Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2018/07/02 2018/07/20 Vidče u hasičárny, Noční soutěž Videčská vlna 9.ročník VS -
2 2018/07/13 2018/07/20 hřiště SK Bohuslavice, 6. kolo Noční hlučínské hasičské ligy OP -
3 2018/06/21 2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny JE -
4 2018/07/08 2018/07/20 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PS EXČR
5 2018/07/16 2018/07/21 Podmoklice, PKL Podmoklice SM PKL
6 2018/07/07 2018/07/20 Věž, Věž _ HB HBHL
7 2018/07/15 2018/07/21 Šumvald, Šumvald OL HE
8 2018/07/07 2018/07/21 Krchleby - Fotbalové hřiště, Devátá krchlebská káď DO -
9 2018/07/07 2018/07/21 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
10 2018/07/07 2018/07/20 Hrušky, hřiště, O pohár starostky obce Hrušky, 7.kolo BHL BV BHL
11 2018/07/08 2018/07/20 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
12 2018/07/08 2018/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
13 2018/07/14 2018/07/20 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
14 2018/06/25 2018/07/21 Kostelany, hřiště, Oslavy 115 let výročí SDH Kostelany KM -
15 2018/07/15 2018/07/21 Lipová, Pohár starosty PV VCPV
16 2018/07/08 2018/07/21 Cvičiště Kojatín, VIII.ročník Nočních závodů v požárním útoku TR -
17 2018/07/09 2018/07/20 Medlov, hasičský areál, Memoriál Libora Válka, noční pohárová soutěž, 2B OL -
18 2018/05/28 2018/07/21 Sportovní areál Králíky(noční), 1.ročník nočních útoků o zlatého králíka 2B UO -
19 2018/07/01 2018/07/21 Oprechtice - hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO CHNHL
20 2018/07/08 2018/07/21 Vracov - fotba. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
21 2018/07/13 2018/07/21 Čelechovice na Hané NOČNÍ, 4.ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka PV -
22 2018/07/08 2018/07/20 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
23 2018/07/08 2018/07/22 Svésedlice, O putovní poháry starostky SDH Svésedlice OL -
24 2018/07/08 2018/07/20 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
25 2018/07/09 2018/07/21 Pamětice, O pohár SDH Pamětice BK VCBL
26 2018/06/01 2018/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž TR -
27 2018/06/28 2018/07/28 Rýmařov,zahrada Hedvy, 51.ročník Memoriál Jana Suka BR -
28 2018/07/23 2018/07/28 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2018 LI PKL
29 2018/07/15 2018/07/27 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
30 2018/07/15 2018/07/27 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
31 2018/07/15 2018/07/28 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást PB ZČHL
32 2018/07/15 2018/07/28 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, III. ročník PE PLPU
33 2018/07/15 2018/07/28 Přechovice, Přechovice ST ŠHL
34 2018/07/22 2018/07/28 Plinkout, Plinkout OL HE
35 2018/06/01 2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice ZN -
36 2018/06/24 2018/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
37 2018/07/22 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
38 2018/07/28 2018/07/28 Pacov, Hrbáč - 2B široké PE PEHL
39 2018/07/01 2018/07/29 Valšovice, Stříbrná proudnice PR VCPR
40 2018/07/15 2018/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
41 2018/07/15 2018/07/29 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást PB ZČHL
42 2018/07/15 2018/07/27 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových KM PHL
43 2018/07/16 2018/07/28 Černovice, Memoriál Kamila Doležela BK VCBL
44 2018/06/24 2018/07/28 Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B., O pohár SDH Hustopeče nad Bečvou PR -
45 2018/07/14 2018/07/27 Polkovice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Polkovice PR MHJPR
46 2018/07/20 2018/07/29 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole. UH -
47 2018/01/31 2018/08/04 Přílepy, II. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR' KM -
48 2018/07/04 2018/08/04 Široká Niva, fotbalové hřiště BR -
49 2018/07/21 2018/08/04 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
50 2018/07/21 2018/08/04 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
51 2018/07/22 2018/08/03 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
52 2018/07/22 2018/08/04 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
53 2018/07/22 2018/08/04 Dražejov, Dražejov ST ŠHL
54 2018/07/22 2018/08/03 Milotice nad Bečvou, O pohár SDH PR VCPR
55 2018/08/04 2018/08/04 Slavětín, Hasičský areál, XV.ročník pohárové soutěže, 2B OL -
56 2018/07/16 2018/08/03 Oldřišov, 8.kolo MSP Oldřišov muži i ženy 2B OP -
57 2018/07/20 2018/08/03 Hrachovec, O pohár starosty okrsku, 2B VS VHL
58 2018/07/16 2018/08/04 Zdislavice-Sokolská zahrada, Noční soutěž, 2B KM -
59 2018/07/29 2018/08/04 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
60 2018/07/21 2018/08/03 Vítonice, O pohár starosty KM PRL
61 2018/07/21 2018/08/04 Prušánky - has.areál, O pohár starosty obce HO GPHO
62 2018/07/22 2018/08/04 Střítež nad Ludinou, O pohár starosty sboru PR VCPR
63 2018/07/05 2018/08/05 Vrbno pod Pradědem, Mnichov, fotbalové hřiště BR -
64 2018/07/22 2018/08/05 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
65 2018/07/14 2018/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov TA THL
66 2018/07/29 2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov SU HE
67 2018/07/22 2018/08/05 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
68 2018/07/22 2018/08/05 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov JI JOL
69 2018/07/22 2018/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
70 2018/03/29 2018/08/08 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
71 2018/07/28 2018/08/11 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
72 2018/07/28 2018/08/10 Loděnice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Loděnice, 9. kolo ZNL ZN ZNL
73 2018/07/29 2018/08/10 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ TA EXČR
74 2018/08/06 2018/08/11 Jílové u Držkova, Jílovský pohár JN PKL
75 2018/07/28 2018/08/10 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
76 2018/08/04 2018/08/10 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce Hostěrádky-Rešov VY VCOV
77 2018/07/29 2018/08/11 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
78 2018/07/05 2018/08/11 Zámecký areál Tršice, Pohár starostky obce Tršice a starosty SDH Tršice OL -
79 2018/07/27 2018/08/10 Kunovice, O pohár SDH Kunovice, 3B VS VHL
80 2018/07/28 2018/08/11 Jakubov, O pohár SDH Jakubov TR JOL
81 2018/08/05 2018/08/11 Chvalkovice, Chvalkovice OL HE
82 2018/06/01 2018/08/11 Lesná, fotbalové hřiště, Noční Lesná, 2B(b65, c42)O putovní pohár ZN -
83 2018/07/07 2018/08/11 Zborovice Hřiště TJ, Noční požární soutěž spojená se soutěží Ps 8 KM -
84 2018/07/27 2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
85 2018/07/28 2018/08/10 Vémyslice - POZOR NOVÝ TERMÍN, O pohár starosty obce Vémyslice- POZOR NOVÝ TERMÍN ZN ZNL
86 2018/07/29 2018/08/12 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
87 2018/07/29 2018/08/11 Rychlov, O pohár starosty KM PRL
88 2018/07/29 2018/08/11 Poštorná, hřiště ZŠ Valtická, O putovní pohár starosty města Břeclav - 8.kolo BV BHL
89 2018/07/29 2018/08/12 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
90 2018/08/03 2018/08/17 Velká Lhota, O pohár starosty SDH, 2B VS VHL
91 2018/07/18 2018/08/18 Bernartice, fotbalové hřiště JE -
92 2018/08/04 2018/08/18 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
93 2018/08/04 2018/08/17 Blížkovice, sportovní areál, O pohár starostky městyse Blížkovice, 10. kolo ZNL ZN ZNL
94 2018/08/13 2018/08/17 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
95 2018/08/05 2018/08/17 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
96 2018/07/01 2018/08/17 Český Těšín,Dvorská 177,735 62, STANISLAVICE 2K18 KA -
97 2018/07/29 2018/08/17 Provodovice, O pohár starosty obce PR VCPR
98 2018/08/04 2018/08/18 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
99 2018/08/05 2018/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
100 2018/08/05 2018/08/18 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen JI PLPU
101 2018/08/05 2018/08/18 Doubravice u Volyně - Čestice, Čestice ST ŠHL
102 2018/08/11 2018/08/17 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
103 2018/08/04 2018/08/17 Lobodice - hasičská areál, VC MHJ PR 2017 - Lobodice PR MHJPR
104 2018/08/03 2018/08/17 Tylovice, O pohár starosty města - 7. ročník, 2B VS VHL
105 2018/08/04 2018/08/18 Hovorany - fotba. hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka HO GPHO
106 2018/08/18 2018/08/18 Hovorany - fotbal.hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka - Hovorany - 9.kolo BHL HO BHL
107 2018/06/18 2018/08/16 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH - VÍTONICE (ZN) ZN -
108 2018/08/12 2018/08/18 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
109 2018/08/08 2018/08/18 Roudný, FNC Roudný JN FNC
110 2018/08/04 2018/08/18 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B VS VHL
111 2018/08/13 2018/08/17 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
112 2018/08/05 2018/08/17 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
113 2018/08/05 2018/08/19 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
114 2018/08/12 2018/08/25 Dolany, O pohár PT ŠHL
115 2018/08/11 2018/08/25 Stříbro, O putovní pohár TC OPH
116 2018/08/20 2018/08/25 Karlinky, PKL Karlinky LI PKL
117 2018/08/11 2018/08/24 Smilov, Smilov HB HBHL
118 2018/05/01 2018/08/25 Trénikové hřiště, Dětský den KH -
119 2018/08/11 2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela TR JOL
120 2018/08/12 2018/08/24 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
121 2018/08/12 2018/08/25 Heroltice, O pohár BO ŽL
122 2018/08/12 2018/08/25 Dolany, Dolany PT ŠHL
123 2018/08/18 2018/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
124 2018/05/01 2018/08/24 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají KH -
125 2018/07/02 2018/08/25 Boršice, Fotbalové hřiště, 4. ročník Memoriálu Jury Bartoňa (noční soutěž 2B) UH -
126 2018/08/12 2018/08/25 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž PE PLPU
127 2018/08/01 2018/08/25 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - 11. ročník TR -
128 2018/08/12 2018/08/25 Svatá Maří (noc), O pohár starosty obce PT PBHL
129 2018/08/15 2018/08/25 Kosořice, FNC Kosořice MB FNC
130 2018/04/17 2018/08/24 Na koupališti, Slepotice, VI.kolo LPO 2018 PA LPO
131 2018/08/19 2018/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
132 2018/08/12 2018/08/26 Katov, O Katovskou sekeru ZR ŽL
133 2018/08/12 2018/08/26 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
134 2018/06/20 2018/09/01 Bratčice na Návsi, Mladší žáci BO -
135 2018/06/20 2018/09/01 Bratčice na Návsi, Starší žáci BO -
136 2018/08/01 2018/09/01 Bílý Potok, bývalé hřiště JE -
137 2018/08/19 2018/08/31 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
138 2018/08/18 2018/08/31 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
139 2018/08/26 2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky OL HE
140 2018/08/19 2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
141 2018/06/17 2018/08/31 Komárov, PS 12 bez úprav, 2B PA -
142 2018/08/25 2018/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
143 2018/08/18 2018/08/31 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2017 - Rokytnice PR MHJPR
144 2018/06/20 2018/09/01 Bratčice na Návsi, O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE BRATČICE MUŽI A ŽENY BO -
145 2018/08/19 2018/08/31 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
146 2018/08/18 2018/09/01 Skalica -Františkánská záhrada, O pohár riaditeľa spol. SCHAEFFLER SKALICA SI GPHO
147 2018/08/19 2018/09/01 Bohumilice, O pohár starosty obce PT PBHL
148 2018/08/18 2018/08/31 Chvalovice, sportovní areál, O pohár ORV Znojmo, 11. kolo ZNL + vyhlášení ligy ZN ZNL
149 2018/07/01 2018/09/01 Střelnice Jaroměřice n Rok, Pohár starosty SDH Noční soutěž Muži,ženy na 2B TR -
150 2018/08/26 2018/09/01 Císařov (PR), noční soutěž 2B PR ONL
151 2018/08/12 2018/09/01 Štítary - hřiště SDH, Finále CHNHL / O pohár města Hostouň DO CHNHL
152 2018/08/19 2018/08/31 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
153 2018/08/19 2018/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
154 2018/08/25 2018/09/08 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
155 2018/08/26 2018/09/08 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
156 2018/08/26 2018/09/08 Nová Včelnice, O pohár starosty města, XXIII. ročník JH PLPU
157 2018/08/26 2018/09/08 Oponešice, O pohár starosty SDH TR ŽL
158 2018/08/18 2018/09/07 Křenovice, O pohár starosty obce PR PRL
159 2018/09/02 2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
160 2018/08/26 2018/09/09 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
161 2018/08/26 2018/09/08 Čechy, O pohár starosty PR PRL
162 2018/09/03 2018/09/07 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
163 2018/09/10 2018/09/14 Borovice, Borovický pohár MB JL
164 2018/09/01 2018/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
165 2018/09/01 2018/09/15 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
166 2018/04/17 2018/09/13 Fotbalové hřiště, Srch, VII.kolo LPO 2018 PA LPO
167 2018/09/02 2018/09/15 Maršovice, O pohár ZR ŽL
168 2018/09/02 2018/09/15 Radhostice, O pohár starosty obce PT PBHL
169 2018/09/01 2018/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
170 2018/08/01 2018/09/14 Volenice, Volenická noc PB -
171 2018/04/17 2018/09/14 Tyršovy sady, Pardubice, VIII.kolo LPO 2018 PA LPO
172 2018/09/10 2018/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
173 2018/09/09 2018/09/22 Žihobce, O pohár KT ŠHL
174 2018/09/17 2018/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
175 2018/09/09 2018/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
176 2018/09/09 2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
177 2018/09/01 2018/09/19 Radslavice (okr. Vyškov), Noční soutěž VY -
178 2018/09/14 2018/09/27 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
179 2018/08/29 2018/09/29 Břidličná, fotbalové hřiště BR -
180 2018/09/16 2018/09/29 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
181 2018/09/24 2018/09/29 Ploukonice, O Posvícenskou husu 2018 SM PKL
182 2018/04/17 2018/10/04 U kačárny, Rokytno, IX.kolo LPO 2018 PA LPO
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Hrušky, hřištěMuži Křenovice92018-07-18 03:02:52
2Letohrad - KunčiceMuži Zeměchy452018-07-17 23:21:04
3Letohrad - OrliceMuži Zeměchy392018-07-17 23:18:56
4Oldřišovnerozlišeno Starý Jičín172018-07-17 21:47:04
5TučapyMuži Velká (Hranice III)272018-07-17 21:41:08
6ČernoviceMuži Hodějice82018-07-17 21:25:50
7LitenčiceMuži Chvalnov92018-07-17 21:19:20
8LitenčiceMuži Hoštice182018-07-17 21:19:05
9ČernoviceMuži Míchov182018-07-17 21:10:31
10ČernoviceMuži Kotvrdovice62018-07-17 21:04:08
11Vidče u hasičárnynerozlišeno Hrabůvka202018-07-17 20:58:05
12Krchleby - Fotbalové hřištěnerozlišeno Poděvousy302018-07-17 20:48:56
13hřiště SK Bohuslavicenerozlišeno Odry312018-07-17 20:45:33
14Sportovní areál Králíky(noční)nerozlišeno Štíty72018-07-17 20:34:53
15ČernoviceMuži Rudice92018-07-17 20:20:38
16ChrástŽeny Chotíkov72018-07-17 20:00:51
17ChrástŽeny Chotíkov72018-07-17 19:58:16
18Medlov, hasičský areálnerozlišeno Břidličná282018-07-17 18:47:56
19Hrušky, hřištěMuži Lesná82018-07-17 18:24:52
20ŠumvaldMuži Střelice222018-07-17 15:26:25
21PodmokliceMuži Karlinky192018-07-17 15:15:10
22ČernoviceMuži Sudice42018-07-17 14:21:09
23ČernoviceŽeny Sudice122018-07-17 14:20:54
24Hrušky, hřištěŽeny Křenovice52018-07-17 14:20:18
25KamennáMuži Příložany102018-07-17 14:18:46
26Hrušky, hřištěŽeny Křenovice22018-07-17 14:13:13
27Sportovní areál Králíky(noční)nerozlišeno Třebovice82018-07-17 13:54:23
28Sportovní areál Králíky(noční)nerozlišeno Třebovice52018-07-17 13:54:04
29Medlov, hasičský areálnerozlišeno Slavětín272018-07-17 13:07:58
30ČernoviceMuži Stražisko102018-07-17 12:54:58
31Oldřišovnerozlišeno Bolatice162018-07-17 11:36:57
32Oldřišovnerozlišeno Bolatice82018-07-17 11:36:39
33Benešova HoraStarší žáci Čepřovice202018-07-17 09:46:46
34KučerovŽeny Radslavice32018-07-17 09:26:44
35ZahorčiceŽeny Únětice12018-07-17 09:25:21
36ZahorčiceMuži Únětice422018-07-17 09:24:52
37BrodeslavyMuži Únětice372018-07-17 09:21:42
38Oldřišovnerozlišeno Sádek142018-07-17 06:59:41
39Široká NivaMuži Sádek202018-07-17 06:58:41
40Široký Brodnerozlišeno Sádek152018-07-17 06:57:53
41ČernoviceŽeny Sebranice112018-07-17 05:45:53
42ČernoviceMuži Sebranice172018-07-17 05:45:17
43ČernoviceMuži Jabloňany112018-07-17 05:44:48
44Kostelany, hřištěnerozlišeno *92018-07-16 23:44:33
45Kostelany, hřištěnerozlišeno *52018-07-16 23:44:09
46Kostelany, hřištěnerozlišeno Kostelany72018-07-16 23:29:40
47Kostelany, hřištěnerozlišeno Litenčice22018-07-16 22:57:50
48ČernoviceŽeny Žernovník42018-07-16 22:50:07
49StříbřecMuži Frahelž92018-07-16 22:48:37
50LipováŽeny Žernovník122018-07-16 22:47:52
51Medlov, hasičský areálnerozlišeno Dolany262018-07-16 22:39:18
52Oldřišovnerozlišeno Vávrovice182018-07-16 22:25:42
53Svésedlicenerozlišeno Dolany212018-07-16 22:23:12
54RoštěníMuži Ratiboř342018-07-16 22:18:45
55ČernoviceMuži Obora122018-07-16 22:18:36
56PaměticeMuži Hostěrádky-Rešov222018-07-16 22:08:06
57Vidče u hasičárnynerozlišeno Velká (Hranice III)192018-07-16 22:08:02
58PodmokliceMuži Frýdštejn172018-07-16 21:55:26
59StříbřecMuži Polště112018-07-16 21:52:29
60Oldřišovnerozlišeno Služovice92018-07-16 21:44:22
61Polkovice-fotbalové hřištěŽeny Němčice nad Hanou112018-07-16 21:34:34
62PodmokliceŽeny Zlatá Olešnice112018-07-16 21:33:13
63Polkovice-fotbalové hřištěMuži Němčice nad Hanou132018-07-16 21:32:34
64Polkovice-fotbalové hřištěMuži Němčice nad Hanou122018-07-16 21:31:54
65Oldřišovnerozlišeno Služovice122018-07-16 21:17:23
66ČernoviceMuži Malá Lhota212018-07-16 21:15:45
67Medlov, hasičský areálnerozlišeno Janovice202018-07-16 21:08:08
68PodmokliceMuži Smidary112018-07-16 21:02:32
69PodmokliceMuži Březová72018-07-16 20:45:47
70Letohrad - OrliceMuži Malá Skála692018-07-16 20:44:09
71ČernoviceŽeny Senetářov102018-07-16 20:38:05
72ČernoviceMuži Petrovice72018-07-16 20:35:40
73PodmokliceMuži Košťálov212018-07-16 20:34:50
74PodmokliceŽeny Veselá32018-07-16 20:34:39
75ČernoviceŽeny Němčice92018-07-16 20:34:27
76Krchleby - Fotbalové hřištěnerozlišeno Kostelec92018-07-16 20:33:07
77PodmokliceMuži Veselá152018-07-16 20:32:56
78Krchleby - Fotbalové hřištěnerozlišeno Kostelec62018-07-16 20:32:14
79ČernoviceMuži Žďár132018-07-16 20:31:17
80Sportovní areál Králíky(noční)nerozlišeno Kosov102018-07-16 20:28:32
81ČernoviceŽeny Žďár22018-07-16 20:28:10
82PodmokliceMuži Hradčany22018-07-16 20:28:02
83Sportovní areál Králíky(noční)nerozlišeno Kosov62018-07-16 20:27:53
84PodmokliceŽeny Břehy102018-07-16 20:25:07
85ValšoviceŽeny Hostašovice132018-07-16 20:23:38
86ČernoviceMuži Brumov162018-07-16 20:21:05
87Letohrad - KunčiceMuži Malá Skála432018-07-16 20:16:51
88PodmokliceMuži Jeřmanice142018-07-16 20:14:00
89PodmokliceŽeny Jeřmanice52018-07-16 20:13:29
90PodmokliceŽeny Katusice22018-07-16 20:12:26
91PodmokliceMuži Jirkov202018-07-16 20:10:30
92LipováMuži Jabloňany102018-07-16 20:09:16
93PodmokliceMuži Jirkov132018-07-16 20:08:38
94PodmokliceMuži Velké Hamry12018-07-16 20:07:04
95ChrástMuži Chotíkov172018-07-16 20:07:03
96Oldřišovnerozlišeno Velké Hoštice152018-07-16 20:06:51
97ČernoviceMuži Bořitov152018-07-16 20:06:46
98ČernoviceŽeny Kotvrdovice62018-07-16 20:05:26
99ChrástMuži Chotíkov182018-07-16 20:04:12
100PodmokliceMuži Tanvald92018-07-16 20:03:40
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání