Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2019/02/11 2019/03/10 Velká n. Vel. - sportovní hala, VELICKÁ HALA HO -
2 2019/02/13 2019/04/18 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B MB -
3 2019/02/08 2019/04/26 Lhotice, Pohárová soutěž TR -
4 2019/04/13 2019/04/25 Chropyně-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Chropyně KM MHJPR
5 2019/04/20 2019/05/03 Morkovice u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2019 - Morkovice - KM MHJPR
6 2019/02/01 2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody DO -
7 2019/03/03 2019/05/03 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice TR -
8 2019/04/20 2019/05/08 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
9 2019/05/06 2019/05/10 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
10 2019/05/01 2019/05/10 Krásná Ves, Krásná Ves MB FNC
11 2019/05/06 2019/05/10 Velké Hamry, Hamrovský pohár JN JL
12 2019/05/13 2019/05/17 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
13 2019/05/04 2019/05/18 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
14 2019/05/05 2019/05/17 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
15 2019/05/08 2019/05/17 Škodějov, Škodějov SM FNC
16 2019/05/13 2019/05/17 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
17 2019/05/11 2019/05/25 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ OPH
18 2019/05/11 2019/05/24 Vrchoslavice-hřiště, VC MHJ PR 2019 - Vrchoslavice PV MHJPR
19 2019/05/12 2019/05/24 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
20 2019/05/19 2019/05/25 Panské Dubenky, Panské Dubenky JI JHHL
21 2019/05/20 2019/05/24 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
22 2019/05/17 2019/05/24 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce, Memoriál mjr. Jana Červinky VY VCOV
23 2019/05/20 2019/05/24 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
24 2019/05/11 2019/05/26 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
25 2019/05/20 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
26 2019/05/18 2019/05/31 Počenice , fotbalový stadion, VC MHJ PR 2019 - Počenice KM MHJPR
27 2019/05/19 2019/05/31 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse JH VCT
28 2019/05/19 2019/05/31 Tučapy, O pohár starosty města Holešova KM PHL
29 2019/05/22 2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
30 2019/05/18 2019/06/01 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 1. kolo CHNHL DO CHNHL
31 2019/05/20 2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
32 2019/05/26 2019/06/07 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
33 2019/06/03 2019/06/07 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
34 2019/05/25 2019/06/08 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
35 2019/05/27 2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
36 2019/05/25 2019/06/07 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov PR MHJPR
37 2019/05/26 2019/06/07 Halámky, O pohár SDH Halámky JH VCT
38 2019/05/31 2019/06/07 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
39 2019/06/02 2019/06/08 Horní Němčice (noční), Horní Němčice (noční) JH JHHL
40 2019/05/29 2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry JN FNC
41 2019/05/27 2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
42 2019/05/31 2019/06/07 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
43 2019/06/01 2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
44 2019/06/01 2019/06/15 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
45 2019/06/05 2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn JN FNC
46 2019/06/01 2019/06/15 Mochtín - hřiště, 2.kolo CHNHL KT CHNHL
47 2019/06/02 2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
48 2019/06/11 2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem SM FNC
49 2019/06/08 2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
50 2019/04/04 2019/06/02 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO -
51 2019/06/09 2019/06/21 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
52 2019/06/16 2019/06/22 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
53 2019/04/04 2019/06/02 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty SDH DO -
54 2019/06/09 2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
55 2019/06/28 2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty PR PRL
56 2019/01/01 2019/06/29 Pavlov (SU) - test, noční soutěž 2B SU ONL
57 2019/06/16 2019/06/28 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
58 2019/06/17 2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
59 2019/06/21 2019/06/28 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
60 2019/06/23 2019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
61 2019/06/24 2019/06/28 Dubenec, Dubenec TU JL
62 2019/06/29 2019/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH VCUH
63 2019/06/01 2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B TR -
64 2019/06/17 2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
65 2019/06/30 2019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
66 2019/06/22 2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
67 2019/06/28 2019/07/05 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
68 2019/06/23 2019/07/05 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
69 2019/06/26 2019/07/06 Raspenava, Raspenava LI FNC
70 2019/06/23 2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
71 2019/06/29 2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
72 2019/06/29 2019/07/12 Uhřičice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Uhřičice PR MHJPR
73 2019/06/29 2019/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
74 2019/07/05 2019/07/12 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
75 2019/07/07 2019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
76 2019/06/29 2019/07/13 Nové Sedliště - Areál SDH, 3.kolo CHNHL TC CHNHL
77 2019/06/30 2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
78 2019/07/15 2019/07/19 Borovice, Borovický pohár MB JL
79 2019/07/06 2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO OPH
80 2019/07/07 2019/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
81 2019/07/12 2019/07/19 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
82 2019/07/14 2019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
83 2019/07/06 2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
84 2019/07/07 2019/07/19 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
85 2019/07/13 2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
86 2019/07/13 2019/07/26 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR MHJPR
87 2019/07/14 2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
88 2019/06/01 2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR' KM -
89 2019/07/20 2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
90 2019/07/22 2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
91 2019/07/22 2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
92 2019/07/21 2019/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
93 2019/07/27 2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
94 2019/07/27 2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
95 2019/07/28 2019/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
96 2019/08/04 2019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
97 2019/07/31 2019/08/10 Dalešice, Dalešice JN FNC
98 2019/07/28 2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
99 2019/07/28 2019/08/09 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
100 2019/08/12 2019/08/16 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
101 2019/08/05 2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
102 2019/08/03 2019/08/16 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
103 2019/08/07 2019/08/17 Roudný, Roudný JN FNC
104 2019/08/05 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
105 2019/08/12 2019/08/16 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
106 2019/08/10 2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
107 2019/08/11 2019/08/23 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
108 2019/08/12 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
109 2019/08/10 2019/08/23 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
110 2019/08/16 2019/08/16 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
111 2019/08/18 2019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
112 2019/08/14 2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB FNC
113 2019/08/11 2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
114 2019/08/12 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
115 2019/08/11 2019/08/23 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
116 2019/08/16 2019/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
117 2019/08/23 2019/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
118 2019/08/25 2019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
119 2019/08/17 2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO CHNHL
120 2019/07/01 2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky DO -
121 2019/08/23 2019/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
122 2019/08/26 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
123 2019/09/01 2019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
124 2019/08/26 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
125 2019/09/09 2019/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
126 2019/08/31 2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
127 2019/09/09 2019/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
128 2019/09/16 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
129 2019/09/16 2019/09/20 Malá Skála, Malá Skála JN JL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Rohatec92019-02-21 19:34:31
2Velká n. Vel. - sportovní halaMladší žáci Rohatec72019-02-21 19:34:08
3Velká n. Vel. - sportovní halaMladší žáci Strážnice62019-02-21 19:33:49
4Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Strážnice82019-02-21 19:33:33
5Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Svatobořice72019-02-19 20:59:51
6Velká n. Vel. - sportovní halaMladší žáci Svatobořice52019-02-19 20:59:34
7Velká n. Vel. - sportovní halaMladší žáci Ježov42019-02-19 20:58:55
8Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Ježov62019-02-19 20:58:35
9Velká n. Vel. - sportovní halaMladší žáci Ratíškovice32019-02-18 12:25:25
10Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Ratíškovice52019-02-18 12:25:13
11Velká n. Vel. - sportovní halaMladší žáci Petrov22019-02-17 17:49:15
12Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Petrov22019-02-17 17:49:05
13Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Vnorovy42019-02-15 11:25:09
14Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Popov32019-02-14 21:48:22
15Žehrov,areál u rybníkanerozlišeno Žehrov12019-02-13 18:07:36
16Pasečnice - hřištěnerozlišeno Nová Ves ( Domažlice)72019-02-13 08:34:27
17Pasečnice - hřištěnerozlišeno Oprechtice102019-02-13 01:36:00
18Pasečnice - hřištěnerozlišeno Oprechtice52019-02-13 01:35:34
19Velká n. Vel. - sportovní halaMladší žáci Velká nad Veličkou12019-02-11 19:18:00
20Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Velká nad Veličkou12019-02-11 19:17:52
21ZŠ Komenského 17Starší žáci Staňkov I22019-02-11 12:28:39
22ZŠ Komenského 17Starší žáci Klenčí pod Čerchovem12019-02-11 12:27:45
23Pasečnice - hřištěnerozlišeno Štítary32019-02-11 08:37:19
24Pasečnice - hřištěnerozlišeno Zahorčice22019-02-10 13:17:37
25Pasečnice - hřištěnerozlišeno Křištín42019-02-10 07:02:22
26Nevřeňnerozlišeno Horšovský Týn342019-02-08 17:23:56
27Pavlov (SU) - testnerozlišeno Náměšť na Hané42019-02-08 08:29:24
28Pavlov (SU) - testnerozlišeno Pavlov-výběr22019-02-08 08:01:38
29Pavlov (SU) - testnerozlišeno Měrotín12019-02-08 05:56:23
30Pavlov (SU) - testnerozlišeno Třeština72019-02-08 05:49:27
31Pavlov (SU) - testnerozlišeno Ludéřov32019-02-07 22:47:10
32Fotbalové hřiště Zahořanynerozlišeno Oprechtice12019-02-05 16:59:23
33Fotbalové hřiště Zahořanynerozlišeno Oprechtice12019-02-05 16:58:33
34Nevřeňnerozlišeno Doubravka412019-02-04 16:45:43
35Nevřeňnerozlišeno Doubravka402019-02-04 16:26:13
36Tlumačov - fotbalové hřištěnerozlišeno Tlumačov12019-01-30 11:07:35
37Nevřeňnerozlišeno Mělník162019-01-30 08:13:30
38Nevřeňnerozlišeno Děčín I-Děčín202019-01-30 08:12:49
39Mochtín - hřištěnerozlišeno Mochtín12019-01-29 11:42:59
40Štítary-Areál SDHnerozlišeno Štítary12019-01-29 11:34:20
41Nové Sedliště - Areál SDHnerozlišeno Nové Sedliště12019-01-29 11:29:42
42Horní Metelsko - Areál SDHnerozlišeno Horní Metelsko12019-01-29 10:28:07
43Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Nová Ves12019-01-29 10:12:31
44Nevřeňnerozlišeno Oprechtice392019-01-28 08:29:05
45Nevřeňnerozlišeno Nová Ves ( Domažlice)382019-01-28 07:51:17
46Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Křištín352019-01-26 07:19:48
47Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Kdyně322019-01-26 06:21:15
48Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Doubravka392019-01-24 14:54:07
49Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Doubravka382019-01-24 14:53:35
50Nevřeňnerozlišeno Drahkov372019-01-22 20:18:09
51Nevřeňnerozlišeno Křištín362019-01-20 22:01:14
52Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Drahkov362019-01-19 18:04:30
53Kostelecnerozlišeno Kostelec12019-01-19 10:33:35
54Strýčkovicenerozlišeno Strýčkovice12019-01-19 10:32:36
55Krchlebynerozlišeno Krchleby12019-01-19 10:31:54
56Všekarynerozlišeno Všekary12019-01-19 10:31:17
57Honezovicenerozlišeno Honezovice12019-01-19 10:30:07
58Štítarynerozlišeno Štítary12019-01-19 10:28:56
59Křenovynerozlišeno Křenovy12019-01-19 10:28:15
60Oplotnerozlišeno Oplot12019-01-19 10:27:27
61Ves Touškovnerozlišeno Ves Touškov12019-01-19 10:26:49
62Hradec u Stodanerozlišeno Hradec12019-01-19 10:26:04
63Srbicenerozlišeno Srbice12019-01-19 10:24:58
64Nevřeňnerozlišeno Hostivice262019-01-17 16:31:56
65Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Hostivice262019-01-17 16:30:17
66Nevřeňnerozlišeno Kdyně352019-01-14 10:45:36
67Nevřeňnerozlišeno Chrást52019-01-13 11:07:57
68Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Chrást52019-01-13 11:06:21
69Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Horšovský Týn342019-01-12 18:36:47
70Nevřeňnerozlišeno Únětice322019-01-12 17:40:49
71Dolní Hradištěnerozlišeno Nevřeň112019-01-12 09:12:13
72Dolní Hradištěnerozlišeno Hostivice362019-01-11 19:32:48
73Nevřeňnerozlišeno Brodeslavy312019-01-11 12:13:47
74Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Brodeslavy312019-01-11 12:13:30
75Dolní Hradištěnerozlišeno Brodeslavy342019-01-11 12:12:56
76Nevřeňnerozlišeno Křížkový Újezdec292019-01-10 19:53:58
77Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Křížkový Újezdec292019-01-10 19:52:34
78Dolní Hradištěnerozlišeno Křížkový Újezdec312019-01-10 18:41:44
79Nevřeňnerozlišeno Stýskaly302019-01-10 09:59:48
80Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Stýskaly302019-01-10 09:59:12
81Nevřeňnerozlišeno Vidice332019-01-09 14:26:38
82Nevřeňnerozlišeno Vidice282019-01-09 14:26:14
83Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Vidice332019-01-09 14:25:14
84Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Vidice282019-01-09 14:24:47
85Dolní Hradištěnerozlišeno Horšovský Týn332019-01-07 09:45:22
86Dolní Hradištěnerozlišeno Chrást282019-01-06 19:39:41
87Nevřeňnerozlišeno Novosedly272019-01-06 14:22:13
88Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Novosedly272019-01-06 14:21:40
89Dolní Hradištěnerozlišeno Novosedly322019-01-06 14:20:54
90Nevřeňnerozlišeno Příšov252019-01-05 20:58:18
91Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Příšov252019-01-05 20:57:37
92Dolní Hradištěnerozlišeno Příšov302019-01-05 20:55:53
93Dolní Hradištěnerozlišeno Křištín292019-01-05 20:50:02
94Nevřeňnerozlišeno Neznašovy222019-01-05 17:48:17
95Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Neznašovy232019-01-05 17:47:14
96Dolní Hradištěnerozlišeno Neznašovy262019-01-05 17:46:20
97Nevřeňnerozlišeno Nevřeň502019-01-05 10:01:28
98Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Nevřeň502019-01-05 09:59:14
99Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Chotíkov222019-01-04 19:49:34
100Dolní Hradištěnerozlišeno Únětice252019-01-03 23:05:44
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání