Rok:

Výsledky ročníku 2017 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
St
2
Če
3
Pl
4

5
Li
6
Ni
7

8

9
So
10
1. Olešnice 145 15,03OL
17,62
22,49
17,87
17,84
17,11
17,38
15,03
17,20
17,29
18,15
2. Ludéřov 124 15,29OL
19,12
17,87
17,57
17,09
17,66
18,46
15,29
18,67
20,04
18,49
3. Domamyslice A 99 16,98PV
17,86
19,46
17,59
17,48
18,58
24,63
NP
16,98
18,00
18,67
4. Bílovice 97 15,37PV
17,63
18,35
17,77
NP
18,51
18,28
15,37
19,09
19,55
19,78
5. Lipová 85 17,51PV
19,18
18,07
17,76
18,68
17,51
28,72
25,13
19,64
18,20
18,33
6. Dětkovice 84 17,32PV
32,38
18,49
17,66
17,32
17,94
18,95
NP
20,48
17,92
22,10
7. Niva 66 15,28PV
NP
17,99
NP
NP
24,25
17,87
15,28
NP
NP
18,25
8. Soběsuky 58 16,91PV
18,77
29,51
18,86
18,61
18,53
26,24
16,91
18,64
18,77
26,81
9. Bořitov 50 17,62BK----
17,62
18,34
22,06
19,75
18,14
23,65
10. Cholina 47 15,86OL
19,79
NP
17,86
-
18,25
NP
15,86
18,78
NP
NP
11. Čelechovice na Hané 41 16,00PV
28,81
20,94
23,19
17,71
NP
-
16,00
18,89
18,50
NP
12. Domamyslice B 38 16,24PV
19,09
NP
18,66
19,67
NP
19,45
16,24
NP
19,86
31,07
13. Kelčice 23 19,53PV
25,46
-
22,51
NP
21,90
22,03
-
NP
21,49
19,53
14. Oponešice 20 15,93TR---
15,93
------
-. Žernovník 20 17,45BK
17,45
---------
16. Stará Říše 17 16,42JI---
16,42
------
17. Prchalov 15 16,45NJ---
16,45
------
18. Petrovice 14 18,13BK-----
18,67
18,13
--
23,36
-. Měrotín 14 18,17OL-
NP
19,98
---
21,66
-
18,17
-
20. Únětice 13 16,90PJ---
16,90
------
-. Luboměř 13 17,69NJ
17,69
---------
-. Odrlice 13 18,60OL-
22,47
18,60
-------
23. Břevenec 11 16,94OL---
16,94
------
24. Stražisko 10 19,46PV-
19,46
--------
25. Plumlov 9 17,11PV---
17,11
-----
17,34
-. Vážany 9 19,44BK---
20,61
-----
19,44
-. Krasice 9 19,93PV
NP
21,16
20,33
24,50
19,93
NP
27,51
---
28. Senetářov 8 16,25BK------
16,25
---
-. Jinolice 8 17,12JC---
17,12
------
-. Dolany 8 20,93OL-
20,93
--------
31. Radslavice 7 16,51VY------
16,51
---
32. Malá Lhota 6 16,85BK------
16,85
---
-. Jabloňany 6 18,57BK----
18,57
-
21,99
---
34. Plinkout 4 18,61OL--
18,84
-
18,61
-----
-. Chválkovice 4 18,90OL--
18,90
-------
36. Polkovice 3 17,84PR
18,31
--
17,84
19,31
---
18,11
-
-. Otaslavice 3 18,93PV------
18,93
---
-. Soběsuky B 3 25,35PV---------
25,35
39. Hlubočky 2 20,44OL------
20,44
---
40. Hostěrádky-Rešov 0 17,67VY---
17,67
------
-. Čikov 0 17,70TR---
17,70
------
-. Buková 0 18,50PV----
18,50
-
19,54
---
-. Pasohlávky 0 18,71BV
NP
--
18,71
------
-. Kožušany 0 20,03OL--
20,03
-------
-. Náměšť na Hané 0 23,47OL--
23,47
-------
-. Čechy pod Kosířem 0 NPPV--------
NP
-
-. Čechovice 0 NPPV
NP
---------
-. Benešov 0 NPBK-----
NP
----
-. Myslejovice 0 NPPV-------
NP
NP
-
-. Habrovany 0 NPVY------
NP
---


Celkem se účastnilo:  74 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: