Lipová 2016 - O pohár

Liga: Velká cena prostějovska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 23. 07. 2016 15:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Stanislav Režný

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Plumlov PV 17,16 17,16 16,92
2.  Olešnice OL 17,68 17,35 17,68
3.  Bílovice PV 17,71 17,42 17,71
4.  Dětkovice PV 17,89 17,89 17,81
5.  Niva PV 17,95 17,50 17,95
6.  Plinkout OL 18,27 18,27 17,66
7.  Myslejovice B PV 18,76 18,76 17,90
8.  Ludéřov OL 18,79 18,79 18,05
9.  Čelechovice na Hané PV 19,21 18,85 19,21
10.  Lipová PV 19,30 19,30 17,90
11.  Domamyslice PV 19,45 19,45 17,95
12.  Jabloňany BK 19,57 19,57 18,60
13.  Cholina OL 20,38 20,34 20,38
14.  Kelčice PV 20,97 20,97 20,15
15.  Želeč PV 22,84 22,84 22,63
16.  Benešov BK 24,07 24,07 22,09
17.  Loučany OL 30,65 30,65 30,42
18.  Domamyslice PV 36,43 36,43 19,07
19.  Soběsuky PV NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bílovice B PV 19,09 19,09 18,81
2.  Bílovice A PV 19,15 17,72 19,15
3.  Soběsuky B PV 19,52 19,52 19,33
4.  Dětkovice PV 19,81 19,61 19,81
5.  Krasice PV 24,08 21,48 24,08
6.  Pěnčín PV 26,56 23,03 26,56
7.  Soběsuky A PV 30,37 30,37 24,35
8.  Želeč PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stará Říše JI16,3816,2616,382014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Stará Říše JI16,3816,2616,382014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4716,5816,582014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Lavičky ZR16,7816,6116,782014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Neplachovice OP16,7916,7016,792013/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice BUO16,8916,8916,892014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Trnava TR16,9416,6716,942014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Sychotín BK16,7016,9516,952014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Olšovec PR17,0016,7417,002012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Únětice PJ17,2117,0317,042012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Velké Hoštice OP17,0417,0317,042012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Trnava TR17,0817,6017,082012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bašnice JC16,9917,0917,092014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Loučany OL17,1017,0917,102014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Oponešice TR17,1116,6817,112014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Lavičky ZR17,1416,7617,142013/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Trnava TR16,0417,1517,152013/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Plumlov PV17,1616,9217,162016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Letohrad - Kunčice CUO17,1916,6917,192014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Stará Říše JI17,2017,2217,222013/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lhotky Sport ZR17,2517,0617,252014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plumlov PV16,5917,2717,272013/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bašnice JC17,2817,0017,282012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jabloňany BK17,3517,2817,352014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Starý Lískovec Sport BM16,8617,3617,362013/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Plumlov PV16,9817,3717,372014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Plumlov PV16,9817,3717,372014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Olešnice OL17,0717,3817,382017/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Jinolice RenmotorJC17,4117,3317,412012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Nevcehle JI16,0817,4317,432012/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chrášťany LT16,8116,4916,812014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Vitiněves JC17,1916,7817,192014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Radíkov OL17,4416,4917,442014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Nevcehle JI16,7417,4717,472014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Pěnčín PV19,2718,6419,272014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Bílovice PV18,4819,3419,342014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Soběsuky B PV19,3619,9319,932014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Ludéřov OL19,6820,7820,782014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Olešnice OL20,6720,8020,802014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Soběsuky PV19,6033,4233,422014/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  17,27 14 19.07.2016 13:52
 Radek Troch  16,95 4 19.07.2016 22:09


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  17,53 0 19.07.2016 13:53
 Radek Troch  17,65 0 19.07.2016 22:09

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/06/12 Lipová, O pohár starosty
VCPV
2011/06/18 Lipová,
VCPV
2012/06/09 Lipová, O pohár Lipová
EXČR
2012/07/21 Lipová, O pohár SDH Lipová
-
2012/07/21 Lipová,
VCPV
2013/06/09 Lipová - hlavní hřiště, O pohár SDH Lipová
EXČR
2013/06/09 Lipová, O pohár Lipová
VCPV
2014/07/20 Lipová, hlavní hřiště, O pohár SDH Lipová
EXČR
2014/07/20 Lipová, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2015/07/18 Lipová, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/23 Lipová, O pohár
VCPV
2017/07/29 Lipová, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Komentáře