Liga: | Extraliga ČR |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 03. 06. 2007 13:00 |
Kontakt: | Sýkora 604 255 829 mail: papen |
Telefon: | +420 |
Okres: | Ústí nad Orlicí |
Kraj: | Pardubický |
Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbanov | JI | 17,51 | 17,29 | 17,51 | |
2. | Radíkov | PR | 17,54 | 17,54 | 17,43 | |
3. | Letohrad - Jeleni | UO | 17,58 | 17,26 | 17,58 | |
4. | Bolatice | OP | 17,60 | 17,36 | 17,60 | |
5. | Lestkov | SM | 17,78 | 17,53 | 17,78 | |
6. | Petrovice | TR | 18,04 | 17,78 | 18,04 | |
7. | Lavičky | ZR | 18,30 | 17,96 | 18,30 | |
8. | Petrovice B | TR | 18,41 | 18,41 | 18,06 | |
8. | Neplachovice | OP | 18,41 | 17,48 | 18,41 | |
10. | Držková | ZL | 18,46 | 18,46 | 17,91 | |
11. | Plumlov | PV | 18,49 | 18,49 | 17,48 | |
12. | Čechtín | TR | 18,62 | 17,67 | 18,62 | |
13. | Vacenovice | HO | 18,64 | 18,64 | 18,24 | |
14. | Perálec | CR | 18,66 | 18,66 | 18,64 | |
15. | Velké Hoštice | OP | 18,68 | 18,68 | 18,54 | |
16. | Brumov | ZL | 18,94 | 17,64 | 18,94 | |
17. | Mistřice | UH | 19,06 | 19,06 | 18,99 | |
18. | Prchalov | NJ | 19,23 | 18,09 | 19,23 | |
19. | Renmotor Jinolice | JC | 19,55 | 18,20 | 19,55 | |
20. | Letohrad - Jeleni | UO | 19,87 | 19,87 | 18,92 | |
21. | Bystřec | UO | 20,05 | 18,65 | 20,05 | |
22. | Lanškroun C | UO | 20,88 | 19,43 | 20,88 | |
23. | Dolní Třešňovec | UO | 21,06 | 20,27 | 21,06 | |
24. | Vysoké Mýto-Město | UO | 21,11 | 21,11 | 18,75 | |
25. | Letohrad - Jeleni E | UO | 21,12 | 19,78 | 21,12 | |
26. | Bošín | UO | 21,23 | 19,15 | 21,23 | |
27. | Turov | UO | 21,34 | 21,25 | 21,34 | |
28. | Nekoř | UO | 21,52 | 21,42 | 21,52 | |
29. | Přívrat | UO | 23,03 | 20,29 | 23,03 | |
30. | Černovír | UO | 23,72 | 22,13 | 23,72 | |
31. | Seč | CR | 24,92 | 24,92 | 20,23 | |
32. | Horní Třešňovec | UO | 25,13 | 25,13 | 21,76 | |
33. | Mladkov | UO | 28,37 | 20,15 | 28,37 | |
34. | Lanškroun B | UO | 32,33 | 23,05 | 32,33 | |
35. | Bystřec B | UO | 34,91 | 34,91 | 34,87 | |
36. | Česká Třebová | UO | 38,84 | 24,25 | 38,84 | |
37. | Letohrad - Jeleni B | UO | 40,75 | 21,99 | 40,75 | |
38. | Česká Rybná | UO | 50,89 | 21,72 | 50,89 | |
39. | Pustkovec | OV | NP | - | - | |
39. | Lanšperk | UO | NP | - | - | |
39. | Dolní Libchavy | UO | NP | - | - | |
39. | Úherce | PS | NP | - | - | |
39. | Jablonné nad Orlicí | UO | NP | - | - | |
39. | Litava | BO | NP | - | - | |
39. | Břevenec | OL | NP | - | - | |
39. | Šarovy | ZL | NP | - | - | |
39. | Nevcehle | JI | NP | - | - | |
39. | Babice | VS | NP | - | - | |
39. | Bašnice | JC | NP | - | - | |
39. | Květinov | HB | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunovice | VS | 17,96 | 17,43 | 17,96 | |
2. | Nevcehle | JI | 18,42 | 18,42 | 18,19 | |
3. | Lhotky | ZR | 19,05 | 18,54 | 19,05 | |
4. | Černovír | UO | 20,19 | 19,73 | 20,19 | |
5. | Mistřice | UH | 21,32 | 31,32 | 20,96 | |
6. | Turov | UO | 21,79 | 21,79 | 21,52 | |
7. | Lanšperk | UO | 22,34 | 21,53 | 22,34 | |
8. | Bystřec | UO | 24,34 | 22,95 | 24,34 | |
9. | Vysoké Mýto-Město | UO | 24,48 | 23,94 | 24,48 | |
10. | Dolní Třešňovec | UO | 24,92 | 22,33 | 24,92 | |
11. | Horní Třešňovec | UO | 25,24 | 24,23 | 24,24 | |
12. | Letohrad - Jeleni | UO | 26,72 | 25,89 | 26,72 | |
13. | Loukov | KM | 29,75 | 17,82 | 29,75 | |
14. | Česká Třebová | UO | 74,82 | 22,43 | 74,82 | |
15. | Letohrad - Jeleni E | UO | NP | - | - | |
15. | Sychrov | MB | NP | - | - | |
15. | Česká Rybná | UO | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře