Liga: | VCU |
Místo: | Dolní Třešňovec |
Okres: | Ústí nad Orlicí |
Kraj: | Pardubický |
Kdy: | 11. 07. 2015 10:00 |
Kontakt: | Eva Faltejsková |
Telefon: | 777 180 586 |
Začátek rezervace: | 01. 07. 2015 19:00 |
Konec rezervace: | 11. 07. 2015 10:00 |
Začátek tipování: | 01. 07. 2015 20:00 |
Konec hlasování: | 11. 07. 2015 00:00 |
Zadal: | Martin Valda |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolni-tresnovec-6549.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Letohrad - Kunčice | B | UO | Martin Valda | |
2 | 2 | Bystřec | B | UO | Honzin Matějka | |
3 | 3 | Lukavice | Lukavice A | UO | Josef Lehký | |
4 | 4 | Nepomuky | UO | Lukáš Lešikar | ||
5 | 5 | Mostek | UO | Kamil syrový | ||
6 | 6 | Dolní Čermná | UO | Martin Prachař | ||
7 | 7 | Brandýs nad Orlicí | UO | Petr Pavlíček | ||
8 | 8 | Bystřec | A | UO | Honzin Matějka | |
9 | 10 | Lanšperk | UO | Jan Beneš | ||
10 | 11 | Letohrad - Červená | B | UO | Ivan Felkl | |
11 | 12 | Bošín | UO | Ferda | ||
12 | 13 | Lukavice | B | UO | Petr Hlaváček | |
13 | 14 | Horní Čermná | A | UO | Pavel Suldovský | |
14 | 15 | Letohrad - Orlice | B | UO | David Lauterbach | |
15 | 31 | Horní Třešňovec | A | UO | Martin Valda | |
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Dolní Třešňovec | UO | Martin Valda | ||
2 | 2 | Lanšperk | UO | Kristýna Nováková | ||
3 | 3 | Nepomuky | UO | Martin Valda | ||
4 | 4 | Letohrad - Červená | UO | Adriana Hejdušková | ||
5 | 6 | Horní Třešňovec | A | UO | Petr Jirásek | |
6 | 7 | Nekoř | UO | Tereza Štěpánková | ||
7 | 10 | Bystřec | UO | Honzin Matějka | ||
8 | 15 | Letohrad - Kunčice | B | UO | Petr Hlaváček |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nepomuky | UO | 24,71 | 25,32 | 25,32 | 2017/07/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Horní Třešňovec | UO | 27,17 | 24,39 | 27,17 | 2018/07/07 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Česká Rybná | UO | - | - | 27,44 | 2015/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Dolní Třešňovec | UO | 27,29 | 28,48 | 28,48 | 2017/07/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Horní Třešňovec A | UO | - | - | 28,86 | 2015/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Dolní Třešňovec | UO | 30,26 | 26,58 | 30,26 | 2018/07/07 | Útok,nástřik 2xB úzké |
7. | Letohrad - Červená | UO | - | - | 31,00 | 2015/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
8. | Lukavice | UO | 26,60 | 31,07 | 31,07 | 2018/07/07 | Útok,nástřik 2xB úzké |
9. | Česká Rybná | UO | 24,10 | 31,32 | 31,32 | 2017/07/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
10. | Nepomuky | UO | - | - | 32,07 | 2015/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
11. | Nekoř | UO | 34,04 | 30,74 | 34,04 | 2018/07/07 | Útok,nástřik 2xB úzké |
12. | Letohrad - Červená | UO | 35,04 | 23,50 | 35,04 | 2018/07/07 | Útok,nástřik 2xB úzké |
13. | Nekoř | UO | 35,04 | 34,97 | 35,04 | 2017/07/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
14. | Lanšperk | UO | - | - | 35,25 | 2015/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
15. | Letohrad - Kunčice B | UO | - | - | 35,84 | 2015/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
16. | Letohrad - Červená | UO | 29,56 | 38,18 | 38,18 | 2017/07/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
17. | Letohrad - Kunčice B | UO | 29,79 | 43,17 | 43,17 | 2017/07/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
18. | Dlouhoňovice | UO | 34,55 | 45,90 | 45,90 | 2018/07/07 | Útok,nástřik 2xB úzké |
19. | Česká Rybná B | UO | 46,38 | 42,48 | 46,38 | 2018/07/07 | Útok,nástřik 2xB úzké |
20. | Lukavice | UO | 37,45 | 47,86 | 47,86 | 2017/07/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
21. | Letohrad - Kunčice A | UO | 58,91 | 51,88 | 58,91 | 2018/07/07 | Útok,nástřik 2xB úzké |
22. | Horní Třešňovec A | UO | 67,42 | 62,48 | 67,42 | 2017/07/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
23. | Česká Rybná | UO | 34,50 | 77,11 | 77,11 | 2018/07/07 | Útok,nástřik 2xB úzké |
24. | Nepomuky | UO | NP | NP | NP | 2018/07/07 | Útok,nástřik 2xB úzké |
25. | Dolní Třešňovec | UO | - | - | NP | 2015/07/11 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2008/07/12 | Dolní Třešňovec, UO, Zelený pohár | |
2009/07/11 | Dolní Třešňovec, UO, Zelený pohár | |
2013/07/13 | Dolní Třešňovec, O pohár | |
2014/07/12 | Dolní Třešňovec, Zelený pohár | |
2015/07/11 | Dolní Třešňovec, O Zelený pohár a pohár starosty města | |
2016/07/09 | Dolní Třešňovec, O Zelený pohár a pohár starosty města | |
2017/07/08 | Dolní Třešňovec, Zelený pohár | |
2018/07/07 | Dolní Třešňovec, Zelený pohár | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/26 | Bystřec, Bystřecký pohár | |
2024/06/01 | Nepomuky, Nepomucký pohár | |
2024/06/02 | Horní Třešňovec, VCÚ Horní Třešňovec | |
2024/06/29 | Černovír, O černého výra | |
2024/08/31 | Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry | |
2024/09/07 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
2024/09/14 | Lanšperk, Pod hradem Lanšperk | |
2024/09/15 | Česká Rybná, Pohár | |
2024/09/21 | Nekoř, Nekořský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |