Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Pravčice Kdy: 21. 07. 2019 09:45
Kontakt:   Lukáš Mišelnický Telefon:  777 295 791
Začátek rezervace: 07. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 19. 07. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pravčice BKMMishi
22Brusné KMMartin Šťastný
33Prchalov BNJMishi
44Hrabůvka PRMishi
55Zahnašovice KMMishi
66Ludslavice KMMishi
77Mladcová ZLMishi
88Pravčice KMMishi
99Valšovice (Hranice VI) PRMishi
1010Mistřice UHMishi
1111Křenovice PRMishi
1212Radkova Lhota PRMishi
1313Karolín KMMishi
1414Roštění KMMishi
1515Mysločovice ZLMishi
1616Radíkov PRMishi
1717Nová Dědina KMMishi
1818Dětkovice VYMichal Hrabánek
1919Pasohlávky BOJiří Bednář
2020Babice VSPetr Korábečný
2121Hoštice KMRadoslav Gregor
2222Plumlov PVLuboš Kopřiva
2323Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2424Vrchoslavice PVRadim Janečka
2525Opatovice PRDavid Roman
2626Špičky PRŠtěpán Šindler
2727Lukov ZLJan Drábek
2828Jasenice VSLukáš Komender
2929Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
3030Hranice PRVítězslav Stratil
3131Zdounky KMJiří Šauer
3232Hlinsko PRTomáš Mareček
3333Kostelany KMZdenek Bršlica
3434Partutovice PRmartin humplik
3540Vítonice KMHonza Bělík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11-  volné pro pořadatele-Mishi
22-  volné pro pořadatele-Mishi
33Pravčice BKMMishi
44Zahnašovice KMMishi
55Rymice KMMishi
66Karolín KMMishi
78Hlinsko PRPetr Beránek
89Radkova Lhota PRJan Klimecký
910Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
1011Nětčice KMPetra Plachá
1112Hostašovice NJJan Duda
1213Střítež nad Ludinou PRAneta Šatánková
1314Olšovec PRFilip Staněk
1415Opatovice PRDavid Roman
1530Dětkovice VYMishi
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.