Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. St
1
Če
2

3

4
Ni
5
Ot
6

7
So
8
1. Sychotín 127 15,28BK
20
17
15
20
15
20
0
20
2. Ludéřov 119 15,28OL
10
13
17
17
15
17
13
17
3. Dětkovice 100 15,97PV
15
4
20
8
8
15
20
10
4. Čelechovice na Hané 86 15,63PV
17
11
8
15
11
13
9
2
5. Otinoves 61 18,48PV
6
6
0
9
0
10
17
13
6. Bílovice 59 15,10PV
9
0
9
11
20
0
10
0
7. Lipová 56 15,83PV
8
8
3
7
9
6
15
0
8. Niva 54 16,61PV
4
0
0
13
7
10
11
9
-. Soběsuky A 54 18,15PV
11
9
11
6
1
5
8
3
10. Soběsuky B 34 18,79PV
5
0
6
10
4
3
6
-
11. Domamyslice 33 15,74PV
7
10
--
10
--
6
12. Stražisko 30 15,22PV
13
-
0
-
17
--
0
13. Bořitov A 25 17,19BK-
15
10
-----
14. Loučany 20 16,78OL-
20
------
15. Plumlov 15 17,35PV-------
15
16. Náměšť na Hané 14 19,13OL-
7
----
0
7
-. Určice 14 20,59PV
0
2
7
5
----
18. Žernovník 13 18,87BK--
13
-----
19. Vážany 12 19,96BK-----
8
-
4
20. Dub nad Moravou 11 18,89OL-----
11
--
-. Dětkovice B 11 20,08PV--
4
-
0
7
-
0
22. Čechy pod Kosířem 10 18,94PV
0
--
0
2
--
8
-. Seloutky 10 22,60PV------
5
5
24. Dětkovice B 7 20,80PV------
7
-
25. Habrovany 6 18,72VY----
6
---
26. Krasice 5 18,80PV----
5
---
-. Sychotín B 5 21,30BK--
5
-----
-. Němčice nad Hanou 5 21,97PV-
3
2
-----
29. Senetářov 4 22,28BK-----
4
--
30. Račice 3 19,01VY----
3
---
31. Chropyně 1 25,28KM--
1
-----
-. Soběsuky 1 27,09PV-------
1
-. Vřesovice 1 28,16PV-
1
------
34. Měrotín 0 28,29OL
0
-------
-. Velká Bystřice 0 31,12OL-------
0
-. Bílovice B 0 33,74PV-------
0
-. Těšetice 0 38,82OL--
0
-----
-. Petrovice 0 42,18BK--
0
-----
-. Hodějice 0 NPVY-----
0
--
-. Jasenice 0 NPVS--
0
-----
-. Obora 0 NPBK----
0
---
-. Míchov 0 NPBK--
0
-----
-. Ostrov u Macochy 0 NPBK-----
0
--

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. St
1
Če
2

3

4
Ni
5
Ot
6

7
So
8
1. Bílovice A 57 17,47PV
0
7
12
3
9
12
12
2
2. Náměšť na Hané 50 18,19OL
12
2
9
7
5
7
4
4
3. Krasice 46 17,11PV
7
0
1
0
12
5
9
12
4. Pěnčín 33 17,87PV
4
3
7
12
4
1
2
0
5. Bílovice B 31 18,40PV
5
1
0
4
3
9
0
9
6. Soběsuky A 29 18,09PV
4
4
3
9
2
2
5
0
7. Dětkovice 26 18,05PV
9
5
4
5
0
3
0
-
8. Soběsuky B 21 17,98PV
0
0
0
2
7
4
1
7
9. Čechy pod Kosířem 19 17,64PV
2
9
-
1
0
-
7
0
10. Loučany 12 17,19OL-
12
-----
0
11. Vojnice 6 19,77OL
1
-
2
-
0
0
-
3
12. Senetářov 5 18,38BK--
5
-----
-. Dětkovice 5 19,59PV-------
5
14. Soběsuky C 4 20,29PV---
0
0
-
3
1
15. Haňovice 1 19,32OL----
1
---
16. Vřesovice 0 23,44PV-
0
0
-----
-. Určice 0 25,35PV
0
0
0
0
----
-. Kožušany 0 29,56OL-------
0
-. Soběsuky D 0 NPPV-------
0


Celkem se účastnilo:  62 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: