Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12018/06/102018/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
22018/06/102018/06/24 Troubky, O pohár Hané PR PRL
32018/06/102018/06/24 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
42018/04/012018/06/24 Čeložnice - has.areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
52018/06/152018/06/29 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka PR PRL
62018/06/172018/06/30 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Dobřínsko, 5,kolo ZNL ZN ZNL
72018/06/232018/06/30 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
82018/06/172018/06/30 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
92018/06/162018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR -
102018/06/242018/06/30 Niva, Pohár starosty PV VCPV
112018/06/012018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B TR -
122018/06/162018/07/01 Mikulovice, hřiště, O pohár obce Mikulovice, 6.kolo ZNL ZN ZNL
132018/06/302018/07/01 Nepomuky, 5. kolo VČHL UO VČHL
142018/06/162018/07/01 Študlov, XII. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B VS VHL
152018/03/182018/07/01 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
162018/05/232018/07/01 Sazovice - výletište Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018 ZL -
172018/06/162018/07/05 Lisov, O pohár Hořiny PJ OPH
182018/06/052018/07/05 Leskovec, fotbalové hřiště, 37. ročník „O pohár zastupitelstva obce“ (2B) BR -
192018/05/012018/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
202018/06/202018/07/05 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B TR -
212018/06/242018/07/06 Drachkov, Drachkov ST ŠHL
222018/06/212018/07/06 Choryně, O pohár SDH Choryně, 2B, noční VS VHL
232018/06/242018/07/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
242018/07/062018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
252018/06/302018/07/07 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
262018/04/012018/07/07 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
272018/06/242018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
282018/06/232018/07/08 Pozděchov, O pohár přátelství 43. ročník, 2B VS VHL
292018/06/202018/07/08 Jindřichovice, O putovní pohár SDH Jindřichovice JI -
302018/06/302018/07/14 Božice, fotbalové hřiště, O pohár starosty SDH Božice, 7. kolo ZNL ZN ZNL
312018/03/182018/07/14 Střížov, O pohár SDH Střížov JI JOL
322018/05/012018/07/14 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
332018/06/302018/07/14 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
342018/07/072018/07/14 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
352018/04/012018/07/14 Rohatec - u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
362018/07/012018/07/15 Vedrovice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Vedrovice, 8. kolo ZNL ZN ZNL
372018/07/012018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
382018/07/012018/07/15 Chlum, O pohár SDH TR TRL
392018/07/082018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PS EXČR
402018/07/072018/07/21 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
412018/05/012018/07/21 Kunžak, Kunžak JH JHHL
422018/07/082018/07/21 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
432018/07/142018/07/21 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
442018/06/232018/07/21 Kostelany, hřiště, Oslavy 115 let výročí SDH Kostelany KM -
452018/04/012018/07/21 Vracov - fotba. hřiště, O putovní pohár HO GPHO
462018/07/082018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
472018/07/082018/07/22 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
482018/07/152018/07/28 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
492018/07/152018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
502018/05/012018/07/28 Telč, Telč (denní) JI JHHL
512018/07/152018/07/28 Přechovice, Přechovice ST ŠHL
522018/07/012018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice ZN -
532018/07/152018/07/29 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
542018/07/152018/07/29 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových KM PHL
552018/07/282018/07/29 Polkovice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Polkovice PR MHJPR
562018/07/212018/08/04 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
572018/07/212018/08/04 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
582018/07/222018/08/04 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
592018/07/222018/08/04 Dražejov, Dražejov ST ŠHL
602018/07/202018/08/04 Hrachovec, O pohár starosty okrsku, 2B VS VHL
612018/04/012018/08/04 Prušánky - has.areál, O pohár starosty obce HO GPHO
622018/07/212018/08/04 Vítonice, O pohár starosty KM PRL
632018/07/222018/08/05 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
642018/07/142018/08/05 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov TA THL
652018/07/222018/08/05 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
662018/03/182018/08/05 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov JI JOL
672018/07/222018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
682018/08/012018/08/11 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
692018/07/282018/08/11 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
702018/07/292018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ TA EXČR
712018/07/292018/08/11 Loděnice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Loděnice, 9. kolo ZNL ZN ZNL
722018/08/042018/08/11 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce Hostěrádky-Rešov VY VCOV
732018/03/182018/08/11 Jakubov, O pohár SDH Jakubov TR JOL
742018/05/012018/08/11 Studená, Studená JH JHHL
752018/07/272018/08/11 Kunovice, O pohár SDH Kunovice, 3B VS VHL
762018/07/292018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
772018/05/202018/08/12 Vémyslice - POZOR NOVÝ TERMÍN, O pohár starosty obce Vémyslice- POZOR NOVÝ TERMÍN ZN ZNL
782018/07/302018/08/12 Rychlov, O pohár starosty KM PRL
792018/07/292018/08/12 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
802018/08/032018/08/18 Velká Lhota, O pohár starosty SDH, 2B VS VHL
812018/04/152018/08/18 Bernartice, fotbalové hřiště JE -
822018/08/052018/08/18 Blížkovice, sportovní areál, O pohár starostky městyse Blížkovice, 10. kolo ZNL ZN ZNL
832018/08/132018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
842018/08/052018/08/18 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
852018/03/182018/08/18 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
862018/07/012018/08/18 Český Těšín,Dvorská 177,735 62, STANISLAVICE 2K18 KA -
872018/08/052018/08/18 Doubravice u Volyně - Čestice, Čestice ST ŠHL
882018/08/112018/08/18 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
892018/04/012018/08/18 Hovorany - fotba. hřiště, O pohár obce Hovorany HO GPHO
902018/08/032018/08/18 Tylovice, O pohár starosty města - 7. ročník, 2B VS VHL
912018/08/042018/08/19 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B VS VHL
922018/08/132018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
932018/08/052018/08/19 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
942018/08/052018/08/19 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
952018/04/012018/08/19 Hrubá Vrbka - fotba. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
962018/08/112018/08/25 Stříbro, O putovní pohár TC OPH
972018/03/182018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela TR JOL
982018/05/012018/08/25 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
992018/08/122018/08/25 Heroltice, O pohár BO ŽL
1002018/08/122018/08/25 Dolany, Dolany PT ŠHL
1012018/08/182018/08/25 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
1022018/06/232018/08/25 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají KH -
1032018/08/192018/08/26 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
1042018/08/122018/08/26 Katov, O Katovskou sekeru ZR ŽL
1052018/08/122018/08/26 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
1062018/08/192018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
1072018/08/012018/09/01 Komárov, PS 12 bez úprav, 2B PA -
1082018/08/252018/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
1092018/06/202018/09/01 Bratčice na Návsi, O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE BRATČICE MUŽI A ŽENY BO -
1102018/08/192018/09/01 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
1112018/04/012018/09/01 Skalica -Františkánská záhrada, O pohár riaditeľa spol. SCHAEFFLER SKALICA SI GPHO
1122018/08/192018/09/01 Chvalovice, sportovní areál, O pohár ORV Znojmo, 11. kolo ZNL + vyhlášení ligy ZN ZNL
1132018/08/192018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
1142018/08/192018/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
1152018/04/012018/09/02 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
1162018/08/252018/09/08 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
1172018/05/012018/09/08 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
1182018/08/262018/09/08 Oponešice, O pohár starosty SDH TR ŽL
1192018/08/182018/09/08 Křenovice, O pohár starosty obce PR PRL
1202018/08/262018/09/09 Čechy, O pohár starosty PR PRL
1212018/09/032018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
1222018/09/102018/09/15 Borovice, Borovický pohár MB JL
1232018/09/012018/09/15 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
1242018/09/022018/09/15 Maršovice, O pohár ZR ŽL
1252018/09/012018/09/15 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
1262018/09/102018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
1272018/09/172018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Mapa

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1Čeložnice - has.areálMužiOndřej Zemánek2018-06-24 09:02:51
2RadíkovMužiJan Jeřábek2018-06-24 08:48:36
3TroubkyŽenyZdeněk Juřík2018-06-24 08:47:35
4TroubkyMužiZdeněk Juřík2018-06-24 08:47:15
5RadíkovŽenyZdeněk Juřík2018-06-24 08:45:01
6RadíkovMužiZdeněk Juřík2018-06-24 08:44:33
7TroubkyŽenyAleš Coufal2018-06-24 06:05:26
8TroubkyMužiAleš Coufal2018-06-24 06:05:05
9KněžiceŽenyAleš Coufal2018-06-24 06:04:11
10KněžiceMužiAleš Coufal2018-06-24 06:03:50
11RadíkovŽenyAleš Coufal2018-06-24 06:03:18
12RadíkovMužiAleš Coufal2018-06-24 06:03:01
13RadíkovŽenyTlumič 2018-06-23 21:53:12
14RadíkovMužiTlumič 2018-06-23 21:52:46
15RadíkovŽenyOndřej Zemánek2018-06-23 18:35:38
16RadíkovMužiOndřej Zemánek2018-06-23 18:32:11
17RadíkovŽenyHonza Adamec2018-06-23 13:48:55
18RadíkovMužiHonza Adamec2018-06-23 13:48:38
19Čeložnice - has.areálŽenyMichal Matějíček2018-06-23 12:07:21
20Čeložnice - has.areálMužiMichal Matějíček2018-06-23 12:07:00
21KněžiceŽenyMichal Matějíček2018-06-23 12:06:26
22KněžiceMužiMichal Matějíček2018-06-23 12:06:07
23TroubkyŽenyMichal Matějíček2018-06-23 12:02:33
24TroubkyMužiMichal Matějíček2018-06-23 12:02:15
25RadíkovŽenyMichal Matějíček2018-06-23 12:01:47
26RadíkovMužiMichal Matějíček2018-06-23 12:00:31
27MostyŽenyPetr Kolman2018-06-23 11:57:03
28MostyMužiPetr Kolman2018-06-23 11:55:06
29MostyŽenyVlastimil Sedlák2018-06-23 11:42:02
30MostyMužiVlastimil Sedlák2018-06-23 11:37:50
31MostyMužiPavlína Sedláková2018-06-23 11:25:05
32MostyŽenyPavlína Sedláková2018-06-23 11:22:26
33RadíkovŽenyLukáš Brtník2018-06-23 10:32:30
34RadíkovMužiLukáš Brtník2018-06-23 10:32:18
35Stará ŘíšeŽenyMichal Matějíček2018-06-23 09:30:51
36Stará ŘíšeMužiTlumič 2018-06-23 09:07:41
37Stará ŘíšeŽenyTlumič 2018-06-23 09:04:03
38Stará ŘíšeŽenyZdeněk Juřík2018-06-23 08:52:30
39Stará ŘíšeMužiZdeněk Juřík2018-06-23 08:51:30
40MostyŽenyLukáš Brtník2018-06-23 08:51:30
41MostyMužiLukáš Brtník2018-06-23 08:50:53
42Horní MeziříčkoMužiLukáš Brtník2018-06-23 08:49:58
43Stará ŘíšeŽenyOndřej Zemánek2018-06-23 08:22:54
44Stará ŘíšeMužiOndřej Zemánek2018-06-23 08:21:34
45Stará ŘíšeŽenyDušan Ingr2018-06-22 22:29:38
46Stará ŘíšeMužiDušan Ingr2018-06-22 22:29:03
47Stará ŘíšeŽenyLukáš Vaculík2018-06-22 20:37:17
48Stará ŘíšeMužiLukáš Vaculík2018-06-22 20:36:35
49MostyŽenyMichal Matějíček2018-06-21 11:35:30
50MostyMužiMichal Matějíček2018-06-21 11:34:28
51Stará ŘíšeMužiMichal Matějíček2018-06-21 11:24:53
52Čeložnice - has.areálŽenyJosef Polách2018-06-21 06:21:18
53Čeložnice - has.areálMužiJosef Polách2018-06-21 06:20:15
54DřevohosticeŽenyLukáš Žák2018-06-20 09:21:13
55DřevohosticeMužiLukáš Žák2018-06-20 09:20:37
56Dobřínsko, fotbalové hřištěMužiRadek Staněk2018-06-19 10:37:16
57Dobřínsko, fotbalové hřištěŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:37:09
58DřevohosticeŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:36:16
59DřevohosticeMužiRadek Staněk2018-06-19 10:36:00
60Čeložnice - has.areálŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:35:04
61Čeložnice - has.areálMužiRadek Staněk2018-06-19 10:34:51
62KněžiceŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:34:05
63KněžiceMužiRadek Staněk2018-06-19 10:33:54
64TroubkyŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:32:48
65TroubkyMužiRadek Staněk2018-06-19 10:32:37
66RadíkovŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:31:05
67RadíkovMužiRadek Staněk2018-06-19 10:30:45
68MostyŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:29:50
69MostyMužiRadek Staněk2018-06-19 10:29:35
70Stará ŘíšeŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:28:40
71Stará ŘíšeMužiRadek Staněk2018-06-19 10:28:09
72Čeložnice - has.areálŽenyHonza Adamec2018-06-19 05:41:24
73Čeložnice - has.areálMužiHonza Adamec2018-06-19 05:41:08
74MostyŽenyHonza Adamec2018-06-19 05:39:33
75MostyMužiHonza Adamec2018-06-19 05:39:20
76Stará ŘíšeMužiHonza Adamec2018-06-19 05:38:39
77Sazovice - výletište ZahrázovoŽenyLukáš Žák2018-06-18 19:44:53
78Nová DědinaŽenyLukáš Žák2018-06-18 19:44:16
79Nová DědinaMužiLukáš Žák2018-06-18 19:43:59
80RadíkovŽenyLukáš Žák2018-06-18 19:43:03
81RadíkovMužiLukáš Žák2018-06-18 19:42:46
82Stará ŘíšeMužiLukáš Žák2018-06-18 19:41:21
83RadíkovMužiJosef Novák2018-06-18 14:57:46
84Stará ŘíšeMužiJosef Novák2018-06-18 14:57:28
85RadíkovŽenyzdenek bortl2018-06-18 12:50:06
86RadíkovMužizdenek bortl2018-06-18 12:49:50
87Stará ŘíšeŽenyzdenek bortl2018-06-18 12:48:54
88Stará ŘíšeMužizdenek bortl2018-06-18 12:48:19
89Výrovice, sportovní areálMužiLukáš Žák2018-06-17 09:44:38
90KřenoviceŽenyLukáš Žák2018-06-17 09:42:07
91KřenoviceMužiLukáš Žák2018-06-17 09:41:37
92ZderazMužiTlumič 2018-06-17 09:27:24
93KřenoviceŽenyZdeněk Juřík2018-06-17 09:24:04
94KřenoviceMužiZdeněk Juřík2018-06-17 09:23:06
95Výrovice, sportovní areálMužiZdeněk Juřík2018-06-17 09:21:57
96ZderazŽenyLukáš Vaculík2018-06-17 09:20:29
97ZderazMužiLukáš Vaculík2018-06-17 09:20:20
98ZderazŽenyZdeněk Juřík2018-06-17 09:19:07
99ZderazMužiZdeněk Juřík2018-06-17 09:17:30
100ZderazŽenyDušan Ingr2018-06-17 07:51:56
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu