Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Zahnašovice Kdy: 04. 08. 2019 11:00
Kontakt:   Petr Miklík Telefon:  736 625 116
Začátek rezervace: 21. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 02. 08. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMMishi
22Prchalov BNJMishi
33Podhradní Lhota KMMishi
44Hrabůvka PRMishi
55Prchalov ANJMishi
66Ludslavice KMMishi
77Nová Dědina KMMishi
88Pravčice KMMishi
99Valšovice (Hranice VI) PRMishi
1010Mistřice UHMishi
1111Křenovice PRMishi
1212Radkova Lhota PRMishi
1313Karolín KMMishi
1414Roštění KMMishi
1515Mysločovice ZLMishi
1616Radíkov PRMishi
1717Mladcová ZLMishi
1818Babice VSPetr Korábečný
1919Hoštice KMAntonín Novák
2020Pasohlávky BOJiří Bednář
2121Louky ZLpeca
2222Vésky BUHTomáš Brhlík
2323Špičky PRŠtěpán Šindler
2424Lukov ZLJan
2525Chvalnov KMBarbora Paráková
2626Dětkovice VYMichal Hrabánek
2727Pravčice BKMMartin Masař
2828Vrbětice ZLBronislav Lysák
2929Martinice KMPetr Miklík
3030Plumlov PVLuboš Kopřiva
3131Vítonice KMHonza Bělík
3232Hlinsko PRTomáš Mareček
3333Velký Ořechov ZLPatrik Hruška
3434Přílepy KMBronislav Kutra
3535Zdounky KMJiří Šauer
3636Kostelany KMPetr Miklík
3737Morkovice KMPavel Krejčí
3838Jasenice VSJakub Kopřiva
3939Opatovice PRDalibor Vašíček
4040Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
4141Žeranovice KMMatyáš Charvát
4243Hradčovice UHRadek Hlaváč
4350Brusné KMMartin Šťastný

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMMishi
22Loukov KMMishi
33Pravčice BKMMishi
44Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
55Rymice KMMishi
66Karolín KMMishi
77Dětkovice VYMishi
88Pravčice AKMMishi
99Bojkovice UHLucie Bartošová
1010Hostašovice NJJan Duda
1111Nětčice KMPetra Plachá
1212Radkova Lhota PRJan Klimecký
1313Martinice KMPetr Miklík
1414Olšovec PRMagdaléna Hlavová
1515Loučka ŽenyVSVeronika Sedlářová
1616Kostelany KMPetr Miklík
1717Hlinsko PRPetr Beránek
1818Morkovice KMPavel Krejčí
1919Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
2020Bohuslavice u Zlína ZLEliška
2121Opatovice PRDalibor Vašíček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.