Loučany rezerv.na HE 2016 - O pohár

Liga: Velká cena prostějovska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 21. 05. 2016 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Stanislav Režný

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Plumlov PV 17,00 17,00 16,73
2.  Lipová PV 18,25 18,25 18,24
3.  Stražisko PV 18,34 18,34 17,39
4.  Plinkout OL 18,36 18,36 17,97
5.  Luboměř NJ 18,38 18,38 16,98
6.  Myslejovice B PV 18,52 17,84 18,52
6.  Břevenec OL 18,52 18,42 18,52
8.  Soběsuky PV 18,55 18,30 18,55
9.  Bílovice PV 18,60 18,60 17,81
10.  Špičky PR 18,68 18,68 17,66
11.  Ludéřov OL 18,73 18,73 17,85
12.  Čelechovice na Hané PV 19,32 19,32 17,96
13.  Nová Dědina OL 19,57 19,57 18,44
14.  Určice PV 19,64 18,53 19,64
15.  Měrotín OL 20,38 20,11 20,38
16.  Myslejovice PV 20,56 17,17 20,56
17.  Nové Dvory OL 20,86 20,86 20,75
18.  Radslavice VY 21,15 18,12 21,15
19.  Želeč PV 21,16 20,27 21,16
20.  Domamyslice B PV 21,45 20,59 21,45
21.  Tršice OL 22,29 22,29 18,83
22.  Šumvald OL 24,27 24,27 19,81
23.  Chválkovice OL 27,03 27,03 26,80
24.  Loučany OL 28,51 27,75 28,51
25.  Niva PV 29,59 29,59 22,37
26.  Domamyslice PV 30,33 17,65 30,33
27.  Dětkovice PV 41,75 18,73 41,75
28.  Haňovice OL NP NP NP
29.  Hlubočky OL NP NP NP
30.  Olešnice OL NP NP NP
31.  Janovice FM NP NP NP
32.  Polkovice PR NP NP NP
33.  Náměšť na Hané OL NP NP NP
34.  Velký Týnec OL NP NP NP
35.  Dolní Libina SU NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 17,88 17,72 17,88
2.  Hlubočky OL 19,08 19,08 19,04
3.  Bílovice B PV 19,17 19,17 19,14
3.  Bílovice A PV 19,17 19,17 18,70
5.  Pěnčín PV 19,38 19,38 18,46
6.  Droždín OL 20,09 20,09 19,42
7.  Svésedlice OL 20,37 19,10 20,37
8.  Nová Dědina OL 20,75 20,75 19,36
9.  Soběsuky A PV 21,80 21,80 18,80
10.  Náměšť na Hané OL 22,66 21,49 22,66
11.  Dětkovice PV 22,72 22,72 21,48
12.  Haňovice OL 24,25 23,87 24,25
13.  Velký Týnec OL 31,82 31,82 30,86
14.  Olešnice OL NP NP NP
15.  Soběsuky B PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV17,0016,7317,002016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV17,0016,7317,002016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Polkovice PR16,8717,0417,042017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Domamyslice APV17,5417,3317,542017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plumlov PV17,6316,8717,632017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Niva PV17,5517,7017,702017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludéřov OL17,8017,7617,802015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Olešnice OL17,7018,1018,102015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Domamyslice PV17,9918,1118,112015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Břevenec OL17,6618,1618,162015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lipová PV18,2518,2418,252016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Lipová PV18,2518,2418,252016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Loučany OL17,6118,2718,272015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Hlubočky OL18,2917,8718,292017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stražisko PV18,3417,3918,342016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stražisko PV18,3417,3918,342016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Plinkout OL18,3617,9718,362016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Plinkout OL18,3617,9718,362016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Luboměř NJ18,3816,9818,382016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Luboměř NJ18,3816,9818,382016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Břevenec OL17,9718,3818,382014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dětkovice BPV18,401,8918,402014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Domamyslice PV18,0018,4118,412014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Cholina OL18,5018,4118,502014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Olešnice OL18,5118,0918,512017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Myslejovice BPV17,8418,5218,522016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Břevenec OL18,4218,5218,522016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Břevenec OL18,4218,5218,522016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Myslejovice BPV17,8418,5218,522016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Měrotín OL18,5318,0018,532017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL17,7217,8817,882016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Loučany OL17,7217,8817,882016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Loučany OL18,4218,4518,452015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Pěnčín PV18,1618,6418,642015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Hlubočky OL19,0819,0419,082016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Hlubočky OL19,0819,0419,082016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Bílovice A PV19,1718,7019,172016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Bílovice B PV19,1719,1419,172016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Bílovice A PV19,1718,7019,172016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Bílovice B PV19,1719,1419,172016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Nová Dědina OL18,8119,2019,202015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Pěnčín PV19,3818,4619,382016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Pěnčín PV19,3818,4619,382016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Hlubočky OL18,4919,4419,442015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Olešnice OL19,0519,4419,442015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Haňovice OL19,3120,0820,082015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17. Droždín OL20,0919,4220,092016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18. Droždín Chvadrož OL20,0919,4220,092016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
19. Svésedlice OL19,0120,3720,372016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
20. Svésedlice OL19,1020,3720,372016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
21. Droždín Chvadrož OL18,9920,4120,412015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22. Nová Dědina OL20,7519,3620,752016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
23. Nová Dědina OL20,7519,3620,752016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
24. Nové Dvory OL21,1621,2621,262015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
25. Chválkovice OL20,3121,4521,452015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26. Soběsuky A PV21,8018,8021,802016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
27. Soběsuky A PV21,8018,8021,802016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
28. Náměšť na Hané OL21,4922,6622,662016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29. Náměšť na Hané OL21,4922,6622,662016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30. Dětkovice PV22,7221,4822,722016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Luboměř - Muži

18,38http://youtu.be/t-tvfpGYGdo Lukáš Grygar
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/05/26 Loučany, OL,
HE
2009/05/23 Loučany, OL,
HE
2014/05/17 Loučany, O pohár
HE
2015/05/16 Loučany , hřiště, Loučany
HE
2016/05/21 Hřiště Loučany, HE + VCP, HE + VCP , Pohárová soutěž, 3B
HE
2016/05/21 Loučany rezerv.na HE, O pohár
VCPV
2017/05/20 Loučany , hřiště, Loučany
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře