Soutěže hasičské ligy 2019

Rok:


Stražisko - koupaliště

Název soutěže a popis: O pohár starosty
Kontakt:  
Kdy: 25. 05. 2019 14:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 19. 05. 2019 19:00
Začátek tipování:  19. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 25. 05. 2019 11:00
Konec hlasování: 25. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sychotín 17,68 BK 17,68 17,07
2.  Čelechovice na Hané 18,43 PV 17,11 18,43
3.  Dětkovice 18,45 PV 18,45 18,31
4.  Stražisko 18,55 PV 18,55 18,17
5.  Soběsuky A 18,86 PV 18,86 18,39
6.  Ludéřov 19,43 OL 19,43 17,13
7.  Bílovice 19,62 PV 18,61 19,62
8.  Lipová 19,76 PV 19,76 17,97
9.  Domamyslice 20,02 PV 20,02 19,95
10.  Otinoves 20,33 PV 19,53 20,33
11.  Soběsuky B 21,65 PV 19,48 21,65
12.  Niva 23,27 PV 23,27 21,03
13.  Měrotín 28,29 OL 28,29 26,36
14.  Určice 43,80 PV 43,80 42,95
15.  Čechy pod Kosířem NP PV NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Náměšť na Hané 18,78 OL 18,75 18,78
2.  Dětkovice 19,41 PV 18,64 19,41
3.  Krasice 19,46 PV 18,61 19,46
4.  Bílovice B 19,54 PV 19,54 19,27
5.  Soběsuky A 19,60 PV 19,60 18,59
5.  Pěnčín 19,60 PV 18,39 19,60
7.  Čechy pod Kosířem 21,46 PV 21,46 21,45
8.  Vojnice 21,72 OL 21,47 21,72
9.  Bílovice A 23,93 PV 23,93 20,45
10.  Určice 28,96 PV 28,96 24,01
11.  Soběsuky B 32,93 PV 32,93 22,03


Čelechovice na Hané

Název soutěže a popis: O pohár starosty
Kontakt:  
Kdy: 08. 06. 2019 14:30
Telefon: 
Začátek rezervace: 02. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  02. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 08. 06. 2019 11:30
Konec hlasování: 08. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Loučany 16,78 OL 16,75 16,78
2.  Sychotín 17,00 BK 17,00 16,56
3.  Bořitov A 17,19 BK 17,16 17,19
4.  Ludéřov 17,23 OL 17,23 16,96
5.  Čelechovice na Hané 17,93 PV 17,29 17,93
6.  Domamyslice 18,13 PV 17,73 18,13
7.  Soběsuky A 18,15 PV 18,15 17,55
8.  Lipová 18,21 PV 17,79 18,21
9.  Náměšť na Hané 19,13 OL 18,76 19,13
10.  Otinoves 19,74 PV 19,74 18,59
11.  Niva 21,37 PV 21,37 20,66
12.  Dětkovice 21,56 PV 21,25 21,56
13.  Němčice nad Hanou 21,97 PV 21,54 21,97
14.  Určice 22,20 PV 21,66 22,20
15.  Vřesovice 28,16 PV 28,16 25,95
16.  Bílovice NP PV NP NP
17.  Soběsuky B NP PV NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Loučany 17,19 OL 17,19 16,89
2.  Čechy pod Kosířem 17,64 PV 17,64 17,51
3.  Bílovice A 18,01 PV 18,01 17,53
4.  Dětkovice 18,05 PV 17,78 18,05
5.  Soběsuky A 18,09 PV 18,09 18,09
6.  Pěnčín 18,21 PV 17,72 18,21
7.  Náměšť na Hané 18,38 OL 17,59 18,38
8.  Bílovice B 18,54 PV 18,54 18,00
9.  Vřesovice 25,48 PV 20,31 25,48
10.  Určice 31,25 PV 30,17 31,25
11.  Soběsuky B 35,89 PV 17,54 35,89
12.  Krasice 38,74 PV 38,74 21,54


Dětkovice

Název soutěže a popis: O pohár starosty
Kontakt:  
Kdy: 16. 06. 2019 11:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  15. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 15. 06. 2019 09:00
Konec hlasování: 15. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dětkovice 17,21 PV 17,21 17,00
2.  Ludéřov 17,24 OL 16,02 17,24
3.  Sychotín 18,23 BK 18,23 16,97
4.  Žernovník 18,87 BK 18,87 16,73
5.  Soběsuky A 18,91 PV 18,29 18,91
6.  Bořitov A 19,55 BK 19,55 19,14
7.  Bílovice 19,71 PV 17,37 19,71
8.  Čelechovice na Hané 19,71 PV 19,71 19,29
9.  Určice 20,59 PV 20,59 20,28
10.  Soběsuky B 20,90 PV 18,25 20,90
11.  Sychotín B 21,30 BK 20,55 21,30
12.  Dětkovice B 23,72 PV 23,72 22,99
13.  Lipová 24,33 PV 24,33 20,74
14.  Němčice nad Hanou 24,68 PV 24,04 24,68
15.  Chropyně 25,28 KM 25,28 25,16
16.  Těšetice 38,82 OL 38,36 38,82
17.  Petrovice 42,18 BK 42,08 42,18
18.  Jasenice NP VS NP NP
19.  Míchov NP BK NP NP
20.  Stražisko NP PV NP NP
21.  Otinoves NP PV NP NP
22.  Niva NP PV NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bílovice A 17,70 PV 16,94 17,70
2.  Náměšť na Hané 18,20 OL 18,20 17,75
3.  Pěnčín 18,33 PV 17,57 18,33
4.  Senetářov 18,38 BK 18,38 17,99
5.  Dětkovice 21,80 PV 21,19 21,80
6.  Soběsuky A 22,41 PV 22,41 19,92
7.  Vojnice 22,43 OL 22,43 21,93
8.  Krasice 23,14 PV 22,50 23,14
9.  Vřesovice 23,44 PV 22,28 23,44
10.  Určice 25,35 PV 24,79 25,35
11.  Bílovice B 31,79 PV 31,79 21,36
12.  Soběsuky B NP PV NP NP


Bílovice - hřiště

Název soutěže a popis: O pohár starosty
Kontakt:   Režný Stanislav
Kdy: 13. 07. 2019 15:30
Telefon:  603254439
Začátek rezervace: 07. 07. 2019 20:00
Začátek tipování:  13. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 13. 07. 2019 11:00
Konec hlasování: 13. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sychotín 16,92 BK 16,92 16,69
2.  Ludéřov 17,10 OL 17,10 16,96
3.  Čelechovice na Hané 17,38 PV 17,29 17,38
4.  Niva 18,40 PV 18,40 18,07
5.  Bílovice 18,76 PV 18,54 18,76
6.  Soběsuky B 18,79 PV 18,79 18,63
7.  Otinoves 19,73 PV 19,73 19,61
8.  Dětkovice 19,81 PV 19,81 19,71
9.  Lipová 20,75 PV 20,75 19,80
10.  Soběsuky A 21,25 PV 21,25 18,44
11.  Určice 39,59 PV 23,07 39,59
12.  Čechy pod Kosířem NP PV NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pěnčín 17,87 PV 17,56 17,87
2.  Soběsuky A 18,12 PV 18,12 18,06
3.  Náměšť na Hané 18,19 OL 18,03 18,19
4.  Dětkovice 18,20 PV 18,20 18,16
5.  Bílovice B 18,40 PV 16,92 18,40
6.  Bílovice A 19,15 PV 17,06 19,15
7.  Soběsuky B 19,46 PV 19,46 18,65
8.  Čechy pod Kosířem 21,74 PV 21,10 21,74
9.  Krasice 34,74 PV 34,74 19,24
10.  Soběsuky C NP PV NP NP
10.  Určice NP PV NP NP


Niva

Název soutěže a popis: O pohár starosty
Kontakt:  
Kdy: 10. 08. 2019 21:30
Telefon: 
Začátek rezervace: 29. 07. 2019 19:00
Začátek tipování:  10. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 10. 08. 2019 15:30
Konec hlasování: 10. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bílovice 15,10 PV 15,10 15,05
2.  Stražisko 15,22 PV 15,22 15,18
3.  Ludéřov 15,28 OL 15,28 14,87
3.  Sychotín 15,28 BK 14,87 15,28
5.  Čelechovice na Hané 15,63 PV 15,29 15,63
6.  Domamyslice 15,74 PV 15,74 14,87
7.  Lipová 15,83 PV 15,70 15,83
8.  Dětkovice 15,97 PV 15,97 15,31
9.  Niva 16,61 PV 16,61 15,11
10.  Habrovany 18,72 VY 18,72 18,16
11.  Krasice 18,80 PV 18,54 18,80
12.  Soběsuky B 18,88 PV 17,78 18,88
13.  Račice 19,01 VY 18,54 19,01
14.  Čechy pod Kosířem 20,10 PV 20,10 16,22
15.  Soběsuky A 32,04 PV 32,04 31,22
16.  Dětkovice B 38,16 PV 20,71 38,16
17.  Otinoves NP PV 16,11 16,18
18.  Obora NP BK NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Krasice 17,82 PV 17,80 17,82
2.  Bílovice A 17,88 PV 17,88 17,32
3.  Soběsuky B 17,98 PV 17,98 17,67
4.  Náměšť na Hané 18,34 OL 18,34 17,28
5.  Pěnčín 18,62 PV 18,06 18,62
6.  Bílovice B 19,08 PV 17,90 19,08
7.  Soběsuky A 19,29 PV 19,29 18,70
8.  Haňovice 19,32 OL 18,50 19,32
9.  Soběsuky C 29,09 PV 29,09 28,60
10.  Vojnice 35,20 OL 35,20 34,59
11.  Dětkovice 66,64 PV 66,64 20,91
12.  Čechy pod Kosířem NP PV NP NP


Otinoves

Název soutěže a popis: O pohár starosty
Kontakt:  
Kdy: 17. 08. 2019 15:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 11. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  17. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 17. 08. 2019 10:00
Konec hlasování: 17. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sychotín 16,77 BK 16,44 16,77
2.  Ludéřov 17,26 OL 17,26 17,24
3.  Dětkovice 17,99 PV 17,78 17,99
4.  Čelechovice na Hané 18,53 PV 17,58 18,53
5.  Dub nad Moravou 18,89 OL 18,60 18,89
6.  Otinoves 19,03 PV 18,51 19,03
7.  Niva 19,03 PV 19,03 18,84
8.  Vážany 19,96 BK 18,90 19,96
9.  Dětkovice B 20,08 PV 19,33 20,08
10.  Lipová 20,37 PV 20,37 18,30
11.  Soběsuky A 21,42 PV 21,29 21,42
12.  Senetářov 22,28 BK 21,56 22,28
13.  Soběsuky B 31,87 PV 31,87 19,68
14.  Bílovice NP PV NP NP
15.  Ostrov u Macochy NP BK NP NP
16.  Hodějice NP VY NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bílovice A 18,21 PV 17,85 18,21
2.  Bílovice B 18,50 PV 17,67 18,50
3.  Náměšť na Hané 18,89 OL 18,61 18,89
4.  Krasice 18,99 PV 18,99 18,50
5.  Soběsuky B 19,13 PV 18,74 19,13
6.  Dětkovice 19,26 PV 19,26 18,78
7.  Soběsuky A 19,76 PV 19,76 18,40
8.  Pěnčín 20,25 PV 19,76 20,25
9.  Vojnice 20,79 OL 20,02 20,79


Pěnčín - hřiště

Název soutěže a popis: O pohár starosty
Kontakt:  
Kdy: 24. 08. 2019 14:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 18. 08. 2019 19:00
Začátek tipování:  24. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 24. 08. 2019 10:00
Konec hlasování: 24. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dětkovice 18,24 PV 18,24 17,83
2.  Otinoves 18,57 PV 18,51 18,57
3.  Lipová 18,84 PV 18,84 17,58
4.  Ludéřov 19,42 OL 19,42 16,77
5.  Niva 19,47 PV 19,47 17,79
6.  Bílovice 19,76 PV 19,76 17,80
7.  Čelechovice na Hané 19,78 PV 17,37 19,78
8.  Soběsuky A 20,14 PV 18,99 20,14
9.  Dětkovice B 20,80 PV 20,80 20,79
10.  Soběsuky B 23,78 PV 20,28 23,78
11.  Seloutky 24,26 PV 24,26 23,76
12.  Náměšť na Hané NP OL NP NP
13.  Sychotín NP BK NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bílovice A 17,47 PV 17,47 17,42
2.  Krasice 17,91 PV 17,91 17,01
3.  Čechy pod Kosířem 18,94 PV 18,94 17,62
4.  Soběsuky A 19,02 PV 17,97 19,02
5.  Náměšť na Hané 20,24 OL 18,29 20,24
6.  Soběsuky C 20,29 PV 20,29 18,98
7.  Pěnčín 23,34 PV 23,29 23,34
8.  Soběsuky B 24,10 PV 18,47 24,10
9.  Bílovice B 27,39 PV 27,39 20,29
10.  Dětkovice 31,11 PV 31,08 31,11


Soběsuky

Název soutěže a popis: O pohár starosty
Kontakt:  
Kdy: 21. 09. 2019 13:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 15. 09. 2019 20:00
Začátek tipování:  21. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 21. 09. 2019 10:00
Konec hlasování: 21. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sychotín 16,99 BK 16,77 16,99
2.  Ludéřov 17,07 OL 17,05 17,07
3.  Plumlov 17,35 PV 17,35 16,59
4.  Otinoves 18,48 PV 18,48 17,99
6.  Dětkovice 18,64 PV 17,62 18,64
7.  Niva 18,73 PV 18,73 18,29
8.  Čechy pod Kosířem 18,94 PV 18,94 18,46
9.  Náměšť na Hané 19,16 OL 18,12 19,16
10.  Domamyslice 19,23 PV 18,20 19,23
11.  Seloutky 22,60 PV 22,60 22,34
12.  Vážany 22,68 BK 22,68 20,34
13.  Soběsuky A 24,56 PV 18,26 24,56
14.  Čelechovice na Hané 25,38 PV 16,63 25,38
15.  Soběsuky 27,09 PV 19,58 27,09
16.  Stražisko 27,27 PV 27,27 24,72
17.  Lipová 28,35 PV 19,94 28,35
18.  Velká Bystřice 31,12 OL 31,12 31,12
19.  Bílovice B 33,74 PV 33,74 20,52
20.  Bílovice NP PV NP NP
21.  Dětkovice B NP PV NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Krasice 17,11 PV 16,86 17,11
2.  Bílovice B 18,69 PV 17,94 18,69
3.  Soběsuky B 19,47 PV 19,47 18,75
4.  Dětkovice 19,59 PV 19,59 19,58
5.  Náměšť na Hané 19,74 OL 19,74 18,95
6.  Vojnice 19,77 OL 19,77 19,73
7.  Bílovice A 20,23 PV 20,23 18,83
8.  Soběsuky C 20,31 PV 20,31 19,51
9.  Soběsuky A 20,47 PV 20,47 17,54
10.  Loučany 20,48 OL 17,71 20,48
11.  Pěnčín 23,76 PV 19,17 23,76
12.  Kožušany 29,56 OL 22,19 29,56
13.  Čechy pod Kosířem 30,14 PV 17,60 30,14
14.  Soběsuky D NP PV NP NP

Počet soutěží: 8  Celkem pokusů:  34
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: