Rok:

Výsledky ročníku 2011 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. O
1
Če
2
Li
3
B
4

5
Kr
6

7
St
8
Ni
9
So
10
1. Stražisko 136 16,46PV
18,22
18,18
17,96
NP
17,63
17,32
31,70
17,75
16,46
22,10
2. Bílovice 122 15,56PV
20,57
18,47
17,97
17,77
18,50
18,02
19,16
18,24
36,20
15,56
3. Lipová 115 17,90PV
19,85
18,91
17,90
18,54
18,38
18,17
18,24
18,52
19,35
19,49
4. Dětkovice B 98 16,38PV
19,47
23,87
20,34
17,83
18,32
18,24
18,63
19,42
17,64
16,38
5. Čelechovice na Hané 93 16,09PV
19,31
18,48
20,18
21,36
24,55
18,18
18,71
20,13
16,09
NP
6. Vícov 92 15,86PV
29,72
18,96
19,13
18,21
18,00
19,43
26,15
22,75
16,26
15,86
7. Nová Dědina 90 15,43PV
20,32
NP
18,31
18,95
17,97
17,86
19,65
23,00
21,54
15,43
-. Dětkovice A 90 15,71PV
19,26
22,12
18,17
18,15
17,80
18,47
NP
NP
19,30
15,71
9. Brodek u Konice 65 16,50PV
19,70
19,35
19,87
18,70
18,82
NP
19,24
20,72
NP
16,50
10. Soběsuky 59 16,25PV
21,61
20,50
21,39
19,36
21,51
22,27
20,13
21,40
17,55
16,25
-. Niva 59 17,02PV
21,52
19,51
21,34
17,82
19,23
22,48
NP
20,61
17,02
NP
12. Domamyslice 36 15,47PV
NP
NP
--
18,81
22,68
-
18,93
16,87
15,47
13. Seloutky 35 17,79PV
31,16
40,48
19,66
27,19
21,01
NP
34,88
22,12
18,59
17,79
14. Loučany 17 17,92OL--
17,92
-
27,90
-----
-. Okrouhlá 17 18,52BK-
NP
----
18,52
---
16. Myslejovice 13 16,13PV
21,96
---
21,54
----
16,13
-. Ptení 13 21,10PV
54,92
54,54
26,28
24,38
22,28
26,49
32,20
NP
22,26
21,10
18. Plinkout 11 18,04OL--
18,06
-
18,04
-----
19. Habrovany A 10 17,54VY--------
17,54
-
20. Horní Štěpánov 8 18,72PV
20,25
-
18,72
-------
21. Pamětice 7 17,84BK--------
17,84
-
-. Kobylničky 7 20,17PV
NP
--
NP
-
20,17
----
23. Ostrov u Macochy 6 18,11BK--
20,41
-----
18,29
18,11
-. Němčice A 6 21,29BK---
21,29
------
25. Dolany 4 22,89OL-------
22,89
--
26. Habrovany 2 21,14VY--------
21,14
-
27. Kelčice 1 17,25PV----
24,21
53,75
-
NP
-
17,25
28. Ludslavice 0 18,18KM----
18,18
-----
-. Malá Lhota 0 18,82BK----
18,82
NP
----
-. Haňovice 0 18,97OL--
21,01
-
18,97
-----
-. Hodějice 0 19,30VY----
19,30
-----
-. Počenice 0 19,33KM----
19,33
-----
-. Křenovice 0 19,84PR----
19,84
-----
-. Soběsuky Grewis 0 20,41PV---------
20,41
-. Lipová B 0 20,44PV--
21,23
----
20,44
--
-. Jabloňany 0 20,56BK----
20,56
-----
-. Tučapy 0 20,59KM----
20,59
-----
-. Hlubočky 0 20,78OL----
20,78
-----
-. Drnovice A 0 21,66VY----
21,66
-----
-. Drnovice 0 21,74VY----
21,74
-----
-. Pěnčín 0 21,84PV
21,84
---------
-. Veselice 0 22,44BK--------
22,44
-
-. Vavřinec 0 22,74BK--------
22,74
-
-. Vážany 0 23,66BK--
23,66
-------
-. Buková 0 25,12PV------
NP
-
25,12
-
-. Drnovice B 0 26,67VY-----
26,67
----
-. Šošůvka 0 27,28BK--
27,28
29,06
----
36,86
-
-. Odrlice 0 28,32OL----
28,32
--
NP
--
-. Morkovice 0 32,87KM----
32,87
-----
-. Čelčice 0 37,52PV------
37,52
---
-. Hrochov 0 NPPV--
NP
-------
-. Petrovice 0 NPBK--------
NP
-
-. Žďár 0 NPBK---
NP
----
NP
-
-. Dětkovice 0 NPVY----
NP
-----
-. Němčice B 0 NPBK---
NP
------


Celkem se účastnilo:  71 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: