Loukov (Libosváry) 2019 - O putovní pohár starosty SDH Loukov

Liga: PHL
Místo: Libosváry
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 31. 08. 2019 13:00
Kontakt:   Tomáš Olivík
Telefon:  725 381 968

Začátek rezervace: 18. 08. 2019 20:00
Konec rezervace: 30. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  18. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 08. 09. 2019 00:00
Zadal: marta

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

 ********** SOUTĚŽ PROBĚHNE NA HŘIŠTI V LIBOSVÁRECH  **********

Nástup družstev v 12:45, start prvního družstva 13:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Náběh k základně travnatý, povrch kolem základny z asfaltu
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-libosvary-10038.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loukov KMMishi
22Ludslavice KMMishi
33Prchalov BNJMishi
44Hrabůvka PRMishi
55Zahnašovice KMMishi
66Nová Dědina KMMishi
77Mladcová ZLMishi
88Pravčice KMMishi
99Valšovice (Hranice VI) PRMishi
1010Mistřice UHMishi
1111Křenovice PRMishi
1212Radkova Lhota PRMishi
1313Karolín KMMishi
1414Roštění KMMishi
1515Mysločovice ZLMishi
1616Radíkov PRMishi
1717Pravčice BKMMishi
1818Dětkovice VYMichal Hrabánek
1919Babice VSPetr Korábečný
2020Hoštice KMRadoslav Gregor
2122Pasohlávky BOJiří Bednář
2223Chvalnov KMDaniel Šušlík
2324Velký Ořechov CZLPatrik Hruška
2425Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2526Lukov ZLJan Drábek
2627Zdounky KMJiří Šauer
2728Hlinsko PRPetr Beránek
2829Bařice KMPavel Lužík
2930Brusné KMMartin Šťastný
3031Býškovice PRTomáš Kolda
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loukov KMMishi
22Roštění KMMishi
33Pravčice BKMMishi
44Zahnašovice KMMishi
55Rymice KMMishi
66Karolín KMMishi
77Dětkovice VYMishi
88Pravčice AKMMishi
99Radkova Lhota PRJan Klimecký
1010Olšovec PRFilip Staněk
1111Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
1212Hlinsko PRPetr Beránek
1313Loučka VSVeronika Sedlářová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pravčice KM16,0516,2516,252019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hrabůvka PR16,3016,2816,302019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pasohlávky BO16,8216,6116,822019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Radíkov PR16,3216,8416,842019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Podhradní Lhota KM16,8716,7316,872019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ludslavice KM17,0316,7417,032019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Křenovice PR17,2617,0917,262019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dětkovice VY17,4217,3317,422019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Radkova Lhota PR17,2417,4417,442019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Špičky PR17,3317,5217,522019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Velký Ořechov CZL17,6316,3817,632019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hoštice KM17,6617,4917,662019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Prchalov BNJ18,0016,5118,002019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lukov ZL17,7018,2018,202019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Valšovice (Hranice VI) PR18,1318,2818,282019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Karolín KM17,0018,5118,512019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Vrbka KM18,3918,6718,672019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chvalnov KM18,7818,4118,782019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mysločovice ZL19,1219,1319,132019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Zdounky KM19,3419,0519,342019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Zahnašovice KM19,4618,6019,462019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Hlinsko PR19,6016,6419,602019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mistřice UH17,6420,8320,832019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Babice VS22,3022,0122,302019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Býškovice PR22,5422,6422,642019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Loukov KM23,7522,7523,752019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Roštění KM23,6824,5924,592019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mladcová ZL25,9825,8025,982019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Brusné KM41,5241,6041,602019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Nová Dědina KM--NP2019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Pravčice BKM18,17-NP2019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/07/13 Loukov - Libosváry, pohárovka 2B
VHL
2019/08/31 Loukov (Libosváry), O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov
PHL
2020/05/30 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2020/06/06 Babice, O pohár SDH Babice
PHL
2020/06/13 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2020/06/27 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2020/07/18 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2020/07/19 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice
PHL
2020/08/01 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2020/08/08 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2020/08/23 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2020/08/29 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
Kdy Kde Liga