Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Roštění Kdy: 20. 07. 2019 13:00
Kontakt:   Petr Lajda Telefon:  608 473 597
Začátek rezervace: 07. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 19. 07. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Roštění KMTomáš Hráček
22Vésky UHTomáš Hráček
33Prchalov BNJTomáš Hráček
44Hrabůvka PRMishi
55Špičky PRTomáš Hráček
66Dětkovice VYTomáš Hráček
77Mladcová ZLMishi
88Pravčice KMMishi
99Valšovice (Hranice VI) PRMishi
1010Mistřice UHMishi
1111Křenovice PRMishi
1212Radkova Lhota PRMishi
1313Karolín KMMishi
1414Vrbka KMTomáš Hráček
1515Mysločovice ZLMishi
1616Radíkov PRMishi
1717Nová Dědina KMMishi
1818Pravčice BKMMishi
1919Babice VSPetr Korábečný
2020Pasohlávky BOJiří Bednář
2121Ludslavice KMTomáš Hráček
2222Lukov ZLJan
2323Hoštice KMRadoslav Gregor
2424Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2525Kostelany KMZdenek Bršlica
2627Vrchoslavice PVRadim Janečka
2729Zahnašovice KMTomáš Hráček
2830Brusné KMMartin Šťastný
2931Jasenice VSLukáš Komender
3032Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
3133Hlinsko PRTomáš Mareček
3234Martinice KMTomáš Hráček
3335Zdounky KMJiří Šauer
3440Vítonice KMHonza Bělík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelany ŽenyKMZdenek Bršlica
22Roštění KMTomáš Hráček
33Pravčice BKMMishi
44Zahnašovice KMMishi
55Rymice KMMishi
66Karolín KMMishi
77Dětkovice VYMishi
88Pravčice AKMMishi
99Radkova Lhota PRJan Klimecký
1010Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
1111Nětčice KMPetra Plachá
1212Olšovec PRFilip Staněk
1313Hlinsko PRPetr Beránek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.