Plumlov 2017 - O pohár starosty

Liga: Velká cena prostějovska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 08. 07. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Stanislav Režný

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Oponešice TR 15,93 15,71 15,93
2.  Stará Říše JI 16,42 16,14 16,42
3.  Prchalov NJ 16,45 16,12 16,45
4.  Únětice PJ 16,90 16,90 16,78
5.  Břevenec OL 16,94 16,41 16,94
6.  Ludéřov OL 17,09 16,82 17,09
7.  Plumlov PV 17,11 16,88 17,11
8.  Jinolice JC 17,12 17,12 16,87
9.  Dětkovice PV 17,32 16,67 17,32
10.  Domamyslice A PV 17,48 17,35 17,48
11.  Hostěrádky-Rešov VY 17,67 17,67 17,32
12.  Čikov TR 17,70 17,70 16,19
13.  Čelechovice na Hané PV 17,71 17,57 17,71
14.  Polkovice PR 17,84 17,84 16,94
15.  Olešnice OL 17,84 17,84 16,59
16.  Soběsuky PV 18,61 18,61 18,44
17.  Lipová PV 18,68 17,31 18,68
18.  Pasohlávky BV 18,71 17,01 18,71
19.  Domamyslice B PV 19,67 17,99 19,67
20.  Vážany BK 20,61 20,61 17,99
21.  Krasice PV 24,50 19,80 24,50
22.  Kelčice PV NP NP NP
23.  Bílovice PV NP NP 17,37
24.  Niva PV NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Skrochovice OP 16,85 16,85 16,14
2.  Žernovník BK 17,91 16,67 17,91
3.  Bílovice A PV 18,61 18,38 18,61
4.  Krasice PV 19,31 19,31 17,67
5.  Bílovice B PV 19,39 19,34 19,39
6.  Olešnice OL 19,65 19,65 17,82
7.  Pěnčín PV 22,91 18,21 22,91
8.  Soběsuky B PV 27,21 27,21 19,41
9.  Soběsuky A PV 35,60 35,60 32,25
10.  Sychotín BK NP NP NP
11.  Malé Hoštice OP NP NP 16,78
12.  Stará Říše JI NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC15,6515,7715,772014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR15,7115,9315,932017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR15,7115,9315,932017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Stará Říše JI15,7515,9515,952014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stará Říše JI15,7515,9515,952014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Trnava TR16,1716,0616,172014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Trnava TR16,1716,0616,172014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI16,2616,2616,262009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Stará Říše JI16,1416,4216,422017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stará Říše JI16,1416,4216,422017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Prchalov NJ16,1216,4516,452017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Prchalov NJ16,1216,4516,452017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Babice VS16,3316,4616,462016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Plumlov PV16,4216,5016,502014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Trnava TR16,5016,0116,502017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Plumlov PV16,4216,5016,502014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Lestkov SM16,5316,4616,532009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Lhenice TP16,5516,2116,552008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Velké Hoštice OP15,8516,5816,582016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Prchalov NJ16,6016,1716,602016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mladoňovice TR16,6115,9216,612017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Babice VS16,6716,3116,672017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Lavičky ZR16,2916,6916,692014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Úherce PS16,6716,7416,742009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,7616,5816,762016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žernovník BK16,7716,6916,772014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bašnice JC16,4316,7916,792017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Plumlov PV16,7916,0016,792016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Plumlov PV16,7916,0016,792016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Starý Lískovec Sport BM16,2916,8016,802016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Skrochovice OP16,8516,1416,852017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. TAG Zahnašovice KM16,8717,0017,002017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Radíkov OL17,3116,9217,312014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Libuň JC17,3817,4017,402017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Benešov u Semil SM16,5717,4417,442017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Bílovice A PV17,7817,7817,782016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Žernovník BK16,6717,9117,912017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Bílovice PV18,3218,0818,322014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Louňovice pod Blaníkem BN18,9916,5818,992017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Krasice PV19,3117,6719,312017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Bílovice PV19,3919,3419,392017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Olešnice OL19,6517,8219,652017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Chrášťany LT17,1719,8519,852017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Soběsuky PV20,5420,0720,542014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Pěnčín PV20,5820,5820,582014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Olešnice OL20,8520,4120,852014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17. Chrášťany LT21,0615,7821,062014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18. Malé Hoštice OP18,7421,2121,212016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
19. Soběsuky B PV19,8021,2321,232014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20. Vitiněves JC22,3017,2822,302014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21. Radíkov PR22,2022,3722,372017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22. Pěnčín PV18,2122,9122,912017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23. Rokytno PA20,1523,0623,062017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24. Ludéřov OL19,1324,5524,552014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
25. Soběsuky A PV16,7926,7126,712016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26. Soběsuky PV27,2119,4127,212017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27. Bílovice B PV28,0724,6428,072016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
28. Soběsuky B PV21,4148,9648,962016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29. Malé Hoštice OPNP16,78NP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30. Stará Říše JI--NP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/03 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2002/06/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2005/07/24 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2006/07/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2008/08/30 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2009/08/22 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2014/07/19 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2014/07/19 Plumlov, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/09 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/09 Plumlov, O pohár
VCPV
2017/07/08 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/08 Plumlov, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Komentáře