Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | St 1 | Če 2 | Dě 3 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sychotín | 127 | 15,28 | BK | 52 | |||
2. | Ludéřov | 119 | 15,28 | OL | 40 | |||
3. | Dětkovice | 100 | 15,97 | PV | 39 | |||
4. | Čelechovice na Hané | 86 | 15,63 | PV | 36 | |||
5. | Otinoves | 61 | 18,48 | PV | 12 | |||
6. | Bílovice | 59 | 15,10 | PV | 18 | |||
7. | Lipová | 56 | 15,83 | PV | 19 | |||
8. | Niva | 54 | 16,61 | PV | 4 | |||
-. | Soběsuky A | 54 | 18,15 | PV | 31 | |||
10. | Soběsuky B | 34 | 18,79 | PV | 11 | |||
11. | Domamyslice | 33 | 15,74 | PV | - | 17 | ||
12. | Stražisko | 30 | 15,22 | PV | - | 13 | ||
13. | Bořitov A | 25 | 17,19 | BK | - | 25 | ||
14. | Loučany | 20 | 16,78 | OL | - | - | 20 | |
15. | Plumlov | 15 | 17,35 | PV | - | - | - | 0 |
16. | Náměšť na Hané | 14 | 19,13 | OL | - | - | 7 | |
-. | Určice | 14 | 20,59 | PV | 9 | |||
18. | Žernovník | 13 | 18,87 | BK | - | - | 13 | |
19. | Vážany | 12 | 19,96 | BK | - | - | - | 0 |
20. | Dub nad Moravou | 11 | 18,89 | OL | - | - | - | 0 |
-. | Dětkovice B | 11 | 20,08 | PV | - | - | 4 | |
22. | Čechy pod Kosířem | 10 | 18,94 | PV | - | - | 0 | |
-. | Seloutky | 10 | 22,60 | PV | - | - | - | 0 |
24. | Dětkovice B | 7 | 20,80 | PV | - | - | - | 0 |
25. | Habrovany | 6 | 18,72 | VY | - | - | - | 0 |
26. | Krasice - Prostějov | 5 | 18,80 | PV | - | - | - | 0 |
-. | Sychotín B | 5 | 21,30 | BK | - | - | 5 | |
-. | Němčice nad Hanou | 5 | 21,97 | PV | - | 5 | ||
29. | Senetářov | 4 | 22,28 | BK | - | - | - | 0 |
30. | Račice | 3 | 19,01 | VY | - | - | - | 0 |
31. | Chropyně | 1 | 25,28 | KM | - | - | 1 | |
-. | Soběsuky | 1 | 27,09 | PV | - | - | - | 0 |
-. | Vřesovice | 1 | 28,16 | PV | - | - | 1 | |
34. | Měrotín | 0 | 28,29 | OL | - | - | 0 | |
-. | Velká Bystřice | 0 | 31,12 | OL | - | - | - | 0 |
-. | Bílovice B | 0 | 33,74 | PV | - | - | - | 0 |
-. | Těšetice | 0 | 38,82 | OL | - | - | 0 | |
-. | Petrovice | 0 | 42,18 | BK | - | - | 0 | |
-. | Jasenice | 0 | NP | VS | - | - | 0 | |
-. | Obora | 0 | NP | BK | - | - | - | 0 |
-. | Míchov | 0 | NP | BK | - | - | 0 | |
-. | Ostrov u Macochy | 0 | NP | BK | - | - | - | 0 |
-. | Hodějice | 0 | NP | VY | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | St 1 | Če 2 | Dě 3 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bílovice A | 57 | 17,47 | PV | 19 | |||
2. | Náměšť na Hané | 50 | 18,19 | OL | 23 | |||
3. | Krasice - Prostějov | 46 | 17,11 | PV | 8 | |||
4. | Pěnčín | 33 | 17,87 | PV | 14 | |||
5. | Bílovice B | 31 | 18,40 | PV | 6 | |||
6. | Soběsuky A | 29 | 18,09 | PV | 11 | |||
7. | Dětkovice | 26 | 18,05 | PV | 18 | |||
8. | Soběsuky B | 21 | 17,98 | PV | 0 | |||
9. | Čechy pod Kosířem | 19 | 17,64 | PV | - | 11 | ||
10. | Loučany | 12 | 17,19 | OL | - | - | 12 | |
11. | Vojnice | 6 | 19,77 | OL | - | 3 | ||
12. | Senetářov | 5 | 18,38 | BK | - | - | 5 | |
-. | Dětkovice | 5 | 19,59 | PV | - | - | - | 0 |
14. | Soběsuky C | 4 | 20,29 | PV | - | - | - | 0 |
15. | Haňovice | 1 | 19,32 | OL | - | - | - | 0 |
16. | Vřesovice | 0 | 23,44 | PV | - | 0 | ||
-. | Určice | 0 | 25,35 | PV | 0 | |||
-. | Kožušany | 0 | 29,56 | OL | - | - | - | 0 |
-. | Soběsuky D | 0 | NP | PV | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 62 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: