Soutěže hasičské ligy 2017

Rok:


Dětkovice

Název soutěže a popis: O pohár starosty
Kontakt:  
Kdy: 13. 05. 2017 13:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 07. 05. 2017 20:00
Začátek tipování:  07. 05. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 13. 05. 2017 10:00
Konec hlasování: 13. 05. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Žernovník 17,45 BK 17,03 17,45
2.  Olešnice 17,62 OL 16,90 17,62
3.  Bílovice 17,63 PV 17,37 17,63
4.  Luboměř 17,69 NJ 17,69 17,30
5.  Domamyslice A 17,86 PV 17,86 17,81
6.  Polkovice 18,31 PR 16,86 18,31
7.  Soběsuky 18,77 PV 18,77 18,21
8.  Domamyslice B 19,09 PV 19,09 18,97
9.  Ludéřov 19,12 OL 19,12 18,00
10.  Lipová 19,18 PV 19,18 18,57
11.  Cholina 19,79 OL 19,79 19,61
12.  Kelčice 25,46 PV 19,09 25,46
13.  Čelechovice na Hané 28,81 PV 28,81 23,27
14.  Dětkovice 32,38 PV 16,75 32,38
15.  Pasohlávky NP BV NP NP
16.  Krasice NP PV NP NP
17.  Niva NP PV NP NP
18.  Čechovice NP PV NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bílovice A 18,23 PV 18,22 18,23
2.  Pěnčín 18,74 PV 18,28 18,74
3.  Dětkovice 18,85 PV 18,25 18,85
4.  Soběsuky A 19,17 PV 18,50 19,17
5.  Olešnice 19,17 OL 18,86 19,17
6.  Soběsuky B 19,71 PV 18,07 19,71
7.  Bílovice B 34,87 PV 18,03 34,87
8.  Krasice NP PV NP NP
9.  Cholina NP OL NP NP


Stražisko

Název soutěže a popis: O pohár starosty
Kontakt:  
Kdy: 27. 05. 2017 13:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 21. 05. 2017 20:00
Začátek tipování:  21. 05. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 27. 05. 2017 10:00
Konec hlasování: 27. 05. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Ludéřov 17,87 OL 17,77 17,87
2.  Niva 17,99 PV 17,99 17,96
3.  Lipová 18,07 PV 18,07 17,60
4.  Bílovice 18,35 PV 17,79 18,35
5.  Dětkovice 18,49 PV 18,49 17,73
6.  Stražisko 19,46 PV 19,46 18,78
7.  Domamyslice A 19,46 PV 17,98 19,46
8.  Dolany 20,93 OL 20,93 19,73
9.  Čelechovice na Hané 20,94 PV 18,49 20,94
10.  Krasice 21,16 PV 19,77 21,16
11.  Odrlice 22,47 OL 22,47 20,26
12.  Olešnice 22,49 OL 22,49 21,28
13.  Soběsuky 29,51 PV 29,51 20,19
14.  Domamyslice B NP PV NP NP
15.  Měrotín NP OL NP NP
16.  Cholina NP OL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bílovice A 19,89 PV 19,89 19,46
2.  Soběsuky B 20,54 PV 19,34 20,54
3.  Dětkovice 20,79 PV 19,06 20,79
4.  Cholina 21,51 OL 21,41 21,51
5.  Soběsuky A 21,84 PV 19,88 21,84
6.  Bílovice B 23,83 PV 23,83 18,84
7.  Pěnčín 24,37 PV 18,22 24,37
8.  Krasice 51,42 PV 45,06 51,42


Čelechovice na Hané

Název soutěže a popis: O pohár starosty
Kontakt:  
Kdy: 03. 06. 2017 14:30
Telefon: 
Začátek rezervace: 28. 05. 2017 20:00
Začátek tipování:  28. 05. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 03. 06. 2017 10:30
Konec hlasování: 03. 06. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Ludéřov 17,57 OL 17,57 17,21
2.  Domamyslice A 17,59 PV 17,42 17,59
3.  Dětkovice 17,66 PV 17,66 17,66
4.  Lipová 17,76 PV 17,76 17,54
5.  Bílovice 17,77 PV 17,77 17,27
6.  Cholina 17,86 OL 17,86 17,04
7.  Olešnice 17,87 OL 17,70 17,87
8.  Odrlice 18,60 OL 18,60 18,39
9.  Domamyslice B 18,66 PV 17,76 18,66
10.  Plinkout 18,84 OL 18,84 17,14
11.  Soběsuky 18,86 PV 18,86 18,43
12.  Chválkovice 18,90 OL 18,64 18,90
13.  Měrotín 19,98 OL 19,98 17,40
14.  Kožušany 20,03 OL 18,80 20,03
15.  Krasice 20,33 PV 20,13 20,33
16.  Kelčice 22,51 PV 19,91 22,51
17.  Čelechovice na Hané 23,19 PV 19,02 23,19
18.  Náměšť na Hané 23,47 OL 23,47 19,73
19.  Niva NP PV NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Olešnice 17,94 OL 17,94 17,91
2.  Soběsuky A 18,39 PV 17,94 18,39
3.  Soběsuky B 18,78 PV 18,78 18,68
4.  Pěnčín 19,14 PV 19,14 18,25
5.  Nové Dvory 19,21 OL 19,21 18,44
6.  Cholina 19,78 OL 18,89 19,78
7.  Dětkovice 25,69 PV 25,69 19,00
8.  Bílovice B 27,91 PV 26,82 27,91
9.  Bílovice A 28,08 PV 27,91 28,08
10.  Krasice 40,46 PV 40,46 36,61


Plumlov

Název soutěže a popis: O pohár starosty
Kontakt:  
Kdy: 08. 07. 2017 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 08. 07. 2017 11:00
Začátek tipování:  08. 07. 2017 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 08. 07. 2017 11:00
Konec hlasování: 08. 07. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Oponešice 15,93 TR 15,71 15,93
2.  Stará Říše 16,42 JI 16,14 16,42
3.  Prchalov 16,45 NJ 16,12 16,45
4.  Únětice 16,90 PJ 16,90 16,78
5.  Břevenec 16,94 OL 16,41 16,94
6.  Ludéřov 17,09 OL 16,82 17,09
7.  Plumlov 17,11 PV 16,88 17,11
8.  Jinolice 17,12 JC 17,12 16,87
9.  Dětkovice 17,32 PV 16,67 17,32
10.  Domamyslice A 17,48 PV 17,35 17,48
11.  Hostěrádky-Rešov 17,67 VY 17,67 17,32
12.  Čikov 17,70 TR 17,70 16,19
13.  Čelechovice na Hané 17,71 PV 17,57 17,71
14.  Polkovice 17,84 PR 17,84 16,94
15.  Olešnice 17,84 OL 17,84 16,59
16.  Soběsuky 18,61 PV 18,61 18,44
17.  Lipová 18,68 PV 17,31 18,68
18.  Pasohlávky 18,71 BV 17,01 18,71
19.  Domamyslice B 19,67 PV 17,99 19,67
20.  Vážany 20,61 BK 20,61 17,99
21.  Krasice 24,50 PV 19,80 24,50
22.  Kelčice NP PV NP NP
23.  Bílovice NP PV NP 17,37
24.  Niva NP PV NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Skrochovice 16,85 OP 16,85 16,14
2.  Žernovník 17,91 BK 16,67 17,91
3.  Bílovice A 18,61 PV 18,38 18,61
4.  Krasice 19,31 PV 19,31 17,67
5.  Bílovice B 19,39 PV 19,34 19,39
6.  Olešnice 19,65 OL 19,65 17,82
7.  Pěnčín 22,91 PV 18,21 22,91
8.  Soběsuky B 27,21 PV 27,21 19,41
9.  Soběsuky A 35,60 PV 35,60 32,25
10.  Sychotín NP BK NP NP
11.  Malé Hoštice NP OP NP 16,78
12.  Stará Říše NP JI NP NP


Bílovice

Název soutěže a popis: O pohár starosty
Kontakt:  
Kdy: 15. 07. 2017 15:30
Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  09. 07. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 15. 07. 2017 11:00
Konec hlasování: 15. 07. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Olešnice 17,11 OL 17,11 16,85
2.  Lipová 17,51 PV 17,51 17,33
3.  Bořitov 17,62 BK 17,62 17,52
4.  Ludéřov 17,66 OL 17,66 17,32
5.  Dětkovice 17,94 PV 17,52 17,94
6.  Cholina 18,25 OL 18,25 18,19
7.  Buková 18,50 PV 18,50 17,28
8.  Bílovice 18,51 PV 18,51 17,86
9.  Soběsuky 18,53 PV 18,53 18,13
10.  Jabloňany 18,57 BK 18,57 18,51
11.  Domamyslice A 18,58 PV 18,45 18,58
12.  Plinkout 18,61 OL 18,61 17,29
13.  Polkovice 19,31 PR 16,96 19,31
14.  Krasice 19,93 PV 19,93 19,71
15.  Kelčice 21,90 PV 19,88 21,90
16.  Niva 24,25 PV 24,25 23,76
17.  Čelechovice na Hané NP PV NP NP
18.  Domamyslice B NP PV NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bílovice A 17,40 PV 17,13 17,40
2.  Pěnčín 18,08 PV 18,08 17,61
3.  Soběsuky A 18,75 PV 18,45 18,75
4.  Soběsuky B 19,03 PV 18,60 19,03
5.  Olešnice 19,17 OL 19,17 18,86
6.  Bílovice B 19,35 PV 19,35 18,13
7.  Dětkovice 19,50 PV 18,66 19,50
8.  Cholina 19,74 OL 19,74 19,01
9.  Krasice NP PV NP NP


Lipová

Název soutěže a popis: O pohár starosty
Kontakt:  
Kdy: 29. 07. 2017 14:30
Telefon: 
Začátek rezervace: 23. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  23. 07. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 29. 07. 2017 10:30
Konec hlasování: 29. 07. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
7.  Dětkovice 18,95 PV 18,95 18,62

Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Olešnice 17,38 OL 17,07 17,38
2.  Niva 17,87 PV 17,25 17,87
3.  Bílovice 18,28 PV 17,81 18,28
4.  Bořitov 18,34 BK 18,34 18,20
5.  Ludéřov 18,46 OL 18,46 17,19
6.  Petrovice 18,67 BK 18,67 18,60
8.  Domamyslice B 19,45 PV 19,45 18,79
9.  Kelčice 22,03 PV 21,11 22,03
10.  Domamyslice A 24,63 PV 24,63 18,35
11.  Soběsuky 26,24 PV 23,05 26,24
12.  Lipová 28,72 PV 28,72 27,98
13.  Benešov NP BK NP NP
13.  Krasice NP PV NP NP
13.  Cholina NP OL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Olešnice 18,81 OL 18,51 18,81
2.  Ostrov u Macochy 19,47 BK 18,34 19,47
3.  Pěnčín 19,56 PV 19,28 19,56
4.  Bílovice A 19,78 PV 18,28 19,78
5.  Krasice 20,18 PV 20,18 19,36
6.  Cholina 20,33 OL 20,33 18,12
7.  Bílovice B 22,32 PV 22,32 18,41
8.  Dětkovice 25,95 PV 18,59 25,95
9.  Soběsuky A 26,15 PV 26,15 21,53
10.  Soběsuky B 31,91 PV 24,78 31,91


Niva

Název soutěže a popis: O pohár starosty
Kontakt:  
Kdy: 12. 08. 2017 21:30
Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 08. 2017 20:00
Začátek tipování:  06. 08. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 12. 08. 2017 14:30
Konec hlasování: 12. 08. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Olešnice 15,03 OL 15,03 14,75
2.  Niva 15,28 PV 15,28 15,12
3.  Ludéřov 15,29 OL 15,29 14,90
4.  Bílovice 15,37 PV 15,37 15,17
5.  Cholina 15,86 OL 15,74 15,86
6.  Čelechovice na Hané 16,00 PV 16,00 15,84
7.  Domamyslice B 16,24 PV 16,22 16,24
8.  Senetářov 16,25 BK 16,04 16,25
9.  Radslavice 16,51 VY 16,51 15,59
10.  Malá Lhota 16,85 BK 16,70 16,85
11.  Soběsuky 16,91 PV 16,91 16,83
12.  Petrovice 18,13 BK 18,13 17,71
13.  Otaslavice 18,93 PV 18,93 18,43
14.  Hlubočky 20,44 OL 20,23 20,44
15.  Měrotín 21,66 OL 21,66 19,90
16.  Jabloňany 21,99 BK 21,99 21,42
17.  Bořitov 22,06 BK 22,06 21,53
18.  Lipová 25,13 PV 25,13 25,05
19.  Krasice 27,51 PV 17,60 27,51
20.  Buková 19,54 PV 19,54 18,97
21.  Dětkovice NP PV NP NP
21.  Domamyslice A NP PV NP NP
21.  Habrovany NP VY NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Soběsuky A 18,70 PV 18,47 18,70
2.  Bílovice B 19,25 PV 19,09 19,25
3.  Senetářov 19,45 BK 19,45 18,81
4.  Dětkovice 19,48 PV 19,48 18,68
5.  Krasice 20,67 PV 20,67 20,63
6.  Žďár 20,75 BK 19,62 20,75
7.  Olešnice 20,83 OL 19,14 20,83
8.  Hlubočky 21,05 OL 20,76 21,05
9.  Malá Lhota 21,75 BK 21,75 18,83
10.  Radslavice 23,67 VY 23,67 18,11
11.  Pěnčín 24,12 PV 24,12 23,81
12.  Bílovice A NP PV NP NP
12.  Cholina NP OL NP NP
12.  Soběsuky B NP PV NP NP
12.  Ostrov u Macochy NP BK NP NP


Vícov

Název soutěže a popis: O pohár starosty
Kontakt:  
Kdy: 19. 08. 2017 14:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 13. 08. 2017 20:15
Začátek tipování:  19. 08. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 19. 08. 2017 10:00
Konec hlasování: 19. 08. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Domamyslice A 16,98 PV 16,98 16,64
2.  Olešnice 17,20 OL 17,20 17,07
3.  Soběsuky 18,64 PV 18,64 18,51
4.  Ludéřov 18,67 OL 18,67 18,29
5.  Cholina 18,78 OL 18,78 17,95
6.  Čelechovice na Hané 18,89 PV 18,89 18,04
7.  Bílovice 19,09 PV 18,76 19,09
8.  Lipová 19,64 PV 19,35 19,64
9.  Bořitov 19,75 BK 18,20 19,75
10.  Dětkovice 20,48 PV 20,48 17,92
11.  Domamyslice B NP PV NP NP
12.  Myslejovice NP PV NP 18,64
13.  Kelčice NP PV NP NP
14.  Niva NP PV NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pěnčín 18,60 PV 18,04 18,60
2.  Bílovice A 18,60 PV 18,60 18,40
3.  Soběsuky A 18,61 PV 18,56 18,61
4.  Soběsuky B 19,64 PV 18,45 19,64
5.  Olešnice 20,81 OL 19,37 20,81
6.  Bílovice B 21,09 PV 19,12 21,09
7.  Dětkovice 22,98 PV 22,98 18,68
8.  Krasice 26,48 PV 25,90 26,48
9.  Cholina 28,03 OL 28,03 27,87


Pěnčín

Název soutěže a popis: O pohár starosty
Kontakt:  
Kdy: 09. 09. 2017 13:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 03. 09. 2017 20:30
Začátek tipování:  03. 09. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 09. 09. 2017 10:00
Konec hlasování: 09. 09. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
15.  Čechy pod Kosířem NP PV NP NP
16.  Myslejovice NP PV 18,63 NP
17.  Cholina NP OL NP NP

Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Olešnice 17,29 OL 17,29 17,25
2.  Dětkovice 17,92 PV 17,92 17,40
3.  Domamyslice A 18,00 PV 17,64 18,00
4.  Polkovice 18,11 PR 18,11 17,91
5.  Bořitov 18,14 BK 18,14 17,63
6.  Měrotín 18,17 OL 18,17 17,41
7.  Lipová 18,20 PV 18,20 18,05
8.  Čelechovice na Hané 18,50 PV 18,50 17,89
9.  Soběsuky 18,77 PV 18,24 18,77
10.  Bílovice 19,55 PV 19,55 18,16
11.  Domamyslice B 19,86 PV 18,37 19,86
12.  Ludéřov 20,04 OL 17,90 20,04
13.  Kelčice 21,49 PV 21,49 20,32
14.  Niva NP PV NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bílovice B 18,99 PV 17,88 18,99
2.  Bílovice A 19,04 PV 17,60 19,04
3.  Dětkovice 19,22 PV 18,42 19,22
4.  Cholina 19,48 OL 18,91 19,48
5.  Krasice 19,91 PV 18,02 19,91
6.  Soběsuky A 20,12 PV 18,50 20,12
7.  Loučany 20,36 OL 20,36 18,30
8.  Soběsuky B 21,60 PV 20,36 21,60
9.  Pěnčín 24,47 PV 24,47 17,86
10.  Čechy pod Kosířem 51,94 PV 51,92 51,94
11.  Olešnice NP OL NP NP


Soběsuky

Název soutěže a popis: O pohár starosty
Kontakt:  
Kdy: 23. 09. 2017 13:30
Telefon: 
Začátek rezervace: 17. 09. 2017 20:30
Začátek tipování:  17. 09. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 23. 09. 2017 10:30
Konec hlasování: 23. 09. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Plumlov 17,34 PV 16,69 17,34
2.  Olešnice 18,15 OL 18,15 17,65
3.  Niva 18,25 PV 18,25 17,80
4.  Lipová 18,33 PV 18,33 18,29
5.  Ludéřov 18,49 OL 18,49 17,70
6.  Domamyslice A 18,67 PV 18,67 18,14
7.  Vážany 19,44 BK 19,44 19,17
8.  Kelčice 19,53 PV 19,53 19,37
9.  Bílovice 19,78 PV 19,78 18,40
10.  Dětkovice 22,10 PV 21,93 22,10
11.  Petrovice 23,36 BK 23,36 22,68
12.  Bořitov 23,65 BK 23,65 19,63
13.  Soběsuky B 25,35 PV 25,35 25,19
14.  Soběsuky 26,81 PV 26,81 18,62
15.  Domamyslice B 31,07 PV 31,07 27,95
16.  Cholina NP OL NP NP
17.  Čelechovice na Hané NP PV NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pěnčín 18,06 PV 18,06 18,06
2.  Bílovice B 18,89 PV 18,29 18,89
3.  Soběsuky A 19,19 PV 18,31 19,19
4.  Olešnice 19,44 OL 19,02 19,44
5.  Soběsuky B 19,97 PV 18,66 19,97
6.  Krasice 20,05 PV 20,05 19,11
7.  Soběsuky C 22,70 PV 22,70 19,23
8.  Bílovice A 22,86 PV 22,86 20,79
9.  Dětkovice NP PV NP NP
10.  Cholina NP OL NP NP

Počet soutěží: 10  Celkem pokusů:  27
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: