Rok:

Výsledky ročníku 2016 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Lo
1

2
Če
3
Že
4
Pl
5

6
Li
7
Ni
8

9

10
Ol
11
So
12
1. Domamyslice 136 16,48PV
30,33
17,48
20,41
16,90
17,18
18,85
19,45
36,43
16,48
17,86
19,10
17,15
17,12
2. Plinkout 129 15,84OL
18,36
19,20
18,19
17,60
18,47
17,68
18,27
15,84
19,12
17,92
17,45
18,26
3. Plumlov 125 16,55PV
17,00
16,62
-
16,55
16,79
18,04
17,16
--
18,62
NP
23,17
4. Dětkovice 122 15,80PV
41,75
17,70
18,93
NP
17,65
17,86
17,89
15,80
17,90
19,10
17,62
17,70
5. Loučany 115 15,49OL
28,51
17,61
18,21
17,46
NP
18,22
30,65
15,49
18,12
17,36
17,73
17,62
6. Olešnice 113 15,62OL
NP
19,42
18,09
17,26
18,62
17,96
17,68
15,62
17,88
NP
17,87
17,99
7. Ludéřov 105 15,33OL
18,73
18,11
23,62
19,28
18,18
18,14
18,79
15,33
17,77
20,74
17,97
18,13
8. Bílovice 100 15,71PV
18,60
NP
28,85
17,43
18,04
17,98
17,71
15,71
25,08
20,83
18,04
17,31
9. Lipová 79 16,90PV
18,25
18,10
20,43
17,55
17,99
35,75
19,30
16,90
19,01
20,77
NP
17,91
10. Čelechovice na Hané 76 17,76PV
19,32
17,76
19,37
17,95
19,22
18,23
19,21
NP
18,79
18,63
19,00
19,58
11. Myslejovice B 65 17,64PV
18,52
18,09
17,96
18,01
17,64
32,31
18,76
19,22
20,87
--
18,46
12. Niva 59 15,62PV
29,59
17,71
25,62
20,89
NP
18,15
17,95
15,62
20,08
NP
18,68
19,62
13. Soběsuky 51 16,94PV
18,55
27,91
19,47
18,91
18,51
19,90
NP
16,94
18,79
18,67
19,44
NP
14. Stražisko 34 15,38PV
18,34
18,87
--
NP
--
15,38
----
15. Domamyslice B 33 16,34PV
21,45
NP
NP
-
19,13
NP
-
16,34
22,46
19,06
19,03
18,51
-. Cholina 33 18,07OL-
18,07
19,30
18,19
--
20,38
-
26,00
20,26
19,92
NP
17. Náměšť na Hané 32 15,48OL
NP
17,34
-----
15,48
-
NP
--
18. Jabloňany 18 16,70BK-----
18,01
19,57
16,70
27,28
---
19. Obora 15 17,00BK---
17,00
---
NP
----
20. Hodějice 11 15,50VY-------
15,50
----
21. Dětkovice 8 18,42VY----
18,42
-------
22. Žďár 7 17,93BK---
17,93
--------
-. Císařov 7 18,29PR-----------
18,29
24. Špičky 6 18,68PR
18,68
-----------
25. Určice 5 18,24PV
19,64
NP
-
18,24
-
19,21
------
26. Pavlov 3 16,57SU-
NP
--
NP
--
16,57
----
-. Nová Dědina 3 19,57OL
19,57
-----------
-. Kelčice 3 20,07PV-
21,76
NP
20,07
-
24,51
20,97
-
38,52
NP
-
NP
29. Želeč 2 19,05PV
21,16
22,45
NP
19,05
NP
-
22,84
-----
30. Tršice 1 20,11OL
22,29
----------
20,11
31. Krasice 0 17,81PV-
NP
-
22,74
---
17,81
----
-. Starý Lískovec 0 17,83BM-
17,83
----------
-. Luboměř 0 18,38NJ
18,38
-----------
-. Polkovice 0 18,48PR
NP
18,48
---
27,21
------
-. Břevenec 0 18,52OL
18,52
-----------
-. Haňovice 0 18,90OL
NP
NP
--------
18,90
-
-. Buková 0 19,15PV-------
21,34
---
19,15
-. Vrchoslavice 0 19,33PV---
19,33
--------
-. Ráječek 0 19,62SU-----
19,62
------
-. Měrotín 0 19,73OL
20,38
---------
19,73
-
-. Senetářov 0 19,79BK-
27,41
-
NP
---
19,79
----
-. Bludov 0 20,14SU----------
20,14
-
-. Myslejovice 0 20,56PV
20,56
-----------
-. Velké Hoštice 0 20,61OP-----------
20,61
-. Nové Dvory 0 20,86OL
20,86
NP
----------
-. Vážany 0 21,08BK---
21,08
--------
-. Radslavice 0 21,15VY
21,15
------
NP
----
-. Hlubočky 0 21,44OL
NP
28,66
-----
21,44
----
-. Benešov 0 24,07BK------
24,07
NP
----
-. Šumvald 0 24,27OL
24,27
-----------
-. Chválkovice 0 27,03OL
27,03
NP
----------
-. Ondratice 0 27,70PV-
27,70
----------
-. Soběsuky B 0 32,21PV-----------
32,21
-. Kožušany 0 NPOL-
NP
----------
-. Dolní Libina 0 NPSU
NP
-----------
-. Malá Lhota 0 NPBK-------
NP
----
-. Valšovice (Hranice VI) 0 NPPR----
NP
-------
-. Janovice 0 NPFM
NP
-----------
-. Velký Týnec 0 NPOL
NP
-----------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Lo
1

2
Če
3
Že
4
Pl
5

6
Li
7
Ni
8

9

10
Ol
11
So
12
1. Bílovice A 86 17,78PV
19,17
18,62
20,85
20,51
17,78
18,71
19,15
19,64
19,91
19,39
19,47
19,05
2. Pěnčín 66 17,49PV
19,38
19,38
20,45
-
NP
19,17
26,56
21,31
18,36
19,56
17,49
17,96
3. Soběsuky B 55 18,64PV
NP
19,93
19,70
19,21
48,96
NP
19,52
18,89
21,47
NP
18,64
21,58
4. Soběsuky A 54 18,16PV
21,80
19,62
21,17
26,40
26,71
19,64
30,37
82,08
18,64
18,16
20,02
18,96
5. Bílovice B 51 18,75PV
19,17
18,75
22,22
36,46
28,07
19,46
19,09
19,87
21,01
25,44
21,21
19,14
6. Loučany 48 17,38OL
17,88
18,24
-----
NP
18,80
17,38
17,53
22,72
7. Dětkovice 27 19,81PV
22,72
NP
30,45
21,19
-
20,26
19,81
22,60
25,31
20,98
20,33
20,79
8. Olešnice 15 19,44OL
NP
NP
30,11
36,18
NP
19,54
-
36,21
-
19,44
NP
NP
9. Krasice 14 19,04PV---
NP
-
28,27
24,08
19,04
23,59
-
20,37
NP
10. Sychotín 12 17,42BK-
17,42
----------
-. Senetářov 12 18,66BK-------
18,66
----
12. Hlubočky 11 19,08OL
19,08
21,78
-----
19,43
----
13. Radíkov 9 18,05OL-
18,05
----------
-. Žernovník 9 18,79BK-----
18,79
----
25,58
-
-. Žďár 9 18,88BK-------
18,88
----
-. Malé Hoštice 9 21,21OP----
21,21
-------
17. Popůvky B 5 21,33BO---
21,33
--------
18. Ostrov u Macochy 4 19,14BK-------
19,14
----
19. Malá Lhota 3 19,21BK-------
19,21
----
-. Droždín 3 20,09OL
20,09
-----------
21. Svésedlice 2 20,37OL
20,37
-----------
22. Nová Dědina 1 20,75OL
20,75
-----------
23. Náměšť na Hané 0 20,14OL
22,66
43,33
-----
20,14
----
-. Soběsuky C 0 20,84PV-----------
20,84
-. Haňovice 0 21,11OL
24,25
21,11
------
33,75
---
-. Radslavice 0 22,35VY-------
22,35
----
-. Želeč 0 22,76PV------
NP
22,76
----
-. Velký Týnec 0 31,82OL
31,82
-----------
-. Hodějice 0 NPVY-------
NP
----
-. Popůvky A 0 NPBO---
NP
--------


Celkem se účastnilo:  89 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: