Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2019/04/16 2019/04/27 Němčice n/H Fotbalové hřiště, HANÁCKÝ POHÁR PV -
2 2019/04/13 2019/04/25 Chropyně-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Chropyně KM MHJPR
3 2019/02/08 2019/04/26 Lhotice, Pohárová soutěž TR -
4 2019/04/05 2019/04/27 Medlov u Požární Nádrže, Pohár Starosty Obce Zborovice 2B KM -
5 2019/03/21 2019/04/27 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA BR -
6 2019/04/14 2019/04/27 Kunovice, Putovní pohár Kunovic UH VCUH
7 2019/04/02 2019/04/28 Hasičský areál Na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice TR -
8 2019/03/06 2019/05/01 zkušební soutěž, Zkušební soutěž v požárním útoku TC TCL
9 2019/04/09 2019/05/01 Trnava u Zlína, O pohár pivovaru Vraník ZL -
10 2019/04/08 2019/05/04 Horní Kruty, 1. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy KO PL
11 2019/04/20 2019/05/03 Morkovice u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2019 - Morkovice - KM MHJPR
12 2019/02/01 2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody DO -
13 2019/03/03 2019/05/03 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice TR -
14 2019/04/21 2019/05/04 Kaliště, Memoriál Františka Pizy JI PLPU
15 2019/04/28 2019/05/03 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport OL -
16 2019/04/14 2019/05/03 Lukov, O pohár starosty obce Lukov ZL ZLPS
17 2019/04/14 2019/05/03 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov ZL -
18 2019/04/05 2019/05/04 Vladislav cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku TR -
19 2019/04/15 2019/05/05 Bojkovice, O POHÁR STAROSTY SDH BOJKOVICE UH VCUH
20 2019/04/20 2019/05/08 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
21 2019/04/28 2019/05/08 Břevenec Hřiště, Břevenec OL HE
22 2019/03/01 2019/04/11 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří UO -
23 2019/04/03 2019/05/09 Slepotice, na koupališti, I. kolo LPO - Slepotice PA LPO
24 2019/04/03 2019/05/10 Hasičský areál Častohostice, O POHÁR STAROSTKY OBCE ČASOHOSTICE TR -
25 2019/04/27 2019/05/11 Kostelec, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH TC TCL
26 2019/05/06 2019/05/10 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
27 2019/04/27 2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného PV -
28 2019/05/01 2019/05/10 Krásná Ves, Krásná Ves MB FNC
29 2019/04/24 2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup PM -
30 2019/03/13 2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice ZN -
31 2019/05/06 2019/05/10 Velké Hamry, Hamrovský pohár JN JL
32 2019/05/12 2019/05/18 Loučany, Loučany OL HE
33 2019/05/04 2019/05/18 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
34 2019/05/13 2019/05/17 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
35 2019/05/05 2019/05/17 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
36 2019/05/08 2019/05/17 Škodějov, Škodějov SM FNC
37 2019/05/13 2019/05/17 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
38 2019/04/03 2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce TR -
39 2019/05/11 2019/05/25 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH / 1 základna TC TCL
40 2019/05/11 2019/05/25 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ OPH
41 2019/05/12 2019/05/25 Heřmaneč, O pohár starosty obce JH PLPU
42 2019/05/12 2019/05/24 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
43 2019/05/19 2019/05/25 Panské Dubenky, Panské Dubenky JI JHHL
44 2019/05/20 2019/05/24 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
45 2019/04/15 2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty KM -
46 2019/05/17 2019/05/24 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce, Memoriál mjr. Jana Červinky VY VCOV
47 2019/05/20 2019/05/24 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
48 2019/05/11 2019/05/26 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
49 2019/05/12 2019/05/26 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice JH PLPU
50 2019/05/12 2019/05/26 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
51 2019/05/17 2019/05/31 Květinov - noční, Květinov - noční HB HBHL
52 2019/05/19 2019/05/31 Tučapy, O pohár starosty města Holešova KM PHL
53 2019/05/20 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
54 2019/06/01 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu PT JČHL
55 2019/05/18 2019/05/31 Počenice , fotbalový stadion, VC MHJ PR 2019 - Počenice KM MHJPR
56 2019/05/19 2019/05/31 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse JH VCT
57 2019/05/22 2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
58 2019/05/18 2019/06/01 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 1. kolo CHNHL DO CHNHL
59 2019/05/19 2019/05/31 Velké Karlovice, 21.ročník O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B VS VHL
60 2019/05/20 2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
61 2019/05/19 2019/06/02 Výčapy, Pohár starosty SDH TR TRL
62 2019/05/26 2019/06/07 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
63 2019/05/25 2019/06/08 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
64 2019/06/03 2019/06/07 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
65 2019/05/25 2019/06/08 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
66 2019/05/27 2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
67 2019/05/27 2019/06/07 Aréna Zalužany, O pohár SDH Zalužany PB BL
68 2019/05/25 2019/06/07 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov PR MHJPR
69 2019/05/26 2019/06/07 Halámky, O pohár SDH Halámky JH VCT
70 2019/05/26 2019/06/08 Zdíkov, O pohár starosty obce PT PBHL
71 2019/05/31 2019/06/07 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
72 2019/05/25 2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B OL -
73 2019/06/02 2019/06/08 Horní Němčice (noční), Horní Němčice (noční) JH JHHL
74 2019/05/29 2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry JN FNC
75 2019/05/18 2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty ZL -
76 2019/05/27 2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
77 2019/05/27 2019/06/08 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
78 2019/05/31 2019/06/07 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
79 2019/05/26 2019/06/09 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
80 2019/05/31 2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka PV -
81 2019/06/01 2019/06/15 Brod nad Tichou, hřiště, O pohár SDH a starosty obce / 2 základny TC TCL
82 2019/06/01 2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
83 2019/06/01 2019/06/15 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
84 2019/06/01 2019/06/15 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
85 2019/06/09 2019/06/15 Dětkovice, Dětkovice PV HE
86 2019/06/09 2019/06/15 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
87 2019/06/05 2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn JN FNC
88 2019/06/01 2019/06/15 Mochtín - hřiště, 2.kolo CHNHL KT CHNHL
89 2019/06/02 2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
90 2019/06/02 2019/06/14 Pozděchov, 44. ročník - O POHÁR PŘÁTELSTVÍ, 2B VS VHL
91 2019/06/11 2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem SM FNC
92 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
93 2019/06/08 2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
94 2019/04/04 2019/06/10 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO -
95 2019/04/07 2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice TR -
96 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
97 2019/06/16 2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice OL HE
98 2019/06/09 2019/06/21 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
99 2019/04/04 2019/06/10 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup DO -
100 2019/06/08 2019/06/22 Vepříkov - noční, Vepříkov - noční HB HBHL
101 2019/06/09 2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
102 2019/06/09 2019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
103 2019/06/09 2019/06/21 Němetice, pohárovka 2B VS VHL
104 2019/06/28 2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty PR PRL
105 2019/04/15 2019/06/26 Dolní Vilémovice, O pohár SDH TR -
106 2019/04/07 2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
107 2019/06/15 2019/06/29 Kynice, Kynice HB HBHL
108 2019/06/16 2019/06/28 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
109 2019/06/17 2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
110 2019/06/17 2019/06/28 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
111 2019/06/16 2019/06/29 Bohumilice (rozstřel), Rozstřel na 2B PT PBHL
112 2019/06/21 2019/06/28 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
113 2019/06/23 2019/06/29 Haňovice, Haňovice OL HE
114 2019/06/23 2019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
115 2019/06/24 2019/06/28 Dubenec, JL Dubenec TU JL
116 2019/06/29 2019/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH VCUH
117 2019/06/23 2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
118 2019/06/01 2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B TR -
119 2019/06/15 2019/06/30 Olešná, Olešná HB HBHL
120 2019/06/17 2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
121 2019/06/17 2019/06/29 Hřiště Radíč, O Pohár SDH Křečovice PB BL
122 2019/06/16 2019/06/30 Nárameč, O pohár SDH TR TRL
123 2019/06/21 2019/07/05 Kámen, Kámen HB HBHL
124 2019/06/30 2019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
125 2019/06/21 2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019 PS -
126 2019/06/22 2019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
127 2019/06/21 2019/07/06 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
128 2019/06/22 2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
129 2019/06/15 2019/07/05 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B PJ -
130 2019/06/23 2019/07/06 Budilov, O pohár starosty obce PT PBHL
131 2019/06/28 2019/07/05 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
132 2019/06/26 2019/07/06 Raspenava, Raspenava LI FNC
133 2019/06/30 2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
134 2019/06/23 2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
135 2019/06/23 2019/07/07 Bransouze, Pohárovka TR TRL
136 2019/06/23 2019/07/05 Študlov, pohárovka 2B VS VHL
137 2019/06/29 2019/07/13 Květinov, Květinov HB HBHL
138 2019/06/29 2019/07/11 Loukov - Libosváry, pohárovka 2B KM VHL
139 2019/06/29 2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
140 2019/06/29 2019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
141 2019/07/01 2019/07/12 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
142 2019/06/29 2019/07/12 Uhřičice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Uhřičice PR MHJPR
143 2019/06/29 2019/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
144 2019/07/05 2019/07/12 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
145 2019/07/07 2019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
146 2019/06/30 2019/07/13 Radhostice (noc), O pohár starosty SDH PT PBHL
147 2019/06/29 2019/07/13 Nové Sedliště - Areál SDH, 3.kolo CHNHL TC CHNHL
148 2019/06/30 2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
149 2019/07/01 2019/07/13 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
150 2019/06/30 2019/07/14 Chlum, O pohár SDH TR TRL
151 2019/07/13 2019/07/13 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
152 2019/07/15 2019/07/19 Borovice, Borovický pohár MB JL
153 2019/07/06 2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO OPH
154 2019/07/07 2019/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
155 2019/07/12 2019/07/19 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
156 2019/07/14 2019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
157 2019/07/06 2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
158 2019/07/07 2019/07/19 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
159 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
160 2019/07/13 2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
161 2019/07/15 2019/07/26 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
162 2019/07/13 2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
163 2019/07/13 2019/07/26 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR MHJPR
164 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
165 2019/07/21 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
166 2019/07/14 2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
167 2019/07/15 2019/07/27 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
168 2019/06/01 2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR' KM -
169 2019/07/20 2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
170 2019/07/22 2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
171 2019/07/22 2019/08/02 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
172 2019/07/20 2019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna TC TCL
173 2019/07/28 2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
174 2019/07/21 2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
175 2019/07/22 2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
176 2019/07/22 2019/08/03 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
177 2019/07/21 2019/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
178 2019/07/27 2019/08/10 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
179 2019/07/27 2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
180 2019/07/27 2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
181 2019/08/05 2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
182 2019/07/28 2019/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
183 2019/08/04 2019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
184 2019/07/31 2019/08/10 Dalešice, Dalešice JN FNC
185 2019/07/28 2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
186 2019/07/28 2019/08/09 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
187 2019/07/28 2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
188 2019/08/03 2019/08/15 Velká Lhota, O POHÁR STAROSTY SDH, 2B VS VHL
189 2019/08/03 2019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
190 2019/08/12 2019/08/16 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
191 2019/08/05 2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
192 2019/08/05 2019/08/16 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
193 2019/08/03 2019/08/16 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
194 2019/08/03 2019/08/15 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
195 2019/08/07 2019/08/17 Roudný, Roudný JN FNC
196 2019/08/11 2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
197 2019/08/04 2019/08/16 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B VS VHL
198 2019/08/05 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
199 2019/08/05 2019/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, Finále Brdské ligy PB BL
200 2019/08/12 2019/08/16 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
201 2019/03/01 2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
202 2019/08/10 2019/08/24 Smilov, Smilov HB HBHL
203 2019/08/10 2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
204 2019/08/11 2019/08/23 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
205 2019/08/12 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
206 2019/08/10 2019/08/22 Hrachovec, O POHÁR STAROSTY OKRSKU, 2B VS VHL
207 2019/08/10 2019/08/23 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
208 2019/08/16 2019/08/16 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
209 2019/08/18 2019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
210 2019/08/14 2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB FNC
211 2019/08/11 2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
212 2019/08/12 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
213 2019/08/11 2019/08/23 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
214 2019/08/16 2019/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
215 2019/08/11 2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
216 2019/08/17 2019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
217 2019/08/18 2019/08/30 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
218 2019/08/23 2019/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
219 2019/08/25 2019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
220 2019/08/18 2019/08/31 Svatá Maří (noc), O pohár starosty obce PT PBHL
221 2019/08/17 2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO CHNHL
222 2019/07/01 2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky DO -
223 2019/08/23 2019/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
224 2019/08/24 2019/09/05 Kunovice, O POHÁR SDH KUNOVICE, 3B VS VHL
225 2019/08/24 2019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
226 2019/08/26 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
227 2019/08/24 2019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
228 2019/08/25 2019/09/07 Bohumilice, O pohár starosty obce PT PBHL
229 2019/09/01 2019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
230 2019/09/01 2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
231 2019/08/26 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
232 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
233 2019/08/31 2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
234 2019/08/31 2019/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
235 2019/09/09 2019/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
236 2019/08/31 2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
237 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
238 2019/09/01 2019/09/14 Radhostice, O pohár starosty obce PT PBHL
239 2019/08/31 2019/09/13 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
240 2019/09/09 2019/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
241 2019/09/16 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
242 2019/09/15 2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
243 2019/09/16 2019/09/20 Malá Skála, Malá Skála JN JL
244 2019/09/14 2019/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
245 2019/03/17 2019/09/27 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Zdešov, na návsinerozlišeno Bohdalín302019-04-20 08:07:21
2Fotbalové hřiště Zahořanynerozlišeno Oprechtice72019-04-19 21:44:34
3Trnava u Zlínanerozlišeno Odry142019-04-19 20:01:56
4Trnava u Zlínanerozlišeno Jasenice122019-04-19 17:09:03
5Chropyně-fotbalové hřištěMuži Jasenice232019-04-19 16:29:44
6BojkoviceŽeny Pohořelice52019-04-18 21:05:44
7KunoviceŽeny Pohořelice72019-04-18 21:04:33
8Lukovnerozlišeno Pohořelice292019-04-18 20:57:55
9Hřištěnerozlišeno Dolní Libina282019-04-18 18:29:08
10BojkoviceMuži Vésky12019-04-18 12:42:43
11KunoviceMuži Mladcová222019-04-18 07:01:44
12KunoviceŽeny Bohuslavice u Zlína62019-04-17 21:57:49
13Hřiště Soběsukynerozlišeno Přílepy62019-04-17 20:19:54
14Ludéřovnerozlišeno Ludéřov12019-04-17 18:43:52
15Chropyně-fotbalové hřištěMuži Domamyslice222019-04-17 13:36:42
16Medlov u Požární NádržeMuži Křenovice22019-04-17 12:15:18
17Žehrov,areál u rybníkanerozlišeno Břehy72019-04-17 11:24:25
18Pasečnice - hřištěnerozlišeno Kdyně92019-04-17 10:47:15
19Lhoticenerozlišeno Kostníky62019-04-17 09:30:41
20Lhoticenerozlišeno Kostníky112019-04-17 09:30:08
21BojkoviceMuži Pohořelice142019-04-17 08:49:45
22KunoviceMuži Pohořelice202019-04-17 08:45:54
23Němčice n/H Fotbalové hřištěnerozlišeno Němčice nad Hanou22019-04-16 21:21:59
24BojkoviceMuži Přílepy162019-04-16 21:08:19
25Žehrov,areál u rybníkanerozlišeno Svijany132019-04-16 21:00:41
26Žehrov,areál u rybníkanerozlišeno Svijany62019-04-16 20:59:03
27Němčice n/H Fotbalové hřištěStarší žáci Brodek u Prostějova22019-04-16 20:22:32
28Němčice n/H Fotbalové hřištěStarší žáci Němčice nad Hanou12019-04-16 20:20:42
29Němčice n/H Fotbalové hřištěŽeny Němčice nad Hanou12019-04-16 20:10:45
30Němčice n/H Fotbalové hřištěMuži Němčice nad Hanou12019-04-16 20:08:00
31Lhoticenerozlišeno Lhotice52019-04-16 20:01:35
32Zdešov, na návsinerozlišeno Načeradec172019-04-16 19:30:15
33Menhartice (pod zastávkou)Muži Dešná102019-04-16 18:52:53
34Menhartice (pod zastávkou)Muži Dešná62019-04-16 18:52:39
35Lhoticenerozlišeno Dešná42019-04-16 18:52:21
36Lhoticenerozlišeno Dešná22019-04-16 18:52:11
37Chropyně-fotbalové hřištěMuži Loučany212019-04-16 17:57:16
38Žehrov,areál u rybníkanerozlišeno Olešnice122019-04-16 15:55:31
39Chropyně-fotbalové hřištěMuži Hrabůvka202019-04-16 09:10:38
40Morkovice u hasičské zbrojniceMuži Císařov62019-04-16 09:02:14
41Morkovice u hasičské zbrojniceMuži Polkovice22019-04-16 09:01:17
42Morkovice u hasičské zbrojniceMuži Počenice72019-04-16 09:00:38
43Morkovice u hasičské zbrojniceMuži Chropyně42019-04-16 09:00:10
44Morkovice u hasičské zbrojniceMuži Morkovice32019-04-16 08:59:39
45Morkovice u hasičské zbrojniceMuži Morkovice12019-04-16 08:59:10
46Horní KrutynepřijedouRatenice12019-04-15 21:37:46
47Horní KrutyMladší žáci Ratenice22019-04-15 21:36:45
48Horní KrutyStarší žáci Ratenice22019-04-15 21:36:41
49Chropyně-fotbalové hřištěŽeny Polkovice112019-04-15 21:20:47
50Chropyně-fotbalové hřištěŽeny Morkovice92019-04-15 20:48:52
51BojkoviceŽeny Popov42019-04-15 20:21:05
52Chropyně-fotbalové hřištěŽeny Bílovice72019-04-15 20:10:01
53Lukovnerozlišeno Hradčovice462019-04-15 19:39:30
54Lukovnerozlišeno Hradčovice422019-04-15 19:38:17
55BojkoviceMuži Hradčovice132019-04-15 19:37:27
56KunoviceMuži Hradčovice192019-04-15 19:36:42
57Vladislav cvičištěnerozlišeno Markvartice272019-04-15 19:25:25
58Vladislav cvičištěnerozlišeno Markvartice242019-04-15 19:24:34
59Vladislav cvičištěnerozlišeno Markvartice212019-04-15 19:23:11
60Lukovnerozlišeno Loučka302019-04-15 17:55:44
61Lukovnerozlišeno Loučka272019-04-15 17:55:28
62Lukovnerozlišeno Loučka412019-04-15 17:54:44
63Lukovnerozlišeno Loučka382019-04-15 17:54:11
64KunoviceMuži Nevšová212019-04-15 17:30:49
65BojkoviceMuži Nevšová152019-04-15 17:29:42
66BojkoviceMuži Nevšová122019-04-15 17:17:57
67KunoviceMuži Nevšová182019-04-15 17:16:33
68Žehrov,areál u rybníkanerozlišeno Tatobity112019-04-15 16:37:53
69Slepotice, na koupalištiMuži Rohovládova Bělá112019-04-15 16:11:42
70Slepotice, na koupalištiMuži Svinčany22019-04-15 16:06:48
71KunoviceMuži Tupesy12019-04-15 15:54:37
72Hřiště Soběsukynerozlišeno Soběsuky52019-04-15 15:54:02
73Chropyně-fotbalové hřištěMuži Lukov192019-04-15 15:49:04
74Hřiště Soběsukynerozlišeno Soběsuky12019-04-15 15:46:10
75Slepotice, na koupalištiMuži Prosetín102019-04-15 15:31:32
76Slepotice, na koupalištiMuži Moravany32019-04-15 14:01:53
77Slepotice, na koupalištiŽeny Holice62019-04-15 13:57:53
78Slepotice, na koupalištiMuži Smidary72019-04-15 13:54:33
79KunoviceMuži Pustiměř172019-04-15 12:36:10
80KunoviceŽeny Pustiměř52019-04-15 12:35:42
81BojkoviceŽeny Bílovice22019-04-15 11:54:33
82Chropyně-fotbalové hřištěMuži Dětkovice182019-04-15 11:49:35
83BojkoviceMuži Salaš112019-04-15 10:18:58
84KunoviceMuži Salaš162019-04-15 10:17:41
85BojkoviceMuži Ratiboř92019-04-15 10:04:47
86Chropyně-fotbalové hřištěMuži Křenovice172019-04-15 09:49:37
87Trnava u Zlínanerozlišeno Louky112019-04-15 09:00:42
88BojkoviceMuži Louky22019-04-15 08:58:23
89Chropyně-fotbalové hřištěŽeny Rokytnice152019-04-15 08:51:02
90Chropyně-fotbalové hřištěMuži Rokytnice162019-04-15 08:50:36
91Trnava u Zlínanerozlišeno Vysoké Pole42019-04-15 08:48:45
92Lukovnerozlišeno Křekov262019-04-15 08:26:05
93Lukovnerozlišeno Křekov362019-04-15 08:24:58
94BojkoviceMuži Křekov82019-04-15 08:23:47
95KunoviceMuži Louky152019-04-15 07:44:46
96BojkoviceMuži Jarošov72019-04-15 07:18:57
97BojkoviceMuži Chvalnov62019-04-15 07:17:53
98BojkoviceŽeny Jarošov32019-04-15 07:10:31
99Lukovnerozlišeno Louky452019-04-15 07:09:46
100Lukovnerozlišeno Nevšová282019-04-15 07:07:13
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání