Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty města Holešova Kdy: 01. 06. 2019 11:00
Kontakt:   René Jašek Telefon:  775 517 615
Začátek rezervace: 19. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 31. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tučapy KMMishi
22Podhradní Lhota KMMishi
33Křenovice PRMishi
44Hrabůvka PRMishi
55Zahnašovice KMMishi
66Ludslavice KMMishi
77Mladcová ZLMishi
88Pravčice KMMishi
99Valšovice (Hranice VI) PRMishi
1010Mistřice UHMishi
1111Pravčice BKMMartin Masař
1212Radkova Lhota PRMishi
1313Karolín KMMishi
1414Roštění KMMishi
1515Mysločovice ZLMishi
1616Chropyně KMVladislav Sedlařík
1717Nová Dědina KMMishi
1818Dětkovice VYMichal Hrabánek
1919Pasohlávky BOJiří Bednář
2020Hoštice KMAntonín Novák
2121Babice VSPetr Korábečný
2222Brusné KMMartin Šťastný
2323Prchalov ANJJakub Šenk
2424Hlinsko PRPetr Beránek
2525Vítonice KMHonza Bělík
2626Prchalov BNJJakub Šenk
2727Lukov ZLLukáš Žák
2828Ratiboř VSLibor Vítek
2929Ludéřov OLLukáš Navrátil
3032Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
3135Špičky PRŠtěpán Šindler
3250Radíkov PRMishi

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Brusné KMMishi
22Milotice nad Bečvou PRMishi
33Pravčice BKMMishi
44Zahnašovice KMMishi
55Rymice KMMishi
66Karolín KMMishi
77Dětkovice VYMishi
88Pravčice AKMMishi
99Bojkovice UHLucie Bartošová
1010Hlinsko PRPetr Beránek
1111Radkova Lhota PRJan Klimecký
1212Loukov ŽenyKMmarta
1313Olšovec PRFilip Staněk
1415Loučka VSVeronika Sedlářová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.