Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 30. 09. 2023 19:00 |
Kontakt: | Jaroslav Šibal |
Telefon: | 775502241 |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | Jaroslav Šibal |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Měrotín | OL | 14,56 | - | - | |
2. | Břidličná | BR | 14,61 | - | - | |
3. | Dolní Libina | SU | 14,69 | - | - | |
4. | Velká Bystřice | OL | 14,76 | - | - | |
5. | Těšetice | OL | 14,84 | - | - | |
6. | Mostkovice | PV | 14,96 | - | - | |
7. | Hoštice | KM | 15,37 | - | - | |
8. | Dub nad Moravou | OL | 15,54 | - | - | |
9. | Mladeč | OL | 16,25 | - | - | |
10. | Krasice - Prostějov | PV | 16,51 | - | - | |
11. | Nasobůrky | OL | 20,60 | - | - | |
12. | Ludéřov | OL | 21,12 | - | - | |
13. | Mezice | OL | 21,62 | - | - | |
14. | Drahany | PV | 22,80 | - | - | |
15. | Újezd | OL | 27,52 | - | - | |
16. | Nová Dědina | OL | 30,23 | - | - | |
17. | Staměřice | PR | 39,94 | - | - | |
18. | Chořelice | OL | NP | - | - | |
18. | Náklo | OL | NP | - | - | |
18. | Domamyslice | PV | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Libina | SU | 16,55 | - | - | |
2. | Dub nad Moravou | OL | 17,53 | - | - | |
3. | Krasice - Prostějov | PV | 19,50 | - | - | |
4. | Blatec | OL | 19,88 | - | - | |
5. | Mostkovice | PV | 20,53 | - | - | |
6. | Újezd | OL | 21,90 | - | - | |
7. | Domamyslice | PV | 22,09 | - | - | |
8. | Šumvald | OL | 22,96 | - | - | |
9. | Chořelice | OL | 25,35 | - | - | |
10. | Medlov | OL | 46,50 | - | - | |
11. | Náměšť na Hané | OL | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Měrotín | OL | - | - | 14,56 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Břidličná | BR | - | - | 14,61 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Dolní Libina | SU | - | - | 14,69 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Velká Bystřice | OL | - | - | 14,76 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Těšetice | OL | - | - | 14,84 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Mostkovice | PV | - | - | 14,96 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Hoštice | KM | - | - | 15,37 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Dub nad Moravou | OL | - | - | 15,54 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Mladeč | OL | - | - | 16,25 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Krasice - Prostějov | PV | - | - | 16,51 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Nasobůrky | OL | - | - | 20,60 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Ludéřov | OL | - | - | 21,12 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Mezice | OL | - | - | 21,62 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Drahany | PV | - | - | 22,80 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Újezd | OL | - | - | 27,52 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Nová Dědina | OL | - | - | 30,23 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Staměřice | PR | - | - | 39,94 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
18. | Náklo | OL | - | - | NP | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
19. | Domamyslice | PV | - | - | NP | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
20. | Chořelice | OL | - | - | NP | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Libina | SU | - | - | 16,55 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Dub nad Moravou | OL | - | - | 17,53 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Krasice - Prostějov | PV | - | - | 19,50 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Blatec | OL | - | - | 19,88 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Mostkovice | PV | - | - | 20,53 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Újezd | OL | - | - | 21,90 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Domamyslice | PV | - | - | 22,09 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Šumvald | OL | - | - | 22,96 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Chořelice | OL | - | - | 25,35 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Medlov | OL | - | - | 46,50 | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Náměšť na Hané | OL | - | - | NP | 2023/09/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2023/09/30 | Nasobůrky, 2023 noční soutěž | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře