Lipová 2017 - O pohár starosty

Liga: Velká cena prostějovska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 29. 07. 2017 14:30
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Stanislav Režný

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
7.  Dětkovice PV 18,95 18,95 18,62

Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice OL 17,38 17,07 17,38
2.  Niva PV 17,87 17,25 17,87
3.  Bílovice PV 18,28 17,81 18,28
4.  Bořitov BK 18,34 18,34 18,20
5.  Ludéřov OL 18,46 18,46 17,19
6.  Petrovice BK 18,67 18,67 18,60
8.  Domamyslice B PV 19,45 19,45 18,79
9.  Kelčice PV 22,03 21,11 22,03
10.  Domamyslice A PV 24,63 24,63 18,35
11.  Soběsuky PV 26,24 23,05 26,24
12.  Lipová PV 28,72 28,72 27,98
13.  Cholina OL NP NP NP
13.  Krasice PV NP NP NP
13.  Benešov BK NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice OL 18,81 18,51 18,81
2.  Ostrov u Macochy BK 19,47 18,34 19,47
3.  Pěnčín PV 19,56 19,28 19,56
4.  Bílovice A PV 19,78 18,28 19,78
5.  Krasice PV 20,18 20,18 19,36
6.  Cholina OL 20,33 20,33 18,12
7.  Bílovice B PV 22,32 22,32 18,41
8.  Dětkovice PV 25,95 18,59 25,95
9.  Soběsuky A PV 26,15 26,15 21,53
10.  Soběsuky B PV 31,91 24,78 31,91

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Domamyslice PV17,1617,2117,212015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Niva PV17,4017,7017,702015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Myslejovice PV17,8117,7717,812015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV17,6418,0118,012015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dětkovice APV17,9818,0718,072015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Okrouhlá BK18,3218,6618,662015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jabloňany BK18,7018,1118,702015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice OL18,3218,8618,862015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lipová PV17,8318,9418,942015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice PV18,9518,6218,952017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Soběsuky PV18,8619,0719,072015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hlubočky OL19,4518,2119,452015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Cholina OL19,7519,1519,752015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Petrovice BK19,8320,0320,032015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Loučany OL20,4220,0820,422015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Čelechovice na Hané PV21,1119,7921,112015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Buková PV20,9522,8922,892015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Domamyslice BPV23,2823,7723,772015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dětkovice BPV26,1725,9926,172015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Benešov BK26,7827,3027,302015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ludéřov OLNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Radíkov PR16,2616,0616,262012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Vitiněves JC16,4016,0716,402013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Výčapy TR16,3316,4116,412012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Chrášťany LT16,8116,4916,812014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Nevcehle JI16,9116,7716,912012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Šošůvka BK17,0016,9317,002014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Chrášťany LT17,0016,2917,002012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Sychotín BK17,0216,6717,022014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Petrůvky TR16,5717,1817,182013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vitiněves JC17,1916,7817,192014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Sychotín BK17,3716,8417,372013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Radíkov OL17,4416,4917,442014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nevcehle JI16,7617,4717,472014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Pěnčín PV17,6917,5217,692015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Lipová nány PV17,6117,8117,812013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Ždírec nad Doubravou HB17,8116,7417,812012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Šošůvka BK17,8817,3017,882012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Němčice BK17,7017,8917,892014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Chrášťany LT18,0117,1618,012013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Vitiněves JC17,1318,1618,162012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Ždírec nad Doubravou HB16,9118,1718,172013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Sychotín BK18,2017,7618,202012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Radíkov PR18,2716,3018,272013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Soběsuky A PV18,5418,0918,542015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Olší BO17,3918,8118,812014/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Olešnice OL18,5118,8118,812017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Bílovice A PV18,0018,9918,992015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Soběsuky PV19,0118,6719,012013/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Lipová PV19,0318,2419,032012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bílovice B PV19,0718,9319,072015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  17,21 8 28.07.2017 13:52


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  17,69 0 28.07.2017 13:52

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/06/12 Lipová, O pohár starosty
VCPV
2011/06/18 Lipová,
VCPV
2012/06/09 Lipová, O pohár Lipová
EXČR
2012/07/21 Lipová, O pohár SDH Lipová
-
2012/07/21 Lipová,
VCPV
2013/06/09 Lipová - hlavní hřiště, O pohár SDH Lipová
EXČR
2013/06/09 Lipová, O pohár Lipová
VCPV
2014/07/20 Lipová, hlavní hřiště, O pohár SDH Lipová
EXČR
2014/07/20 Lipová, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2015/07/18 Lipová, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/23 Lipová, O pohár
VCPV
2017/07/29 Lipová, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Komentáře