenky112017-10-15 18:00:12
77Český Rudolecnerozlišeno Horní Meziříčko62017-10-15 18:00:10
78Český Rudolecnerozlišeno Markvarec42017-10-14 20:58:33
79Český Rudolecnerozlišeno Černín102017-10-14 20:56:37
80Český Rudolecnerozlišeno Chotěmice152017-10-14 20:56:18
81Český Rudolecnerozlišeno Police182017-10-14 20:55:38
82Český Rudolecnerozlišeno Český Rudolec82017-10-14 20:54:50
83Český Rudolecnerozlišeno Drunče162017-10-14 20:54:30
84Český Rudolecnerozlišeno Litovany402017-10-14 20:52:13
85Český Rudolecnerozlišeno Želetava302017-10-14 20:51:48
86Český Rudolecnerozlišeno Krotějov212017-10-14 20:50:56
87Český Rudolecnerozlišeno Hrdějovice72017-10-14 20:49:58
88Český Rudolecnerozlišeno Mladoňovice452017-10-14 20:49:13
89Český Rudolecnerozlišeno Radonín52017-10-14 20:48:12
90Český Rudolecnerozlišeno Ústrašice32017-10-14 20:45:29
91Český Rudolecnerozlišeno Nová Včelnice292017-10-14 20:44:21
92Kuřim, parkoviště u TOS KuřimMuži Horní Lhotice122017-10-12 14:57:42
93Kuřim, parkoviště u TOS KuřimŽeny Miroslav62017-10-11 19:49:16
94Areál PlazaŽeny Chotíkov72017-10-11 17:49:21
95Jeseník - fotbalové hřištěŽeny Široká Niva42017-10-11 13:48:36
96Kulturní dům Držkovnerozlišeno Sukorady132017-10-11 10:40:38
97Kuřim, parkoviště u TOS KuřimŽeny TAG Zahnašovice52017-10-11 10:06:42
98Kuřim, parkoviště u TOS KuřimMuži TAG Zahnašovice112017-10-11 10:05:48
99Kuřim, parkoviště u TOS KuřimŽeny Ostrov u Macochy32017-10-10 19:02:05
100Jeseník - fotbalové hřištěMuži Luboměř92017-10-09 21:19:56
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání