Rok:

Výsledky ročníku 2017 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
St
2
Če
3
Pl
4

5
Li
6
Ni
7

8

9
So
10
1. Olešnice 129 15,03OL
17
4
9
2
20
20
20
17
20
-
2. Ludéřov 113 15,29OL
7
20
20
10
13
11
15
13
4
-
3. Bílovice 90 15,37PV
15
13
11
0
8
15
13
9
6
-
4. Domamyslice A 89 16,98PV
11
9
17
6
5
6
0
20
15
-
5. Dětkovice 78 17,32PV
2
11
15
7
11
9
0
6
17
-
6. Lipová 72 17,51PV
6
15
13
0
17
4
0
8
9
-
7. Soběsuky 56 16,91PV
9
3
5
0
7
5
5
15
7
-
8. Niva 51 15,28PV
0
17
0
0
0
17
17
0
0
-
9. Cholina 47 15,86OL
5
0
10
-
10
0
11
11
0
-
10. Bořitov 46 17,62BK----
15
13
0
7
11
-
11. Čelechovice na Hané 41 16,00PV
3
7
0
3
0
-
10
10
8
-
12. Domamyslice B 37 16,24PV
8
0
7
0
0
8
9
0
5
-
13. Oponešice 20 15,93TR---
20
------
-. Žernovník 20 17,45BK
20
---------
15. Stará Říše 17 16,42JI---
17
------
16. Polkovice 16 17,84PR
0
--
0
3
---
13
-
17. Prchalov 15 16,45NJ---
15
------
-. Kelčice 15 21,49PV
4
-
0
0
1
7
-
0
3
-
19. Petrovice 14 18,13BK-----
10
4
---
-. Měrotín 14 18,17OL-
0
3
---
1
-
10
-
21. Únětice 13 16,90PJ---
13
------
-. Luboměř 13 17,69NJ
13
---------
-. Odrlice 13 18,60OL-
5
8
-------
24. Břevenec 11 16,94OL---
11
------
25. Stražisko 10 19,46PV-
10
--------
26. Plumlov 9 17,11PV---
9
------
-. Krasice 9 19,93PV
0
6
1
0
2
0
0
---
28. Senetářov 8 16,25BK------
8
---
-. Dolany 8 20,93OL-
8
--------
30. Radslavice 7 16,51VY------
7
---
31. Malá Lhota 6 16,85BK------
6
---
-. Jabloňany 6 18,57BK----
6
-
0
---
33. Plinkout 4 18,61OL--
0
-
4
-----
-. Chválkovice 4 18,90OL--
4
-------
35. Otaslavice 3 18,93PV------
3
---
36. Hlubočky 2 20,44OL------
2
---
37. Jinolice 0 17,12JC---
0
------
-. Hostěrádky-Rešov 0 17,67VY---
0
------
-. Čikov 0 17,70TR---
0
------
-. Buková 0 18,50PV----
0
-
0
---
-. Pasohlávky 0 18,71BV
0
--
0
------
-. Kožušany 0 20,03OL--
0
-------
-. Vážany 0 20,61BK---
0
------
-. Náměšť na Hané 0 23,47OL--
0
-------
-. Čechovice 0 NPPV
0
---------
-. Benešov 0 NPBK-----
0
----
-. Myslejovice 0 NPPV-------
0
0
-
-. Habrovany 0 NPVY------
0
---
-. Čechy pod Kosířem 0 NPPV--------
0
-

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
St
2
Če
3
Pl
4

5
Li
6
Ni
7

8

9
So
10
1. Bílovice A 69 17,40PV
12
12
0
7
12
5
0
12
9
-
2. Soběsuky A 47 18,39PV
5
4
9
0
7
0
12
7
3
-
3. Pěnčín 46 18,08PV
9
2
5
2
9
7
0
12
0
-
4. Olešnice 42 17,94OL
5
-
12
3
4
12
2
4
0
-
5. Bílovice B 39 18,99PV
2
3
1
4
3
2
9
3
12
-
6. Dětkovice 33 18,85PV
7
7
2
-
2
1
5
2
7
-
7. Soběsuky B 31 18,78PV
3
9
7
1
5
0
0
5
1
-
8. Krasice 19 19,31PV
0
1
0
5
0
4
4
1
4
-
9. Cholina 17 19,48OL
0
5
3
-
1
3
0
0
5
-
10. Skrochovice 12 16,85OP---
12
------
11. Žernovník 9 17,91BK---
9
------
-. Ostrov u Macochy 9 19,47BK-----
9
0
---
13. Senetářov 7 19,45BK------
7
---
14. Nové Dvory 4 19,21OL--
4
-------
15. Žďár 3 20,75BK------
3
---
16. Loučany 2 20,36OL--------
2
-
17. Hlubočky 1 21,05OL------
1
---
18. Malá Lhota 0 21,75BK------
0
---
-. Radslavice 0 23,67VY------
0
---
-. Čechy pod Kosířem 0 51,94PV--------
0
-
-. Sychotín 0 NPBK---
0
------
-. Malé Hoštice 0 NPOP---
0
------
-. Stará Říše 0 NPJI---
0
------


Celkem se účastnilo:  72 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: