Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník Kdy: 14. 12. 2019 11:00
Kontakt:   Jan Havlena Telefon:  724188704
Začátek rezervace: 11. 11. 2019 21:17 Konec rezervace: 14. 12. 2019 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kojatín TRMarie
22Čechtín ženyTRMája Horká
33Myslibořice ženyTRIvana Říhová
44Pohled MuziHBJakub Vašíček
55Kojatín ženyTRMarie
66Panská Lhota JIRichard Fejta
77Heraltice muži TRMatěj Hroch
88Bransouze TRMartin Caha
99Markvarec JHmartin pecha
1010Čechtín TRLibor Tvarůžek
1111Krahulov ženyTRAlena Hekerlová
1212Benetice ŽenyTRPetra Cejpková
1313Budeč JHMatěj Šmahel
1414Krahulov TRAlena Hekerlová
1515Výčapy BTRVítězslav Javůrek
1616Budišov ženyTRKateřina Syrová
1717Ptáčov Muži,muži nad 35TRRadek Dvořák
1818Ptáčov ŽenyTRRadek Dvořák
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. JeřmaniceLI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
04. 07. TopolanyVY
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
19. 07. KřenovicePR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.