Oprechtice 2009 - VIII.ročník o putovní pohár SDH Oprechtice

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 20. 06. 2009 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
Zadal: Martin Nováček

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Moravskoslezské ligy

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Prchalov NJ 14,03 - -
2.  Petřvald 2-Petřvaldík NJ 14,19 - -
3.  Vrbice KA 14,26 - -
4.  Lubno FM 14,46 - -
5.  Metylovice A FM 14,67 - -
6.  Svinov A OV 14,73 - -
7.  Oprechtice A FM 14,80 - -
8.  Kojkovice FM 14,81 - -
9.  Bartovice B OV 14,82 - -
10.  Jistebník NJ 14,92 - -
11.  Lesní Albrechtice OP 15,13 - -
12.  Rychaltice FM 15,41 - -
13.  Písečná FM 15,46 - -
14.  Kozlovice FM 15,55 - -
15.  Větřkovice OP 15,71 - -
16.  Svinov B OV 15,78 - -
17.  Proskovice OV 15,89 - -
18.  Metylovice FM 16,08 - -
19.  Bukovec FM 16,10 - -
20.  Oprechtice B FM 16,15 - -
21.  Fryčovice FM 16,18 - -
22.  Kozmice A OP 16,60 - -
23.  Malenovice FM 17,01 - -
24.  Bartovice A OV 17,28 - -
25.  Paskov FM 17,66 - -
26.  Hukovice NJ 18,39 - -
27.  Dolní Marklovice KA 18,59 - -
28.  Louky KA 18,80 - -
29.  Košatka A FM 19,38 - -
30.  Žabeň FM 44,17 - -
31.  Luboměř NJ NP - -
31.  Mošnov NJ NP - -
31.  Hrádek FM NP - -
31.  Kozmice B OP NP - -
31.  Košatka B FM NP - -
31.  Mistřovice KA NP - -
31.  Stará Ves FM NP - -
31.  Město Havířov KA NP - -
31.  Kunčice pod Ondřejníkem FM NP - -
31.  Bartovice C OV NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Moravskoslezské ligy

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bartovice OV 17,30 - -
2.  Rychaltice FM 17,46 - -
3.  Petřvald 2-Petřvaldík NJ 17,64 - -
4.  Stará Ves A FM 17,82 - -
5.  Kojkovice FM 18,34 - -
6.  Metylovice FM 18,35 - -
7.  Kunčice pod Ondřejníkem FM 18,52 - -
8.  Oprechtice A FM 18,83 - -
9.  Paskov FM 19,94 - -
10.  Jistebník NJ 21,87 - -
11.  Dolní Marklovice KA 22,11 - -
12.  Vlčovice NJ 24,64 - -
13.  Krmelín FM 39,12 - -
14.  Oprechtice B FM NP - -
14.  Stará Ves B FM NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov ANJ13,4213,5113,512014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kozlovice FM13,7113,4113,712013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Svinov AOV13,8113,7013,812013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vrbice AKA13,6913,9913,992014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Prchalov ANJ13,4013,9913,992013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Oprechtice AFM13,8114,0114,012013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Svinov BOV14,1214,0814,122013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Petřvald 2-Petřvaldík NJ14,2114,0914,212013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bartovice AOV14,2313,4314,232013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Prchalov ANJ--14,262012/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Petřvald 2-Petřvaldík NJ14,1314,3114,312016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Prchalov ANJ14,1614,3314,332014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Oprechtice FM13,9914,3514,352013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Plumlov PV13,9614,3614,362013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Podhorie ZA14,4513,9714,452013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mošnov NJ14,4714,1914,472013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Košatka FM14,4914,3614,492013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nová Ves FM14,5014,4114,502014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Podvysoká CA14,5014,1314,502014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mniší NJ14,5114,4814,512013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Prchalov ANJ--14,512011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vrbice AKA14,5414,0414,542013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Prchalov NJ--14,552009/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Karviná LoukyKA14,0114,5614,562014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bartovice BOV13,8914,5614,562013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Lubno FM14,5914,4914,592014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vrbice KA14,5914,6014,602014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Oprechtice FM--14,602009/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Podvysoká CA14,2314,6114,612013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Košatka AFM14,4914,6214,622014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Bartovice B OV17,2216,9217,222013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Oprechtice FM16,3317,2817,282016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Petřvald 2-Petřvaldík NJ17,3116,8817,312013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bartovice B OV17,1917,3217,322014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Skrochovice OP17,3417,1617,342013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nová Ves FM17,3517,2017,352014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bartovice B OV17,4817,1717,482013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Kozmice OP17,5216,9817,522013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Oprechtice FM17,6116,8117,612015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Radíkov PR17,3517,6217,622015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bartovice A OV16,8817,6317,632014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Jistebník NJ--17,672009/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Stará Ves NJ17,7017,6917,702013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Stará Ves FM17,8117,7217,812014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Rychaltice FM--17,842009/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Oprechtice FM--17,972012/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Stará Ves NJ17,9817,2517,982014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bartovice A OV17,0217,9817,982013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Oprechtice FM18,0716,2318,072013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Bartovice B OV18,0917,6318,092014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Mistřovice KA17,4918,1118,112014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Chlebičov OP17,8818,2318,232014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Malé Hoštice OP18,2617,9418,262016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Mistřovice KA18,3518,0118,352016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Petřvald 2-Petřvaldík NJ--18,482012/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Bolatice OP17,6418,5818,582016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Svinov OV18,1518,5918,592015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Jistebník NJ18,2318,6218,622013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Radíkov PR18,6218,7318,732016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Kozmice OP18,6918,7518,752013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Lučina FM21,0120,3321,012014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Hnojník FM23,1125,0225,022014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Petřvald 2-Petřvaldík NJ29,3528,9829,352014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Petřvald 2-Petřvaldík NJ32,5331,1932,532015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Petřvald 1-Petřvald NJ44,0028,6944,002014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Oprechtice FM50,2428,2750,242014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Mysločovice ZL11,9912,0112,012013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Mořkov NJ11,8312,4912,492015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Petřvald 1-Petřvald NJ12,5712,5512,572013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Brušperk FM13,2513,4813,482014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Hnojník FM13,4913,2913,492013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Mořkov NJ13,6613,1513,662014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Řepiště FM13,6913,2913,692013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Trojanovice NJ14,3412,2114,342013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Oprechtice FM14,3513,1714,352013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Nýdek FM14,3814,4114,412013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Jistebník NJ14,4814,1514,482015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Petřvald 2-Petřvaldík NJ14,0214,5214,522013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Čeladná FM14,5714,2714,572013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Kunčice pod Ondřejníkem FM14,0714,6514,652014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nová Ves FM14,6714,5114,672014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Lubno FM13,4114,6814,682015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Rymice KM14,7613,1414,762013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Ludslavice KM14,9713,4414,972013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Trojanovice NJ14,9814,3114,982014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Řepiště FM14,9912,2414,992014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Petřvald 2-Petřvaldík NJ14,7915,0715,072015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Brušperk FM13,7915,3915,392015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Kunčice pod Ondřejníkem FM15,5612,6015,562015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bruzovice FM14,1515,7615,762014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Paskov FM16,0114,9916,012013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Pravčice KM13,8116,0316,032015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Proskovice OV15,5416,0816,082013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Michálkovice OV15,0816,1216,122014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Vyšní Lhoty FM16,3214,2216,322013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bruzovice FM16,3316,2216,332015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nová Ves FM13,7013,3213,702014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nová Ves FM13,9313,0713,932015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Malenovice FM14,7313,9913,992014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Lučina FM13,8014,2014,202014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Lučina FM13,1014,3514,352015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nová Ves FM14,7614,8614,862013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Nová Ves FM13,2714,9714,972013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Jistebník NJ14,1714,9814,982014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Trojanovice NJ14,0814,9914,992014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Řepiště FM15,3014,9215,302014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Malenovice FM14,9715,5415,542013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Vyšní Lhoty FM16,4615,7216,462013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Petřvald 1-Petřvald NJ16,3416,6916,692015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Malenovice FM16,4016,8516,852015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Trojanovice NJ17,0715,6017,072013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Příbor NJ17,3517,3917,392014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Raškovice FM18,4216,9418,422015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Oprechtice FM18,7716,7018,772014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Bruzovice FM17,2219,6719,672015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Petřvald 1-Petřvald NJ19,7318,3819,732014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Hnojník FM19,8719,2019,872015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Krmelín FM18,6019,9319,932014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Raškovice FM20,3020,4420,442013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Kunčice pod Ondřejníkem FM18,9720,4820,482014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Nýdek FM20,9721,4121,412015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Mořkov NJ22,0021,1222,002014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nýdek FM21,7522,1022,102014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Bruzovice FM18,0422,2222,222013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Metylovice FM19,6322,3322,332015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Nýdek FM22,3621,8122,362013/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/06/22 Oprechtice, I.ročník o putovní pohár SDH Oprechtice
-
2003/06/21 Oprechtice, II.ročník o putovní pohár SDH Oprechtice
-
2005/06/18 Oprechtice, IV.ročník o putovní pohár SDH Oprechtice
-
2005/06/19 Oprechtice, I.ročník pohárové soutěže MH
-
2006/06/17 Oprechtice, V.ročník o putovní pohár SDH Oprechtice
-
2006/06/18 Oprechtice, II.ročník pohárové soutěže MH
-
2006/09/09 Oprechtice, Eurokan CUP
-
2007/06/16 Oprechtice, VI.ročník o putovní pohár SDH Oprechtice
-
2007/06/17 Oprechtice, III.ročník pohárové soutěže MH
-
2007/09/15 Oprechtice, Eurokan CUP
-
2008/06/21 Oprechtice, VII.ročník o putovní pohár SDH Oprechtice
-
2008/06/22 Oprechtice, IV.ročník pohárové soutěže MH
-
2008/09/06 Oprechtice, Eurokan CUP
-
2009/06/20 Oprechtice, VIII.ročník o putovní pohár SDH Oprechtice
-
2009/06/20 Oprechtice, I.ročník Climart CUP
-
2009/06/21 Oprechtice, V.ročník pohárové soutěže MH
-
2009/09/05 Oprechtice, Eurokan CUP
-
2010/06/19 Oprechtice, IX.ročník o putovní pohár SDH Oprechtice
-
2010/06/19 Oprechtice, II.ročník Climart CUP
-
2010/06/20 Oprechtice, VI.ročník pohárové soutěže MH
-
2010/09/04 Oprechtice, Eurokan CUP
-
2011/06/18 Oprechtice, X.ročník o putovní pohár SDH Oprechtice
-
2011/06/18 Oprechtice, III.ročník Climart CUP
-
2011/06/19 Oprechtice, VII.ročník pohárové soutěže MH
-
2011/09/03 Oprechtice, Eurokan CUP
-
2012/06/16 Oprechtice, XI.ročník o putovní pohár SDH Oprechtice
-
2012/06/16 Oprechtice, IV.ročník Climart CUP
-
2012/06/17 Oprechtice, VIIi.ročník pohárové soutěže MH
-
2012/08/31 Oprechtice, Eurokan CUP
-
2013/06/15 Oprechtice, XII.ročník o putovní pohár SDH Oprechtice
-
2013/06/15 Oprechtice, V.ročník Climart CUP
-
2013/08/30 Oprechtice, Eurokan cup
-
2014/06/21 Oprechtice, XIII.ročník o putovní pohár SDH Oprechtice
-
2014/06/21 Oprechtice, VI.ročník Climart Cup
-
2014/06/22 Oprechtice, X.ročník pohárové soutěže MH
-
2014/08/29 Oprechtice, Eurokan CUP
-
2015/06/20 Oprechtice, VII.ročník Climart CUP
-
2015/08/29 Oprechtice, Eurokan Cup 2015
-
2016/06/18 Oprechtice, XV.ročník o putovní pohár SDH Oprechtice
-
2016/06/18 Oprechtice, VIII. ročník Climart cup
-
2017/06/17 Oprechtice, XVI.ročník o putovní pohár SDH Oprechtice
-
2017/06/17 Oprechtice, IX.ročník Climart cup
-
Kdy Kde Liga


Komentáře