Dětkovice 2016 - O pohár

Liga: Velká cena prostějovska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 04. 06. 2016 14:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Stanislav Režný

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Plumlov PV 16,62 16,50 16,62
2.  Náměšť na Hané OL 17,34 17,34 17,32
3.  Domamyslice PV 17,48 17,48 17,38
4.  Loučany OL 17,61 17,61 17,61
5.  Dětkovice PV 17,70 17,12 17,70
6.  Niva PV 17,71 17,71 17,32
7.  Čelechovice na Hané PV 17,76 17,27 17,76
8.  Starý Lískovec BM 17,83 17,83 16,49
9.  Cholina OL 18,07 17,46 18,07
10.  Myslejovice B PV 18,09 18,09 17,65
11.  Lipová PV 18,10 18,10 17,78
12.  Ludéřov OL 18,11 16,67 18,11
13.  Polkovice PR 18,48 18,26 18,48
14.  Stražisko PV 18,87 18,87 17,30
15.  Plinkout OL 19,20 19,20 19,05
16.  Olešnice OL 19,42 16,94 19,42
17.  Kelčice PV 21,76 21,37 21,76
18.  Želeč PV 22,45 19,09 22,45
19.  Senetářov BK 27,41 27,41 26,97
20.  Ondratice PV 27,70 22,25 27,70
21.  Soběsuky PV 27,91 27,91 18,10
22.  Hlubočky OL 28,66 28,66 28,51
23.  Krasice PV NP NP NP
24.  Nové Dvory OL NP NP NP
25.  Pavlov SU NP NP NP
26.  Haňovice OL NP NP NP
27.  Určice PV NP NP NP
28.  Bílovice PV NP 18,16 NP
29.  Domamyslice B PV NP NP NP
30.  Chválkovice OL NP NP NP
31.  Kožušany OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sychotín BK 17,42 17,42 17,33
2.  Radíkov OL 18,05 18,05 17,97
3.  Loučany OL 18,24 17,83 18,24
4.  Bílovice A PV 18,62 18,13 18,62
5.  Bílovice B PV 18,75 18,75 17,88
6.  Pěnčín PV 19,38 17,98 19,38
7.  Soběsuky A PV 19,62 19,62 18,49
8.  Soběsuky B PV 19,93 19,05 19,93
9.  Haňovice OL 21,11 20,12 21,11
10.  Hlubočky OL 21,78 21,78 18,09
11.  Náměšť na Hané OL 43,33 43,33 43,11
12.  Olešnice OL NP NP NP
13.  Dětkovice PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Soběsuky A PV17,8118,6318,632015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Soběsuky A PV17,8118,6318,632015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bílovice A PV18,7118,7118,712015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bílovice A PV18,7118,7118,712015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Soběsuky B PV20,1719,7520,172015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Soběsuky B PV20,1719,7520,172015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Olešnice OL19,7420,3420,342015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Olešnice OL19,7420,3420,342015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Droždín Chvadrož OL20,7919,0220,792015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Droždín OL20,7919,0220,792015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Haňovice OL19,4220,7920,792015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Haňovice OL19,4220,7920,792015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Chválkovice OL22,6921,2422,692015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Chválkovice OL22,6921,2422,692015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nová Dědina OL23,3619,0223,362015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nová Dědina OL23,3619,0223,362015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Bílovice B PV23,5622,4923,562015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bílovice B PV23,5622,4923,562015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Náměšť na Hané OL23,6623,8323,832015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Náměšť na Hané OL23,6623,8323,832015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Ludéřov OL19,5328,2928,292015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Ludéřov OL19,5328,2928,292015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Loučany OL32,3330,7232,332015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Loučany OL32,3330,7232,332015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Pěnčín PVNPNPNP2015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Pěnčín PVNP18,15NP2015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Filip Krampla  16 ** 22 31.05.2016 10:22
 Lukáš Kyselý  16 ** 21 01.06.2016 12:47
 Michal Matějíček  16 ** 18 03.06.2016 20:42


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  17 ** 0 03.06.2016 20:42

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Myslejovice - Muži

18,09http://youtu.be/E_LBi9U7Rew Milan Buriánek

Senetářov - Muži

27,41http://youtu.be/PMFVh3B6pJQ Luboš Šebela
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/07/27 Dětkovice, PV,
PROL
2003/07/26 Dětkovice, PV,
PROL
2004/07/24 Dětkovice, PV,
PROL
2008/07/26 Dětkovice, PV,
HE
2009/07/25 Dětkovice, PV,
HE
2011/07/23 Dětkovice,
VCPV
2012/07/28 Dětkovice,
VCPV
2013/06/08 Dětkovice, O pohár
VCPV
2013/06/08 Prostějov, has. dráha U lip, O pohár starosty obce Dětkovice
-
2015/05/09 Dětkovice, Dětkovice
HE
2015/05/09 Dětkovice, u rybníka, O pohár starosty
VCPV
2016/06/04 Hasičský areál Dětkovice, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/06/04 Dětkovice, O pohár
VCPV
Kdy Kde Liga


Komentáře